• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA Pitanje

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
Pozdrav svima, da li mi neko moze pomoci imam sajt sa oko 10hiljada pregleda dnevno, svi pregledi su vecinom sa balkana, da li bi mogao da povezem sa nekom od CPA mrezom, naprimer kada neko krene da udje na sajt da prvo mora da popuni neku jednostavnu anketu, ili da unese mail, znaci nesto jednostavno. Tema sajta su slike 'Moje slike', znaci da bi neko mogao da vidi slike potrebno da je da popuni neku anketu.Svi pregledi dolaze sa FB-a znaci imam stranicu i odatle dolaze posjete. Da li ima neko neki savjt, posto sam pocentink i nemam puno iskustva sa cpa niti sa sajtom. Hvala unapred svima. Pozdrav.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Svi offeri za Balkan su pin-submit. Ali MGCash.com ima puno offera za Balkan, samo nema još za Hrvatsku ali bude ponekad. Najviše ima za Srbiju i BiH.

Na vrh