• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA mreze i pitanjce :D

trufix

Novi član
Tu od
21 Ožu 2014
Novi sam u ovome.. dosta me stvari zanima goglam i tako.. dali mi moze neko preporucit 2-3 mreze.. da su sigurne i dobre za radit s njima...ili za pocetak neka jednostavan mreza... a za poslje cu se snaci :D

Hvala.

sema

Dobro znana faca
Tu od
19 Stu 2010
Bilo bi dobro da si reka koji tip mreže te zanima. Jeli misliš radit sa incentive ili non-incentive offerima? Koja niša offera te zanima? Tako je teško dat smislen odgovor na tvoje pitanje, a nagađat šta si točno mislija mi se neda.

AgilaMano

Novi član
Tu od
7 Svi 2014
Pozdrav svima, zanima me da li postoji neka CPA mreža u Srbiji? Pošto sam nov u ovome hteo bi da radim na nekoj domaćoj mreži.

gamerxyz

Dobro znana faca
Tu od
3 Tra 2012
AgilaMano kaže:
Pozdrav svima, zanima me da li postoji neka CPA mreža u Srbiji? Pošto sam nov u ovome hteo bi da radim na nekoj domaćoj mreži.

I da ima ne bi hljeba vidio od nje,nisam čuo da ima tako da... Imas hrpu stranih ,biras onu/one koje su na glasu i eto... I sam si vidio da su ovi offeri iz ex you jadni i cemerni, a i ako su malo bolji treba se jadan balkanca iskeširati,al to mu ne pada napamet,pogotovo ovi PIN Submiti :D

AgilaMano

Novi član
Tu od
7 Svi 2014
Ćao svima. Da li je neko probao cpa mrežu provizija koja radi u Srbiji? Ja sam slučajno naleteo na njih nisam znao ni da postoje. Jel neko radi preko njih i kakvi su?

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
gamerxyz kaže:
AgilaMano kaže:

I da ima ne bi hljeba vidio od nje,nisam čuo da ima tako da... Imas hrpu stranih ,biras onu/one koje su na glasu i eto... I sam si vidio da su ovi offeri iz ex you jadni i cemerni, a i ako su malo bolji treba se jadan balkanca iskeširati,al to mu ne pada napamet,pogotovo ovi PIN Submiti :D

Kao prvo o cemu ti pricas? Kakve veze ima da li balkanac moze iskesirati ili ne i isto tako kakve to uopste ima veze sa PIN Submit offerima? Cisto za tvoju informaciju za PIN Submit offere na Balkanu "iskesiraju" svaki mesec po oko 200-300k $ za svoje offere. Tako da ne bih bas rekao da "nemaju para". To sto se tvoj nacin promocije i traffic ne konvertira za ex yu offere, ne znaci da taj offer ne donosi pare samom advertiseru.

trufix kaže:
Novi sam u ovome.. dosta me stvari zanima goglam i tako.. dali mi moze neko preporucit 2-3 mreze.. da su sigurne i dobre za radit s njima...ili za pocetak neka jednostavan mreza... a za poslje cu se snaci :D

Hvala.

Mozes mene kontaktirati za informacije koje ti trebaju (Affiliate Manager sam na MG Cash CPA mrezi), a ako zelis raditi non-incentive (posto je MG Cash u vecini incentive samo) isto ti mogu preporuciti neke mreze i koga da kontaktiras da bi dobio upute za dalje. Poz :waving

AgilaMano kaže:

Koliko ja znam, ne. A ako i postoji, nisu bas nesto aktivni cim ne znam za njih. Samim tim, ne bih ti ni preporucio da radis kod istih.

AgilaMano

Novi član
Tu od
7 Svi 2014
Ja sam se registrovao i počeo da radim. Vidim da su novi ali imaju offer-e i nisu loše provizije.

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
Što se tiče content lockinga, ja se držim CPAGrip-a i Blue Track Media-e(jedan za FR traffic, drugi za sve), tako da ih mogu preporučiti.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Nije da sad govorim o nekoj mrezi lose zato sto je losa i zato sto je moja MG Cash, ali ne znam zasto se svi loze toliko na Grip, em manje placaju za offere od dosta mreza, em monetizacija offera je katastrofa odradjeno.. Jedino sto je super jeste njihov panel, sto izgleda tako usminkan i to je to..

dubleV

Novi član
Tu od
22 Srp 2013
Ja sam trenutno na CPAGripu, a ovo su mi statistike za 3 dana:

http://prntscr.com/4yri7k

Znaci 8 ljudi koji su vidjeli offere ali ih nisu htjeli ili mogli rijesit, mislio sam probati sa jos nekom mrezom ali ne zelim sa sharecash-om, ima li jos kakvih dobrih mreza?

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Meni je CPAgrip ok, razmisljam sam da eventualno isprobam Adworkmedia...

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
dubleV kaže:
Ja sam trenutno na CPAGripu, a ovo su mi statistike za 3 dana:

http://prntscr.com/4yri7k

Znaci 8 ljudi koji su vidjeli offere ali ih nisu htjeli ili mogli rijesit, mislio sam probati sa jos nekom mrezom ali ne zelim sa sharecash-om, ima li jos kakvih dobrih mreza?

Kao prvo nisu ti 8 ljudi videli offere, vec su kliknuli na offer. Kao drugo to je premalo klikova da ti mozes ista da zakljucis o nekoj mrezi. Kao trece probaj bar 1000-2000 klikova da imas na OFFERE pa tek onda razmisli da li je mreza dobra ili ne.

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
Ljudi se "lože" na CPAGrip jer imaju daleko najjači support, tamo te AM neće ignorirati ili još gore...
Koliko vidim neke mreže kopiraju Grip, "kradu" template i slično za file/link locker, isto tako moje iskustvo sa John-om(owner) je super.
Primjer: Pitao sam ga da li može napraviti jedan template za file locker - napravili mi ga nakon sat vremena.
Isto tako dao sam mu prijedlog da doda nešto na content locker vezano za scrolling i on to odradi i još mi dođe kao:"Oprosti na kašnjenju..."
Recimo za US offere daju veći payout nego što bilo koja druga mreža može ponuditi, za ostale države isto tako uglavnom. Grip šalje isplate na vrijeme ili par dana ranije(za razliku od nekih). Oni se korektno odnose prema svim affiliate-ima bez obzira na veličinu i mogu nabrajati do jutra zašto je Grip toliko popularan.

Hvala,

~ CPAGrip fanboy :D

Na vrh