• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva)

Spartanac

Aktivni član
Tu od
5 Stu 2010
RE: ClickBank Metoda

Ljudi, youtube metoda vise ne sljaka kao pre.. Ja sam napravio stranicu sa klipovima vezanim za tematiku koju radim i na drugoj stranici sam napisao 5 komentara koja sam hteo da ovi sa microworkersa koriste.
Upravo sam zavrsio pregledanje kampanje na microworkersu i mogu slobodno da kazem da se ne isplati. Jer vidite, od 90 komentara koliko sam dobio na ovoj kampanji, 81 su obelezeni kao spam (This has been flagged as spam)
btw, verujem da ce i ovih deset biti brzo oznacena kao spam :p tako da u sustini nisam dobio nista.
Ne znam da li neko ima neko resenje za ovaj problem, ali ja planiram da krenem neke druge metode :waving

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010

Spartanac kaže:
Ljudi, youtube metoda vise ne sljaka kao pre.. Ja sam napravio stranicu sa klipovima vezanim za tematiku koju radim i na drugoj stranici sam napisao 5 komentara koja sam hteo da ovi sa microworkersa koriste.
Upravo sam zavrsio pregledanje kampanje na microworkersu i mogu slobodno da kazem da se ne isplati. Jer vidite, od 90 komentara koliko sam dobio na ovoj kampanji, 81 su obelezeni kao spam (This has been flagged as spam)
btw, verujem da ce i ovih deset biti brzo oznacena kao spam :p tako da u sustini nisam dobio nista.
Ne znam da li neko ima neko resenje za ovaj problem, ali ja planiram da krenem neke druge metode :waving

Sve zavisi, radio je moj drugar ovu metodu, poceo je pre nekih mesec dana, isto su mu obelezavali kao spam. Microworkers izgleda da vise nema efekta tako da to stvarno treba zameniti sa odeskom ili nekim sajtom tog tipa. Napistati sta vam treba plus ce te proci jeftinije, microworkers jednostavno vise nije kao pre i mnogo su se pokvarili. Sad za ovu metodu bitno je da pisete komentare koji ne izgledaju kao spam. Treba prvo izdvojiti vreme i napisato 15 kvalitetnih komentara koji cete koristiti, dodao bih jos vezano za metodu, usput da ovi sto vam budu pisali i da lajkuju komentar ili posebno nadjte ljude za lajkovanje posto ce vam onda biti prvi i ne moze biti oznacen kao spam kao sto ce ga i svi videti(veca sansa za prodaju) malo samo unesite mastu,posto svaka metoda mora da se renovira jer pocne dosta njih da koristi i ljudi to osete, ovo je i dalje uspesna metoda samo je malo poboljsajte i nadogradite,ali to cu vasoj masti ostaviti. :waving

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010

Spartanac kaže:

Svi radite sa dijetama, mozete da probate npr. sa proizvodima protiv celavosti, sa proizvodima za jacanje bicepsa, grudi i slicno. Verovatno kako je dosta ljudi nagrnulo na dijete, ljudi su provalili i poceli da obelezavaju kao spam...

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010

Spartanac kaže:

Upravo, problem koji je mene omeo. Odeskom isto ne dobijas nista isprobano, provereno, ti top komentarima, to jest ako ti se brzo izlajka taj komentar, isto ode pod spam...

AleksaS kaže:
Svi radite sa dijetama, mozete da probate npr. sa proizvodima protiv celavosti, sa proizvodima za jacanje bicepsa, grudi i slicno. Verovatno kako je dosta ljudi nagrnulo na dijete, ljudi su provalili i poceli da obelezavaju kao spam...

Nema to veze sa tim, ne obelezavaju to vlasnici klipova nego sam YT. Posle 2 puta i postavljenog komentara kada se proba 3-ci put od YT stize chapta i kaze previse ste postavili komentara za kratko vreme itd... Ma nisu ni oni ludi vide sta se desava ;)

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010

Nema to veze sa tim, ne obelezavaju to vlasnici klipova nego sam YT. Posle 2 puta i postavljenog komentara kada se proba 3-ci put od YT stize chapta i kaze previse ste postavili komentara za kratko vreme itd... Ma nisu ni oni ludi vide sta se desava ;)

Naravno da nisu ludi, pa to da pises 100% razlicite komentare u roku od 20 sekundi stavili bi ti captcha. Uglavom yt je verovatno provalio o cemu se radi, zato uradite kao sto Srdjan rece, napisite vase nove komentare, jer je sigurno dosta vas nagrnulo i koristilo formu koju je Srdjan postavio, tako da yt automatski prepozna da se nesto mnogo cesto pojavljuje u slicnom obliku i blokira ga.

lazar:)

Član
Tu od
6 Sij 2010

Spartanac kaže:

Evo sad sam bas usao na CB da vidim dali se desava nesto, i u poslednjih 10 dana minimum po jedna prodaja tako da ova formula YT+CB=$$$ je i te kako efikasna... Ja sam svoje komentare postavio pre dva meseca i nista vise nisam radio, i dalje dobijam ogroman trafic i dalje sve lepo funkcionise :)

Mozda je jedina razlika sto ja nisam postavljao komentare uz pomoc MW-a ili Odeska vec iskljucivo sve sam...

I ne morate uopste krenuti sa nekom dijetom kao sto je gore Aleksa rekao probajte sa nekim drugim proizvodima slicnog tipa...

Mozda bi i malo kao motivacije mogo da kazem da mi je ovaj metod za mesec dana zaradio ovaj lepi fotoaparat EOS 550D i ocekujem jos jedan cek uskoro da mi stigne slicne svote novca...

Uz napomenu da sam na svemu ovome radio 5 dana po mozda maximum 2 sata dnevno... Fina zarada kad pogledate ;)

All thanks to Srki :drinking

draganukacek

Legenda
Tu od
4 Velj 2011

Pre otprilike 3 nedelje sam napravio sajt,i nisam poceo da reklamiram na YT(sa komentarima) jer sam u medjuvremenu poceo da radim CPA.prosto mi izgleda bezveze da neko kupi glupu e-book za nekih 40-50$,takod a me mrzilo da pisem komentare,a mislim i da sma promasio niche,al eto sad kad uhvatim vremena napravicu 10-ak komenatar pa cemo videti,al opet mi sve to deluje bezveze jer neverujem da ce neko platiti 50$ za glupu knjigu,nadam se da gresim.
Znaci fale mi samo komenteri na YT sve mi je spremno...napravicu narednih dana pa cemo videti.

louis.i.m

Član
Tu od
10 Velj 2012

Da li bi cijela stvar radila s nekim free blogom? Nisam baš upućen kako oni rangiraju na Big G-u.

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010

louis.i.m kaže:
Da li bi cijela stvar radila s nekim free blogom? Nisam baš upućen kako oni rangiraju na Big G-u.

Rangiraju super za ovu metodu,ali povjerenje je upitno.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011

draganukacek kaže:
al opet mi sve to deluje bezveze jer neverujem da ce neko platiti 50$ za glupu knjigu,nadam se da gresim.

Gresis. Istina ebooks koje ja reklamiram su oko 30$, al sa upselom budu i preko 50$. Ljudi ih kupuju. Ovo ti pisem samo zato sto sam i ja imao slicne predrasude.

Uglavnom kupuju Ameri, mislim da je preko 80% prodaja od njih, a ostalih 20% kupe ljudi iz celog sveta - cak i iz zemalja za koje ne bih verovao da ce neko kupiti nesto iz njih (npr. imao sam jednu prodaju u Sri Lanci :)).

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012

Odlična tema, pročitao sam i postove sve do i jednog i iskreno se nadam da neću požaliti ako pokušam ovo.

ativar

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010

- Vezano za GRAVITY, neki preporucuju da to bude u intervalu od 8 - 30 !
Kakva su vasa iskustva sa time, da li vam je GRAVITY na neki nacin "vodilja" za izbor proizvoda koji bi promovisali, naravno pored istrazivanja kljucnih reci i trzista?

- recimo taj "facebook like button" sa npr. 30k like-ova, izgleda lepo na landing page-u,
medjutim sta ako posetioc zeli da klikne, a to ga ne vodi na FB stranicu, dakle nije aktivan link
ili jos gore odvede ga do FB stranice,a tamo nema like-ova

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011

ativar kaže:
- Vezano za GRAVITY, neki preporucuju da to bude u intervalu od 8 - 30 !
Kakva su vasa iskustva sa time, da li vam je GRAVITY na neki nacin "vodilja" za izbor proizvoda koji bi promovisali, naravno pored istrazivanja kljucnih reci i trzista?

Ja gledam da ima bar nekoliko gravity poena, sve preko toga mi odgovara. To mi je bitno zbog toga da znam da se proizvod moze prodati. Naravno, gravity vendori mogu i da laziraju do odredjene mere, tako da je to samo jedan od kriterijuma za izbor proizvoda.

milan93

Iskusan lik
Tu od
5 Pro 2010

Za odabir dobrog proizvoda ja koristim http://www.cb-analytics.com/
Tu mozes sve da vidis koliko je koji proizvod popularan,koliko prodaja pravi vendor a koliko affiliates,...
Nije bas najlepsi sajt ali je mnogo koristan.
Takodje ima kategorija top products gde mozes da vidis najbolje proizvode na clickbanku.

Outbox

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2012
RE: Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda)

Vezano za Srdjanovu metodu, pojavio se lik na yt koji je skontao u cemu je fora i zeli da raskirnka sve koji se bave time ;)

Pronasao sam i sebe. Moj prvi affiliate pokusaj :)

Kod:
http://www.youtube.com/user/weightlossfraud/featured

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010

Outbox kaže:
Vezano za Srdjanovu metodu, pojavio se lik na yt koji je skontao u cemu je fora i zeli da raskirnka sve koji se bave time ;)

Pronasao sam i sebe. Moj prvi affiliate pokusaj :)

Kod:
http://www.youtube.com/user/weightlossfraud/featured

I ja sam pronasao sebe, a posto vidim da je ovaj jako jako uporan pocecemo svi da se pronalazimo polako :crazy_grin

gox1971

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2012

ps3 kaže:
Ja bih ovo rado probao ali sad sam isao na Clickbank i BiH nije na listi zemalja koje mogu raditit kao affiliate :(.

Imas PayDotCom.com kao alternativu no za njega je potreban Paypal račun jer SAMO preko njega možeš dobiti isplatu....

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009

gox1971 kaže:
Imas PayDotCom.com kao alternativu no za njega je potreban Paypal račun jer SAMO preko njega možeš dobiti isplatu....

Što mislite može li PayDotCom.com zajedno sa Adsense? :king
Jedan je Affiliate a drugi PPC, istina, ali jako slično izgleda kada ga se postavi kao Widget?

flame93

Član
Tu od
4 Tra 2012

lazar:) kaže:
Mozda je jedina razlika sto ja nisam postavljao komentare uz pomoc MW-a ili Odeska vec iskljucivo sve sam...

Koliko si YT accounta koristio za komentiranje? Jel postoji mogučnost da ti google blokira i mail i YT account radi spama? Kontam pisat komentare sa google acc. koji već koristim, pa me zanima jel postoji takva opasnost.

mr_black

Član
Tu od
21 Srp 2010

Mene isto interesira taj dio kad sam komentiraš na YT...koliko komentara se može napisati dnevno da se ne dobije ban i da li se komentira s više YT accounta ili može s jednog?

Na vrh