• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva)

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
RE: ClickBank Metoda

ps3 kaže:
Ja bih ovo rado probao ali sad sam isao na Clickbank i BiH nije na listi zemalja koje mogu raditit kao affiliate :(.

Probaj neke druge mreze. Ako radis sa health niche-om onda mozes da nadjes zamenu za clickbank na ovom sajtu crocmint.com

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010

Da li neko radi ovu metodu i kakva su iskustva?

Da li da stavljam svuda isti komentar ili da promenim malo komentare?

:)

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010

ulysses kaže:

Care napravis 5-6 razlicitih komentara i stalno ih vrtis, tj ne ti nego ovi sto im platis na microworkers-u. Pozz

AboNe

Član
Tu od
30 Ruj 2010

ps3 kaže:
Ja bih ovo rado probao ali sad sam isao na Clickbank i BiH nije na listi zemalja koje mogu raditit kao affiliate :(.

Kod:
http://paydotcom.com/
http://www.click2sell.eu/

lazar:)

Član
Tu od
6 Sij 2010

ulysses kaže:

Isprobana i radi perfektno cilj je samo da su ti commenti uvek na vrhu i da ostanu tu duze vreme... I da ostavljas comm na sto vise klipova ni jedan nije visak i onaj od 10k views-a i onom od 100k... Posle dobijas proverenu posetu cak i naredna 2-3 meseca samo sa jednog klipa cilj je obici sve moguce klipove za istu nichu koju radis.

Probao sam istu ovu metodu 100% kao sto je napisano znaci samo sto je on ovde napisao moze da vam obezbedi "brze" pare samo malo da se potrudite.

Meni je uspelo i zadnjih 3 meseca redovno isplacujem sa clickbank-a a poceo sam i raditi tek pre 3 meseca sa njima...

Super je metoda krenete sa ovom i naucite sve sto vam je potrebno za izradu i drugih metoda koje cete sami vremenom smisljati...

Al jedina mana je ako vam neko "Ukrade" ideju :) Meni je na primer neko uzeo isti KW kao moj al je odradio bolje pozicioniranje na G. i sad delimo posete. (Mozda je to i neko sa ovog foruma) al opet svaka cast makar je provalio ko ja da moze lako uz malo truda doci do nekog dobitka.

Pozdrav i uzivajte u 2012 :drinking

EDIT: Zaboravio sam da se zahvalim Srdjanu sto me je podstaka da krenem sa ovime i samim tim naucio mnogo drugih korisnih stvari a i usput zaradio nesto :) HVALA SRKI !!!

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010

Ja sam jutros oko 2 sata postavio 5-6 komentara i doveo im najvise lajkova i vec pocela da stize poseta polako. Tako da ovo sigurno radi samo treba kao sto je lazar :) rekao da se postavi na svim videima komentar.

Član
Tu od
6 Sij 2010

Zaboravio sam da odgovorim na pitanje da li koristim razlicite komentare na svakom klipu, ja to radim sam znaci ne preco MW-a nego sam postavljam komentare, pa mi je lakse da u hodu smisljam komentar, zanci otprilike ja samna svakom drugom klipu postavljo razlicite komentare.

E al sustina je dal do donosi neki dobitak? A ja to nisam jos provalio da ima nekih razlika u pocetku sam koristio 5 komentara sa logikom da ako ljudi koji obilaze te klipove koji su vezani za vas niche onda ce oni videti i na ostalim klipovima isti komentar koj je dota lajkovan i pri vrhu sto bi otprilike znacilo populara.

Dobro je probati i jednu i drugu metodu ( od viska glava ne boli ) jedino sto vam treba da bi ste doveli posetu jeste masovna opsada klipova vase niche sto vise znaci nikad nije dosta!!

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010

Imam jedan problem sa ovom metodom. Posto mi je blog na blogger-u prvi dan kad sam pisao komentare na yt-u sve je bilo u redu dolazila poseta, ali vec drugi dan kad je to indexirao google, kad ukucam moje kljucne reci mog bloga nema nigde, a samim tim nema ni posete. :( Sta da radim, pokusao sam da izgradim neki backlink, ali sad je jos gore, kad ukucam kljucne reci izbaci mi i te sajtove gde sam gradio BL. Sta da radim kazite mi? :(

Član
Tu od
6 Sij 2010

Pretero si :smack pa te veliki G sklonio trebo si to da znas. Gradi neke backlink slobodno i trebace nekoliko dana da prodje da bi te opet indexiro....

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010

lazar:) kaže:
Pretero si :smack pa te veliki G sklonio trebo si to da znas. Gradi neke backlink slobodno i trebace nekoliko dana da prodje da bi te opet indexiro....

Ali kad ukucam celu adresu u google meni izadje sajt, ali kad ukucam kljucne reci onda nema.
Mislim da nisam preterao, napisao sam(c/p) samo 15-ak komentara.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010

Mozes reci na koji nacin si ti pokrenuo kampanju na micro working sajtovima?
Ja sam juce pokrenuo kampanju i stavio sam u opisu posla da treba staviti po jedan komentar na tri videa, a cenu koju placam za to je 10 centi. Danas evo vidim da mi je kampanja odbijena i naveli su da mogu samo jedan komentar da navedem. Ti si ovde spominjao da za 20$ moze da se dobije 600 komentara sto bi taman doslo 3 komentara=10 centi. Inace kampanju sam pokrenuo na http://microworkers.com

Evo i njihovog odgovora:
Reason:
--------------------------
Please run a separate campaign for each comment task required and assign the proper cost for each.

See New Campaigns page for more information.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010

Jokja kaže:
Ja sam juce pokrenuo kampanju i stavio sam u opisu posla da treba staviti po jedan komentar na tri videa, a cenu koju placam za to je 10 centi. Danas evo vidim da mi je kampanja odbijena i naveli su da mogu samo jedan komentar da navedem. Ti si ovde spominjao da za 20$ moze da se dobije 600 komentara sto bi taman doslo 3 komentara=10 centi. Inace kampanju sam pokrenuo na http://microworkers.com

Evo i njihovog odgovora:
Reason:
Please run a separate campaign for each comment task required and assign the proper cost for each.

Za 20 $ nemozes da dobijes 600 komentara, pa da si predsednik Sveta. Najjeftinije sto sam uspeo da nadjem znaci jeftino da jeftinije nemoze biti je 100 komentara = 5 $ ( i to samo jedan lik, ostali cacepii 100 komentara 15 $ - 25 $ ).

S tim da ja imam jedan problem cena jeste niska, ali nema koristi od komentara, kaze on postavio sam na svih 25 snimaka sto si mi dao. Ja odem nema nista, ma reko nevidim nista, ma jesam 100 % evo ja vidim komentare, bla bla... Ja ti sutradan nebudem lenj i malo procesljam ono sve, kad svaki komentar mu flaged as spam i nevidi se. Sad do cega je ovo bog ce ga znati samo :stars

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010

sax kaže:
Jokja kaže:

Evo i njihovog odgovora:
Reason:

Za 20 $ nemozes da dobijes 600 komentara, pa da si predsednik Sveta. Najjeftinije sto sam uspeo da nadjem znaci jeftino da jeftinije nemoze biti je 100 komentara = 5 $ ( i to samo jedan lik, ostali cacepii 100 komentara 15 $ - 25 $ ).

S tim da ja imam jedan problem cena jeste niska, ali nema koristi od komentara, kaze on postavio sam na svih 25 snimaka sto si mi dao. Ja odem nema nista, ma reko nevidim nista, ma jesam 100 % evo ja vidim komentare, bla bla... Ja ti sutradan nebudem lenj i malo procesljam ono sve, kad svaki komentar mu flaged as spam i nevidi se. Sad do cega je ovo bog ce ga znati samo :stars

Koristio je nekog bota vjerovatno.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010

ps3 kaže:
Koristio je nekog bota vjerovatno.

Hmm, nije mi to palo na pamet, ko zna, posto vidim ima ostalih komentara ovog tipa iz metode i stoje po 6 meseci... Uglavnom nece od mene dobiti ni cvonjak jos ako mi bude sje**ao komentare da kada neko drugi postavi budu spam :die

Djolisimo

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2010

Jokja kaže:

Evo i njihovog odgovora:
Reason:

Najniza cena po tasku koju mozes da pondis na microworkers je 10 centi. Dakle 1 komentar = 10 centi. Ako hoces i 'like' pored komentara to su dva taska u jednom - 11 centi. Ja sam isprobao i dobijao i vise nego sto trazim.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010

Djolisimo kaže:
Jokja kaže:

Evo i njihovog odgovora:
Reason:

Najniza cena po tasku koju mozes da pondis na microworkers je 10 centi. Dakle 1 komentar = 10 centi. Ako hoces i 'like' pored komentara to su dva taska u jednom - 11 centi. Ja sam isprobao i dobijao i vise nego sto trazim.

Ok, jasno mi je da ne mogu dobiti vise od jednog komentara za 10 centi, nego pisac ovog tutorijala je spomenuo da za 20$ moze da se dobije 600 komentara. Znam da je to premalo ali kad je vec covek tako naveo da pitam na koju foru je to uspeo :)
Inace ja sam probao nesto rucnjaka da odradim i posete dolaze. Za sada prodaje nema, ali nadam se da ce i to biti dok dolaze ljudi :)

draganukacek

Legenda
Tu od
4 Velj 2011

Imam dva pitanja.
Da li clickbank isplacuje samo chekovima,odnosi se na Srbiju.
Drugo pitanje je sta ovde da unesem pri registraciji:
Suite or Apt #:_______________

Shimke

Novi član
Tu od
5 Tra 2010

Pozdrav! Ja sam novi u ovome svemu pa mi puno toga nije jasno pa bi molio nekoga da mi pomogne oko nekih stvari ako moze. Dok sam citao postove po forumu vidio sam u par navrata da ljudi spominju youtube i ostavljanje komentara da bi privukli posjetitelje na svoju stranicu. Pa sam onda otisao na youtube i pokusao pronaci primjere nekih takvih stvari i uspio sam vrlo brzo:) Vidio sam da se ljudi zale na ovakve stvari i govore da nece nasjest na to i tako dalje uglavnom da kuze sta se dogadja sa tim laznim komentarima i za cega sluze! Pa me sad jednostavno zanima jel se koristi ta metoda jos i jel djelotvorna?? I koliko sam shvatio to je samo jedna od vise metoda dizanja popularnosti stranice ako sam dobro shvatio??:)
Hvala!!

Na vrh