• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ClickBank i mjerenje konverzije

BadBoy

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2012
Pozdrav ljudi,

Imam jedan sajt kojega reklamiram na Bingu i Yahoou. Imam više različitih oglasa koji vode na isti sajt koji promovira ClickBank proizvod.
E sad me zanima kako i na koji način bih ja mogao mjeriti koji oglas mi donosi najviše prodaja. U Bing Adsu mogu vidjeti sa kojeg mi oglasa stiže najviše prometa ali mene zanima kako da znam s kojeg oglasa mi dolazi prodaja.

Dakle, sa Binga dolazi posjeta na moj sajt, sa mog sajta na vendorov i tek tada se desi prodaja.

To bih mogao znati kada bih postavio za svaki oglas različiti trackid link, ali opet ne znam kako da to izvedem kad sav taj promet sa Binga dolazi na isti sajt.

Moj sajt je u WordPressu, dali možda postoji nekakav plugin s kojim bi to mogao izvest?

Na vrh