• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Botovi i njihovi komentari na forumu

faroALI

Član
Tu od
14 Sij 2015
volimdaucim kaže:
Kao sto i sam naslov kaze otkud ovi silni botovi i razni bespotrebni komentari.

nema nekog moderatora da ovo regulise, iako sam sve prijavio valjda nemaju vremena. malo treba osveyenje na forumu, da se neko jos ovlasti da moze makar ovo da brise blokira i slicno. Obaveze cine svoje, razumem u potpunosti ali mi je malo zao sto nema vise aktivnosti i vise boljih i korisnijih tema.

Lazar023

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2015
volimdaucim kaže:
Kao sto i sam naslov kaze otkud ovi silni botovi i razni bespotrebni komentari.
Prosto - nema ko to da spreci.Tj. da ukloni,kad se vec pojavi.
Trebalo bi moderatori da saniraju to (za sprecavanje bi vec trebala asistencija tehnicke podrske foruma),ali...

Uglavnom,otvaranje ovakvih tema bas i nema poente.
Mi (ostali),kao obicni clanovi,ne mozemo nista da uradimo po tom pitanju.

Shit happens...

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Uklonjeni su takvi komentari,ipak ima poente ova tema,jer mozda moderatori nisu videli te botove a kada sam otvorio temu ljudi su poceli vise prijavljivati..

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Sredjeno. Nastavite da prijavljujete. Neko ce obrisati te botovske postove.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Da li bude iko od staff teama online? Još uvijek čekam da mi prihvate temu u potražnji za pisca...

Na vrh