• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Blogger template

ivan19992

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2011
Trebao bih neki dobar blogger template bez buggova za fun stranicu da je ctr kod adsensa veći od 0.5% . Sve manje i manje nalazim dobrih template-a..

ivan19992

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2011
Hvala nasao sam jednu dobru al na kraju nije besplatna a ne isplati mi se davati novce za blogger teme..

kres0

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2012
Šta bi ti htio da neko svoj rad i trud tebi da besplatno da ti od toga zarađuješ.
ivan19992 kaže:
Hvala nasao sam jednu dobru al na kraju nije besplatna a ne isplati mi se davati novce za blogger teme..

optimista

Iskusan lik
Tu od
11 Kol 2011
ivan19992 kaže:

ja mislim da na onom sajtu su sve teme besplatne.

Na vrh