• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web dizajn Blogger-kako poredati jedan ispod drugoga?

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
Htio bih stavit ove social sites gumbe tipa Twittera i Digg-a da budu jedan ispod drugoga, a ne jedan kraj drugoga u istom redu (govorim o ovom mom blogu u potpisu - gumbi su ispod svakog post title-a)

Tražim već po netu 4-5 dana, ne mogu nikako nać rješenje, ima neko pametan da me uputi?! I jel to uopće moguće?

Isprobao sam svakakve HTML tagove, ali ništa ne funkcionira na pravi način bio sam blizu rješenja ali mi je onda Adsense banner bio "u bunaru", tako da nikako ne mogu skužit u čemu je poanta...

Na vrh