• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Blog internetzarada.org

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Shodno neophodnosti praćenja trendova i blagovremenom integrisanju novih rešenja u naše poslovne modele, moram da se zapitam zašto ne radi blog od ovog foruma.

Povremeno koji tekst o planovima i aktivnostima na i oko foruma, olakšao bi nam svima rad.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
To je bila ideja od proslog vlasnika/admina foruma, ali ni taj blog nije dugo zivio. Admin je bio nasao neke decke koji ce pisati na blogu dobrovoljno ali su vrlo brzo izgubili interes da pisu za besplatno. Osobno ne vidim smisao bloga u sklopu foruma, barem ne u ovoj fazi jer na blogu treba ipak pisat ozbiljnije postove redovito a i nekako je smisao bloga da 1 ili mala grupica ljudi pisu textove, kod foruma svi doprinose i zato mislim da je bolje za sada se fokusirat na osnazivanje foruma.

Recimo da nacin na koji ja vidim ovaj nas forum je negdje izmedju foruma i bloga. Forum format ali veca ozbiljnost tekstova nego kod klasicnih foruma. Za blog jednostavno nemam vremena ni mogucnosti da ga odrzavam.

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
A šta misliš o ideji - kad blog već postoji - da tamo staviš sve dobre tutorijale? Npr. podijeliš na tri sekcije: 1) za početnike, 2) za iskusnije i 3) napredne tehnike i metode. Tako da imamo sve na jednom mjestu.
Trenutno kad vidim dobar tut, ako mislim da će mi trebati kasnije, moram ga staviti u bookmarks, inače poslije ako ne znaš naslov zna biti dosta teško pronaći.
Osim toga, to bi pogotovo bilo dobro za početnike, jer ne bi morali lutati i pročešljati hrpu nebitnh tema da bi pronašli ono što je bitno.
Na kraju tutorijala link na thread na forumu da se mogu pročitati i kasniji komentari ili dopune.
Ako smeta što je duplikat, blog može biti i deindexiran.
Naravno, i ovo zahtjeva nešto posla, ali znatno manje nego redovito održavanje bloga svježim postovima.

fanste

Član
Tu od
16 Stu 2009
Slazem se sa Leonom.. Forum je daleko nepregledniji, barem u mom slucaju, a verujem i kod drugih, a pogotovo pocetnika. Nisam znao da postoji blog, ali zaista bilo bi mnogo lakse i korisnije kada bi se tamo grupisali najkvalitetniji clanci po kategorijama kao neki tutorijali. Definitivno zahteva dosta rada, ali verujem da bi se isplatilo..
Ili pojednostaviti stvar i napraviti neku kategorizaciju trenutno najkvalitetnijih threadova na forumu u jednom topicu.

Na vrh