• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bitcoin rudarenje

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Da li se neko sa foruma bavi rudarenjem?
Naravno ne planiram da na svom racunaru to radim, vec planiram ozbiljno, da kupimo drugar i ja po 5-10 grafickih (mislim da je najbolja RX 480) i da kopamo :D
Sada, da li se to isplati?

Choda

Novi član
Tu od
24 Srp 2016
Rudarenje Bitcoina grafickom se vise ne isplati sada se grafickom rudari Ethereum i koliko znam profitabilan je

AzurO

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
29 Ruj 2011
Ima i drugih načina za nabaviti bitcoine ili neke druge kripto valute na hajmo reci besplatan način uz ulaganje nešto vremena online i s voljom za ganjati referale preko fauceta. Ako ima zainteresovanih mogu podijeliti par tehnika, stranica koje su provjerene i slično gdje ja radim već duže vremena i zadovoljan sam rezultatima.

Choda

Novi član
Tu od
24 Srp 2016
Sa moje tacke gledista prikupljanje Bitcoina sa faucets sajtova je cisto gubljenje vremena osim ako imate brda referala onda se moze isplatiti...Opet kazem to je moje iskustvno mozda je neko provalio sistem kako doci do vise satosija za krace vreme pa mu dobro ide :)

Pleja

Član
Tu od
22 Ožu 2016
Postoje vise nacina za sakupljanje Bitcoina (Satoshija).
- Faucets
- PTC (dnevno)
- Twitter (retweet, follow)
- Ad unit (baner na sajtu-blogu)
Postoje jos mnogo nacina ali ljudi sa nasih prostora nisu informisani o tome.
Od 2009 (kada je napravljen kao digitalna valuta) pa do sada Bitcoin samo raste kako na sajtovima koji prihvataju Bitcoin tako i sama njegova cena (1 BTC - 62,746 RSD)
Ako nekog interesuje bilo sta vezano za Bitcoin moze slobodno da se javi (PP).

Ch0l

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Choda kaže:
Sa moje tacke gledista prikupljanje Bitcoina sa faucets sajtova je cisto gubljenje vremena osim ako imate brda referala onda se moze isplatiti...Opet kazem to je moje iskustvno mozda je neko provalio sistem kako doci do vise satosija za krace vreme pa mu dobro ide :)

Nije ako imas bot.....

Sseo

Član
Tu od
31 Ožu 2012
mico kaže:
Sto smo rudarili,izrudarili smo.

Ali evo ga opet Bitcoin na preko $9000. Cini mi se da mining nije tako los za ljude sa long term vizijom, koji su u mogucnosti da cuvaju BTC i prodaju ga kad cene skoce.

A tu su i druge mogucnosti zarade, affiliate recimo :)

Na vrh