• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Besplatne domene

mali_ri

Član
Tu od
5 Sij 2011
Nisam siguran ako ovako nesto vec postoji na forumu, a smatram da bi mozda moglo bit korisno za clanove foruma, a pogotovo za ljude koji tek krecu s IM-om. Uglavnom radi se o servisu koji nudi besplatne domene s nastavkom .tk

Evo linka:
http://www.dot.tk/

U kombinaciji s besplatnim hostingom (primjerice 000webhost) mozete imati svoju prvu (besplatnu) web stranicu.

gringo

Član
Tu od
12 Svi 2012
Sta mislite dali ima nekih drugih nacina da se za dzabe nabavi .com, .org, .net, .info ili neka druga domena?

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Na trgu u svakom većem gradu, petkom poslijepodne dijele se đabe jako kvalitetne .com i .net domene. Počet će i .info ubrzo da dijele...

gringo

Član
Tu od
12 Svi 2012
Mozete dobiti .com,.net,.org domenu za besplatno na ovoj stranici
http://www.intuit.com
Sve sto trebate je valjana kreditna kartica ( nece vam nista naplatiti )
Mozete otkazati kada god zelite!
Neka neko pokusa, idete da narucite domenu reg. se unesete vazeci broj kredite kartice i valjda bi trebalo da radi..

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
gringo kaže:
Mozete dobiti .com,.net,.org domenu za besplatno na ovoj stranici
http://www.intuit.com
Sve sto trebate je valjana kreditna kartica ( nece vam nista naplatiti )
Mozete otkazati kada god zelite!
Neka neko pokusa, idete da narucite domenu reg. se unesete vazeci broj kredite kartice i valjda bi trebalo da radi..
Nekad je moglo, vise ne

dev_masta

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
gringo kaže:
Sta mislite dali ima nekih drugih nacina da se za dzabe nabavi .com, .org, .net, .info ili neka druga domena?
na godaddy kupiš .com domenu (nađe se kupona za 5.99$, pa i 1.49$) i dobiješ .info gratis (sve to za prvu godinu samo).

Sa icaan fee, ispadne te jedna .com i jedna .info domena za ukupno 1.85$

abuzenze

Novi član
Tu od
9 Velj 2012
fanfusion.orgsajt koji ti daje neogranicen hosting i domen besplatno,samo je fazon u tome sto stranica treba biti "fan" odnosno o nekoj poznatoj licnosti,dobio sam sajt bez ikakvih problema,pa eto ko zeli nek isproba :D

ivanm

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Ne gubite vreme sa besplatnim domenom i hostingom.
Pre 7 godina imao sam forum na besplatnom domenu i za divno cudo nas 200 je tamo bilo registrovano.
Ali je procvat doziveo tek kada sam kupio hosting i domen (tada nisam radio za hosting firmu nijednu). A vremenom su nestali .co.sr domeni...

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
Obicno to sto je besplatno na kraju ispadne skuplje. Google ne voli te nastavke tipa tk nr, valjda sto su redirect ili subdomain. A za jeftine .com ne znam, nisam probao.

omma987

Član
Tu od
1 Srp 2012
ne znam sta mislite, ali .info domene su onako relativno jeftine za nase standarde, sto jest, jest... sto se tice .net, i .com i ostalih domena, mislim da ni one nisu skupe, ipak 10$ i nije bog zna kakva suma... ako covjek dobro rasporedi ulaganja mislim da je to neka fer cifra...

e sad drugo je sto covjek zeli za mjesec da napravi 12 stranica, i svakoj treba domena, s cim se ne slazem apsolutno, jer za stranicu treba ostavit vremena, tako da mislim da se isplati dati tih 10$ ili cekati kakve fine kupone.. ha ya.. :)))

Na vrh