• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Besplatna reklama za sajt

erik

Iskusan lik
Tu od
29 Svi 2009
Nedavno sam se uključio u jednu grupu gdje možete besplatno reklamirati vašu web stranicu. Radi se o razmjeni bannera. Dakle vi postavite njihov banner code na svoju stranicu (postavite veličinu koja vam paše) i na svaku posjetu dobivate kredit koji možete iskoristiti za reklamu svog sajta kod svih partnerskih stranica (kod onih stranica koje su se i kod vas reklamirale, uglavnom).
Vi dobijete 70% prikazivanja bannera na drugim sajtovima u odnosu na to koliko ste prikazali. Znači ako ste prikazali njihove oglase 1000 puta, vi dobijete kredit za prikazivanje 750 puta svog bannera na tim partnerskim stranicama. Ono što je dobro je to da oni prihvaćaju samo .com, .net, .org, itd. sajtove, a ne prihvaćaju sajtove na besplatnim hosting servisima, niti blogove. Ja mislim da je to dosta dobro, a i statistika im je dobra (što dokazuje da ih puno ljudi koristi):
- Imaju 429 korisnika
- danas (do 11:06 ujutro) su se njihovi oglasi prikazali preko 3 milijuna puta
- u ovom (desetom) mjesecu prikazali su preko 88 milijuna puta svoje bannere
**Ovo je dio statistike koju sam prepisao sa njihovog sajta!

Evo i linka bez referala: Link

Ako ste zainteresirani molim vas da se prijavite preko mog referal linka (gornji link). Odmah kod prijave dobijete 2000 besplatnih kredita. Po meni ovo je dosta dobar sajt za razmjenu bannera, iako kažem registrirao sam se prije 3 dana, ali do sada dojmovi su odlični.

Link za registraciju - bez ref.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Strasno - Napisao si 240 postova na IZF-u a da ne znas ni osnovna pravila foruma?

Nikakvi refferal linkovi nisu dozvoljeni u postovima, jedino moze u potpis.
Ako prezentiras neki program u post ide link bez refferala a ako zelis refferal onda u potpis.

Osim toga zabranjena je prodaja i kupovina FB stranica na forumu tako da promjeni potpis.

erik

Iskusan lik
Tu od
29 Svi 2009
dbomestar kaže:
Strasno - Napisao si 240 postova na IZF-u a da ne znas ni osnovna pravila foruma?

Nikakvi refferal linkovi nisu dozvoljeni u postovima, jedino moze u potpis.
Ako prezentiras neki program u post ide link bez refferala a ako zelis refferal onda u potpis.

Osim toga zabranjena je prodaja i kupovina FB stranica na forumu tako da promjeni potpis.

Eto popravljeno sve kako si mi ti rekao, hvala na upozorenju. A što se tiče potpisa to sam prije kupovao pa mi ostalo...

Što se tiče ref. linka nema problema može i bez njega, ionako mi više znači da informiram ljude da to postoji nego da se preko mene prijavluju.

Zamolio bih sve koji rade sa ovim servisom neka daju svoje mišljenje i iskustvo. Moje iskustvo za sada je pozitivno, iako još nisam počeo puštatu svoje bannere u sustav, javit ću vam i dojmove čim pustim bannere u opticaj.

Na vrh