• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Article bilder content ?

maximum

Dobro znana faca
Tu od
17 Stu 2009
Interesira me da li netko koristi article bilder kao izvor tekstova. Vani ga reklamiraju da je odličan ali sam uvjek skeptičan prema raznoraznim guruima jer mi se čini da često prodaju /preporučuju muda za bubrege samo da zarade neku dodatnu lovu.
Pored svih svjetskih spamera nema smisla biti fini, a AB mi se po silnim preporukama čini kao
jedan od "boljih" izvora članaka.
Zahvaljujem na odgovoru.

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Koristim ga ja i zasad sam zadovoljan. Naravno, ne za vlastite stranice iako bi moglo proći na affiliate stranicama koji ti nisu od presudnog značenja. Obično te članke koristim za 1st tier linkove (social network stranice), a uskoro planiram probati i na jednoj Amazon aff stranici da vidim kako ide.
Što se tiče samih članaka za niche koje sam koristio uspio sam dobiti 80-96% unique sadržaj na Copyscape premium provjeri jer su se neke fraze ponavljale par puta kroz članak (tipa npr. "search engine optimization ovo i ono" i sl.), a kad se izmjene malo dobijem 99-100% unique. Naravno, dosta toga ovisi i o konkurenciji same niche koju koristiš, što veća konkurencija teže je dobiti unique članak, ali je i veći izbor članaka. Za neke rijetke kategorije ima samo po 1-2 članka koji se stalno vrte...

Btw. ipak ti je najbolje probati sam i donijeti vlastiti zaključak. Imaš trial 3 dana za 1$ pa stigneš pregledati ponudu i odlučiti isplati li se ili ne.

Na vrh