• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Android programiranje za pocetnike

Danijel442

Novi član
Tu od
27 Velj 2016
Pozdrav drugari!
Nov sam na forumu. Imam 17 godina i ogromnu zelju da naucim da programiram igrice/aplikacije za android. Problem je sto sam pocetnik i ne znam bas nista o android programiranju :bored . Imam nesto malo znanja za programski jezik c#, ali to je ono sto sam naucio u skoli, nista posebno. Mozete li mi dati neki savet, preporuciti neki dobar tutorial, bilo sta sto bi mi pomoglo. Unapred hvala.

buli99hr

Novi član
Tu od
20 Lip 2016
Danijel442 kaže:
Pozdrav drugari!
Nov sam na forumu. Imam 17 godina i ogromnu zelju da naucim da programiram igrice/aplikacije za android. Problem je sto sam pocetnik i ne znam bas nista o android programiranju :bored . Imam nesto malo znanja za programski jezik c#, ali to je ono sto sam naucio u skoli, nista posebno. Mozete li mi dati neki savet, preporuciti neki dobar tutorial, bilo sta sto bi mi pomoglo. Unapred hvala.

Gamemaker ti je jako dobar program kojim možeš raditi igrice, postoje lagane drop-down funkcije, ali postoji mogućnost implementacije GML koda kojeg je jako lako naučiti sličan je jako Pythonu tako da nećeš imati problema, možeš mi se javiti u PP.

Na vrh