• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amazon srbija telefonska verifikacija

slnet

Aktivni član
Tu od
15 Lip 2014
Pri procesu za prijavu za affiliate trazi verifikaciju telefonom gde trebas da ukucas pin. Kada ukucam broj telefona sa sve +38165... kaze da ne mogu da me dobiju.. Jel se neko susretao sa ovim problemom?

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Jesi probao sa fiksnim? Ja sam davno to radio, a mislim da sam stavljao fiksni. Automatski te nazovu i izdiktiraju par brojeva. Mada ja sam to radio za prodaju na Amazonu. Meni su tražili da im šaljem i nešto putem faksa.

slnet

Aktivni član
Tu od
15 Lip 2014
Nazalost nemam fiksni. Ali sam probao sa dva razlicita mob. Videcu danas opet da pokusam

zeraprinc

Dobro znana faca
Tu od
6 Ruj 2011
Ja sam verifikovao mobinim telefonom. E, sada, možda su u međuvremenu to promenili.

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
slnet kaže:
Pri procesu za prijavu za affiliate trazi verifikaciju telefonom gde trebas da ukucas pin. Kada ukucam broj telefona sa sve +38165... kaze da ne mogu da me dobiju.. Jel se neko susretao sa ovim problemom?

Ja koliko se secam ne ide +, vec samo kucas broj 381... ili cak mozda kucas i samo 65... u slucaju da je biranjem Srbije on vec prepoznao nacionalni pozivni 381. Probaj tako.

Na vrh