• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amazon - pratite me od nule do full time zarade

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
freemind kaže:
Cisto insajderski da javim informaciju u vezi Amazona. Nikada u zivotu nisam imao vise klijenata za robote za Amazon , ustvari nikada nisam imao ovako nesto. 6 klijenata trenutno imam samo za Amazon i to za razlicite programe . Najvise traze laznu kupovinu, slanje poruka prodavcima, ubacivanje na listu zelja proizvode, milion nekih provera i uporedjivanje cena . Ne znam da li se nesto promenilo u odnosu na pre, ili sta se desava ali svi rade Amazon . Za cenu ne pitaju, to znaci da znaju sta rade, i na koji nacin ce im se vratiti ulozeno .

U zadnje vreme se svi okreću Amazonu, gledam strane forume pogotovo BH sa metodama "lakše" zarade, pa skoro sve su bazirane na Amazon zaradi. Sećaš se pre par godina kako su svi jurili Adsense, sad svi jure Amazon. Sad ima tu masa stvari od affiliate sajtove preko Kindle i Merch-a ali u zadnjih pola godine Amazon se baš baš gura napred i masa ljudi počinje da ga radi. Već par meseci imam u planu da krenem u to, ali još mi to sve izgleda neverovatno. Mada opet sa druge strane kad pogledam, tu je u igri milion mikro niša koje mogu da se rangiraju i ljudi pucaju na to. Ima i toga da ovi što prave kurseve pucaju na to da uzmu što više para ljudima ali Amazon jeste ogroman market i treba koristiti. Videćemo šta će biti sledeće godine.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Da, totalna ludnica. Rade teski black hat, mada ima recimo jos gori primer, klijent mi trazio da mu napravim robota koji pravi po 10.000 naloga, i onda ti nalozi povremeno kupe nesto od konkurencije, i onda se zale na njih Amazonu.
Ali sto se tice kliktanja na wishlist, to je kao neki lajk, to mi deluje logicno ako dosta njih kliknu na wishlist, taj proizvod ce u pretrazi verovatno ici gore.

RajkoNS

Novi član
Tu od
2 Pro 2013
Imam problema za Amazonom nece da mi prihvati broj telefona, da li neko zna resenje.

Lazar023

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2015
Koje im je objasnjenje sto nece da ti prihvate broj telefona,sta ti kazu?

EDIT:
Meni su prihvatili srpski broj mobilnog bez problema.

Na vrh