• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amazon linkovi

rdamorei

Novi član
Tu od
14 Ruj 2017
Pozdrav,
Novi sam ovdje na forumu ali i općenito u svijetu affiliate marketinga. Dosta čitam o tome i imam puno dvojbi ali za početak me zanima isplati li se odmah krenuti s aff linkovima. Stranica je nova, još je u izradi kao i članci za stranicu. Odlučio sam uložiti malo u članke pa sam izabrao i kvalitetnijeg pisca, kao i bolji hosting. Obzirom na konkurenciju i kao što sam rekao da je sve novo neračunam dugoo na posjetu s google-a ovo je više dugoročno ulaganje.
Planiram posjetu započetak dovoditi preko društvenih medija. I zanima me za početak kako raditi link building i kojim tempom?

Molim starije, uspješnije i iskusnije kolege da iznesu svoja mišljenja i iskustva.

Na vrh