• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amazon Affilate Payment Reports

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Reg. sam se na amazon affilate u krajem oktobra 2016, a payoneer karticu povezao nead u februaru.

Mjesecna zarada do sada: Decembar 2016 $93.15
Januar 2017 $31.58
Februar 2017 $73.16
Mart 2017 $116.42
A ovo je izvjestaj sa amazona, na payoneer mi je uplceno samo $127.73
http://prntscr.com/erex7p

Jel ovaj reports do sada uredu ili ne_

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Prema ovome oni su zbrojili dva mjeseca i to ti poslali. Znaci u drugom si zaradio 96 dolara a u trecem 31,sto je zajedno 127 sto si i dobio. Ti negdje nesto krivo gledas,jer te amazon sigurno nece zakinut niti prevarit,nisu to ovi nasi neozbiljni balkanci.

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Ma znam da su ozbiljni. Mislim da je minimalno $100 za isplatu a ja sam imo $96, to je uredu. Vidjet cu sledeci mjesec kako ce ic. Izgleda da zbrajaju mjesece ispod $100, pa kad premasi $100 posalji. Mozda rade s mojim parama hahaha pa ce poslati.

Fitch

Član
Tu od
18 Tra 2014
Ono što je zarađeno u 3. mjesecu, biti će ti isplaćeno tek u 5.

Jednostavno se kupcu daje prilika da vrati proizvod, a nakon što istekne taj rok, ti dobiješ svoje novce.

Nikola91

Član
Tu od
13 Kol 2011
Da li je moguće koristiti zaradu sa Affiliate programa za kupovinu na Amazon prodavnici?

Na vrh