• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alternativan način dovođenja posete: Yahoo Answers

milgrujic

Novi član
Tu od
15 Pro 2012
Reci mi samo kojom procedurom se pojavljuje odgovor koji ispišem na Yahoo Answers? Da li je potrebno odobrenje autora pitanja, neka provera Yahoo-a ili nešto slično?

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Mislim da su sada svi odgovori sa linkovima "ghostovani", tj. samo ti možeš da ih vidiš, i niko više... bar pre nekoliko meseci mi je tako izgledalo.

milgrujic

Novi član
Tu od
15 Pro 2012
Nisu svi, jer ih viđam na nekim odgovorima, ali definitivno postoji neko ograničenje... Da li još uvek imaš posetu po osnovu ovoga na svojim sajtovima?

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
milgrujic kaže:
Nisu svi, jer ih viđam na nekim odgovorima, ali definitivno postoji neko ograničenje... Da li još uvek imaš posetu po osnovu ovoga na svojim sajtovima?

Ne odgovaram već dugo na YA, promenili su od tada dosta toga - od izgleda sajta do agresivnije borbe sa linkovima... ali da, od starih odgovora još uvek ima posete.

cwvps

Član
Tu od
21 Srp 2015
Čula sam i čitala ranije o Yahoo answers kao o dobroj varijanti za generisanje traffica, ali do sada nisam ozbiljnije razmatrala tal metod kao alternativu. Hvala na detaljnom vodiču i objašnjenju.!

Damon

Novi član
Tu od
29 Ruj 2015
Vredi li jos uvek ulagati vreme u Yahoo answers i linkovati ka svom sajtu?

CapY

Novi član
Tu od
23 Pro 2014
Damon kaže:
Vredi li jos uvek ulagati vreme u Yahoo answers i linkovati ka svom sajtu?
Vidim da nitko nije odgovorio na Damonovo pitanje, pa ja pitam godinu dana poslije; Da li vrijedi još uvijek ulagati svoje vrijeme u Yahoo! Answers?

Na vrh