• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress All about WordPress

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Može li se nekako namestiti da se sadržaj widgeta prikazuje samo u određenoj kategoriji kao što to ima na joomli?

marsovacpfc

Član
Tu od
16 Lis 2013
Sceko kaže:
Sta ce ti plugin za to?
Pa na prvoj strani pisem vesti vezane za sajt pa da to izgleda lepo da nije ovaj primitivni koji vec postoji :sigh

robi052

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2012
marsovacpfc kaže:
Sceko kaže:
Sta ce ti plugin za to?
Pa na prvoj strani pisem vesti vezane za sajt pa da to izgleda lepo da nije ovaj primitivni koji vec postoji :sigh

Ako sam te dobro razumio ti tražiš editor. Wordpress koristi besplatni mislim TinyMCE editor. Od komercijalnih ima Redactor koji koristi XenForo forum ( http://imperavi.com/redactor/ ) i ok izgleda. Ja ga koristim na svojem forumu. Ali tebi ne treba editor. Sam si možeš složiti izgled stranice, ili da pronađeš neku wordpress temu koja ima složeno kako se tebi sviđa. Ja sam mjesecima tražio temu i isprobavao.

brzi

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2013
Da li postoji plugin koji bi izbacio automatski youtube video na osnovu titla to jest naziva tog posta?

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
ja koliko znam ne jer ne bi mogao ni da zna na koji video mislis sobzirom da imas milion njih sa istim nazivom, ali postoji koji bi automacki ubacuje featured image na osnovu embed code

sistemING

Član
Tu od
10 Ožu 2015
Jel se kome strgao ikad wordpress kod redovite nadogradnje? Meni nije, ali zanima me kakva imate vi iskustva.

DP83

Član
Tu od
11 Velj 2015
Najiskrenije, ja sam imao i dobra i losa iskustva, mozda malo vise dobrih, odnos 70-30%. Najbolji savet koji mogu da ti dam je da pre svakog WP azuriranja na najnoviju verziju i instalacije plugina uradis full backup.

Tracker

Član
Tu od
10 Ožu 2015
Kako mogu da filtriram postove po vrednostima Meta box-ova? Recimo na jednoj strani imam 20 postova. Mislim na ono samo neki preview od postova, po 4 posta u redu. I onda želim da na toj strani postoji neki filter kojim mogu da filtriram samo one postove koji zadovoljavaju te kriterijume. Filteri trebaju da budu na osnovu vrednosti meta box-ova koje bih unapred predefinisao za svaku post.

To bi trebalo da bude nešto slično ovome, samo što ovo ne funckioniše: jultranet.com/wp/ssf-pro/

Da li je neko koristio Meta Box plugin? Probao sam i njega, ali tamo koliko sam video mogu samo da se dodaju vrednosti meta box-ova, ali ne i da se filtrira po njima: wordpress.org/plugins/meta-box/

belmo996

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2012
Tracker kaže:
Kako mogu da filtriram postove po vrednostima Meta box-ova? Recimo na jednoj strani imam 20 postova. Mislim na ono samo neki preview od postova, po 4 posta u redu. I onda želim da na toj strani postoji neki filter kojim mogu da filtriram samo one postove koji zadovoljavaju te kriterijume. Filteri trebaju da budu na osnovu vrednosti meta box-ova koje bih unapred predefinisao za svaku post.

To bi trebalo da bude nešto slično ovome, samo što ovo ne funckioniše: jultranet.com/wp/ssf-pro/

Da li je neko koristio Meta Box plugin? Probao sam i njega, ali tamo koliko sam video mogu samo da se dodaju vrednosti meta box-ova, ali ne i da se filtrira po njima: wordpress.org/plugins/meta-box/

Mozda ovo https://facetwp.com/ ?

gamerxyz

Dobro znana faca
Tu od
3 Tra 2012
Integrisao sam forum mybb na subdomeni kroz hosting panel, naparavio određene kategorije,forume i podforume.Zanima me kako to sve funkcionise? Nisam baš upućen.Šta se dešava kada se član registruje, kako mu dođe na mail obavjestenje...? Nemojte mi zamjeriti, nisam toliko upoznat sa funcionisanjem foruma. Šta mi preporučujete kao dalje korake...?

savanko

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
ne znam gde da postavim pitanje, potrebna mi je pomoc oko nalazenja wordpress teme koja je najslicnija sajtu appleservis.rs

da li moze neko iskusniji da mi pomogne?

jedanbaja

Novi član
Tu od
23 Velj 2015
savanko kaže:
ne znam gde da postavim pitanje, potrebna mi je pomoc oko nalazenja wordpress teme koja je najslicnija sajtu appleservis.rs

da li moze neko iskusniji da mi pomogne?
Poz,
Koliko vidim to je custom wp tema ali bilo koja kvalitetna wp tema ce ti odraditi posao.
Layer slider, visual composer i eto ti identicnog izgleda.

savanko

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
potrebna mi je pomoc. Trazi mi se meni kao na ovom sajtu - .spectre-music.com/about/overview/
znaci posle klika na dugme da se odtovri vertikalna bela traka sa submenijem

radim sa Divi temom koja nemtu opciju, da li neko zna neki plugin koji moze da resi ovaj problem? Ili mozda treba da menjam temu?

gracethemes

Novi član
Tu od
21 Lip 2017
Ako praviš novi sajt praviš i novu bazu podataka. Tehnički je moguće i na istoj bazi da se to odradi ali nemoj nikako pokušavati.

Na vrh