• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AlertPay verifikacija

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

HujjiN

Novi član
Tu od
9 Lip 2012
Pozdrav svima :) video sam da je ova tema otvarana ali jos 2010 a do sada se dosta toga promenilo. Hteo bih da znam kako da verifikujem svoj AlertPay nalog. Pomocu onog check withdrawal ne moze jer nesto ne radi. E sad ono prvo Bank Transfer or Bank Wire (SWIFT) Deposit niko nesto ne spominje pa ostaje samo jos Credit Card Validation jel bi mi neko mogao molim vas pomoci i rekao onako ko najglupljem coveku na svetu sta tacno treba da uradim sta posle toga, sta u kojim poljima kuckam itd. Inace ja sam maloletan i ne znam tacno kako ide to sve sa karticama, za ovo cu iskoristiti tatinu karticu naravno uz njegovo dopustanje. Unapred hvala :)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh