• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AlertPay Verifikacija Preko Internet Kartice?!

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Imamo temu za verifkaciju preko broja a ova neka bude preko internet kartice.

Posto imam laickih problema oko ovoga mislim da ce tema pomoci mnogima.

Ovako.
Posto u Srbiji ne moze da se verifikuje preko mobilnog onda nam preostaje preko internet kartice.
Kada cekiramo Credit Card Validation otvori nam se polje >>

1wqs.png

Brojeve kartice pisemo zajedno jer nece da prihvati razmak. Kada smo upisali podatke idemo na sledeci korak

E sada ovde nastaje moj problem. Sta treba da cekiram od ovoga?
Ne kontam sta dalje treba. Ako neko moze da objasni zbog cega se cekira prva opcija i druga. Da znam sta cekiram jer procitao jesam ali nisam razumeo najbolje.

:waving

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
U prvoj opciji Alertpay ce ti skinuti 1 do 2 EURA s tvoje kartice i ponovo ih vratiti.
Ovako napamet ne znas koju ce sumu skinuti, a na izvodu od te transakcije ti ces dobiti tu sumu. Dalje da bi uopce koristio karticu moras unijeti tu sumu u polje kad ti zatraze. To je samo da provjere da je sve u redu s karticom.

U drugom checkboxu se slazes sa njihovim uvjetima koristenja.

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Da a sta su neki govorili da oni meni uplacuju 0.01 $ i da ja moram da vidim kod sa kojeg su mi poslali novac i da zadnja 4 broja tog koda kucam da bih verifikovao nalog. Malo me zbunjuje. Imam 3 razlicite price i ne znam koja je tacna.

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
Pa fino pise:

Once the charge appears on your credit card statement, you must confirm this amount in your AlertPay account.

Mystery Solved! :stars

b82

Aktivni član
Tu od
2 Stu 2010
Ja sam verifikovao preko mobilnog telefona, ali ja nisam u Srbiji

Ovo je ono što sam pronašao na njihovom sajtu

For Visa and MasterCard validation, we send $0.01 to your credit card. A six-digit credit card validation code will also appear on your credit card statement next to the micro deposit. After you submit this code to AlertPay, your limit will be automatically increased.

Tako da mi sad nije ništa jasno.

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Ma ja sam zbuljen skroz. Jedni kazu jedno drugi drugo. Tamo isto pise jedno malo drugo :D
Ajde ako je neko preko kartice verifikovao neka kaze sta je uradio. Ja cim uspem da verifikujem nalog postavicu upustvo kako treba korak po korak i sve objasniti.

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Ajde ljudi koji su verifikovali preko internet kartice neka kazu sta su uratili. Hteo sam to da sredim ove nedelje da ne cekam sledecu daleko mi je. :)

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
Da se ponovim:
bojanposao kaže:
Pa fino pise:

Once the charge appears on your credit card statement, you must confirm this amount in your AlertPay account.

Mystery Solved! :stars

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Hvala ti sto mi tu poruku nabijas na nos :D Uradio sam i cekirao i za 2 dana idem da uzmem i kod od transakcije i da vidim koliko su mi skinuli. Pa cu lepo da upisem sta mi zatrazi.

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Bio sam danas i nisu nista skimuli. Kod isplata stoji prazno polje. Moracu da odem u ponedeljak ili utorak ponovo da vidim. Nadam se da ce da skinu.

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
Nisu skinuli, rezervisali su sredstva. I pitaj u banci da ti kazu ima li zaduzenja u evrima ili dolarima. Ne prikazuje im se u istom prozoru.

Slinavi kaže:
Prodje 6 dana i nisu skinuli -.-

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Pre 3 dana kada sam bio uzeo sam stanje naracunu i broj transakcije od alertpay.
Danas sam ponovo bio i rekli su mi da su rezervisali 2.01 ali nisu nista skinuli.

Jesi mislio na to 2.01 kao zaduzenje u dolarima ili evrima ??

Na kraju broja transakcije stoji -2.01

Pokusao sam da ukucam 01 na alertpay ali kaze da nije tacno.

Ako mozes malo me uputi da povezem stvari :)

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
Pazi sad, isto se desilo i meni. rezervisali 2.56$ i kad sam ukucao 56 rekli su da je pogresno
onda sam napravio screenshot racuna gde se jasno vidi koliko su rezervisali i poslao im. Nakon toga sam dobio odgovor da je kartica aktivna. Preporucujem i tebi da to uradis

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
rigor04 kaže:
Pazi sad, isto se desilo i meni. rezervisali 2.56$ i kad sam ukucao 56 rekli su da je pogresno
onda sam napravio screenshot racuna gde se jasno vidi koliko su rezervisali i poslao im. Nakon toga sam dobio odgovor da je kartica aktivna. Preporucujem i tebi da to uradis

Koliko sam ja skontao i sebe i druge trebalo bi da mi skinu nesto novca ali izgleda da su pretrpani ili jednostavn zele da ih ljudi zovu.

E sad ako je tebi to upalilo zaista sam ti zahvalan na informaciji.
Mozes li mi poslati na pp sta si im poslao a ja cu to zameniti sa mojim podacima. To im saljes na email??

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
Ako mozes da proveris stanje na racunu online onda samo nadji deo gde pise kolika su rezervisana sredstva i napravi screenshot. Poslaji im ticket i dodaj screenshot. Ako nemozes da preveris stanje online, idi do banke neka ti izdaju potvrsu kolika su zaduzena sredstva ili nesto slicno, skeniraj i fotografisi, i poslji im.

Slinavi

Član
Tu od
20 Lis 2010
Iamm na papiru sto sam dobio iz banke. Imam na stanju kartice i imam njihov broj transakcije. Mogu to da posaljem ?? Koliko znam ne mogu da proverim stanje online. Internet karticu imam u banka inteza.

Ne znam sta bih im napisao i poslao te slike zato sam mislio da mi kazes sta si im ti posalo :)))

Na vrh