• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ako zelite da zaradite 5-10 dolara dnevno

delboj81

Novi član
Tu od
27 Tra 2017
Ako zelite da zaradite 5-10 dolara za 6-8 sati radeci jednostavne zadatke kao sto su prekucavanje texta sa fotografije ili kategorizaciju odece ili odredjivanje duplikata proizvoda,
Kontaktirajte me u pm. Podelicu sa vama svoja iskustva kako biste izbegli greske koje sam ja cinio i kako da dobijate vise zadataka koji su laki i dobro placeni. Ja radim 2-4 sata dnevno pred spavanje i mesecno zaradim od 60-100 dolara od zadataka.Nije potrebno ulaganje novca, samo vremena. Potrebno je neko osnovno znanje engleskog jezika i pozeljno je znanje slepog kucanja da biste brze uradili zadatke prekucavanja texta. Placa se 5-20 centi po zadatku, a za jedan zadatak vam je potrebno 1-5 minuta.

djetlic kaže:
Znaci, prosjek je oko 1$/sat?

Zavisi od zadataka, ima zadataka koji se placaju i 20 centi pa se za sat vremena moze zaraditi 5 dolara, Ja radim samo one zadatke od kojih mogu zaraditi najmanje 1.5$/sat. Plus dobija se 12% od zarade prijatelja koji se uclane direktno preko vas.

PTC sajtovi su zabranjeni ovdje koliko ja znam.
Tek si se registrirao naučit ćeš, okanite se PTC sajtova.

shulk kaže:
Nisam znao da su PTC sajtovi zabranjeni, a da li su zabranjeni Crowdflower mini zadaci koji se rade na Neobux-u?

delboj81 kaže:
shulk kaže:
Nisam znao da su PTC sajtovi zabranjeni, a da li su zabranjeni Crowdflower mini zadaci koji se rade na Neobux-u?
Prijatelju mislim da je to u PTC sajtu, onda je zabranjen. A iskreno koliko sam prije čuo, i čitao na ovom forumu trebao bi odustat od toga. Bolje pređi na CPA :)

shulk kaže:
delboj81 kaže:
Prijatelju mislim da je to u PTC sajtu, onda je zabranjen. A iskreno koliko sam prije čuo, i čitao na ovom forumu trebao bi odustat od toga. Bolje pređi na CPA :)
Sa 60 dolara mesecno za 2-4 sata rada dnevno ja sam zadovoljan.

ja na onespace radim nesto slicno, u smislu kategorizacije odece, pronalazenje losih tagova i slicnog

uzeo sam oko 820e u junu, 625e u maju, po 400e u martu i aprilu, ali vec par dana nemam taskova

probotzor kaže:
ja na onespace radim nesto slicno, u smislu kategorizacije odece, pronalazenje losih tagova i slicnog

uzeo sam oko 820e u junu, 625e u maju, po 400e u martu i aprilu, ali vec par dana nemam taskova
Da li su to Crowdflower zadaci? Posalji mi tvoj referal link ako zelis da ti budem referal.

nisu i onespace nema ref sistem, sve je fer i nema dovlacenja clanova i nagrada za to
ali je problem sto poslovi ne izlaze svima i nema pravila kome ce izaci
ja sam ih imao od marta, ali evo nestali su pre neki dan
jednom su mi nestali na dve nedelje krajem aprila, ali su se vratili pocetkom maja
nadam se da ce i sada tako

probotzor kaže:
nisu i onespace nema ref sistem, sve je fer i nema dovlacenja clanova i nagrada za to
ali je problem sto poslovi ne izlaze svima i nema pravila kome ce izaci
ja sam ih imao od marta, ali evo nestali su pre neki dan
jednom su mi nestali na dve nedelje krajem aprila, ali su se vratili pocetkom maja
nadam se da ce i sada tako
Sad sam tek video da vec imam nalog na Onespace-u, nisam mogao da dobijem kvalifikacije pa sam odavno odustao.

Back
Na vrh