• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web dizajn Ajde govorite šta ne valja i štra triba prominit

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
prvi link u mom potpisu, pa vi iskusniji pogledajte i recite šta bi tribalo dodat, oduzet, premjestit, prominit itd.

fala unaprijed

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
rovad kaže:
prvi link u mom potpisu, pa vi iskusniji pogledajte i recite šta bi tribalo dodat, oduzet, premjestit, prominit itd.

fala unaprijed

Prvo ti ne valja stav. Kad bi lepo zamolio siguran sam da bi mnogo vise postigao. Ovako.... :smack

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
rigor04 kaže:
rovad kaže:

fala unaprijed

Prvo ti ne valja stav. Kad bi lepo zamolio siguran sam da bi mnogo vise postigao. Ovako.... :smack

što s mojim stavom??? Zamolija sam da pogledate blog (normalno ne morate) i ubacite tu par savjeta, ne razumijem šta mi želiš reć?

Black Dragon

Legenda
Tu od
7 Tra 2009
Pa nzm nisi bas lepo rekao to sto si hteo ... mogao si da dodas "Da li bi ste mogli " ... itd ovako moze drugacije da se shvati ;)

A za blog mislim sad je ok u odnosu na ono sto je bio pre ali ipak o ukusima se ne raspravlja pa tako ja imam zamerku sto je ovo po meni jos uvek ne pregledno i sada je i presvetlo ... onda onaj Subscribe si stavio kao da je tvoj blog o naocarima za vid pa posetioci ne vide bas najbolje ... mislim smanji ono malo ;) ... itd

Ja u svemu nadjem zamerku :D

i.m.warrior

Iskusan lik
Tu od
20 Tra 2009
Toliko pišeš po forumu i dijeliš savjete okolo i onda napišeš ovakav post. Tc tc

Al ajde, savjeti...

Prvo šta mi je upalo u oko je Adsense blok koji si stavio na dno posta. Bolje ga stavi odmah ispod naslova. Znači mora biti između naslova i prvog odlomka. I stavi ga tako da nije wrapan tekstom.

Tekstovi su ti malo lame. Sorry, nemam drugog izraza. Pročitao sam malo onaj o Bass Fishing Pro. U jednom dijelu si napisao ''Do I need to say what I mean by telling you this???''
DA, MORAŠ. Dude, nemoj nikada pametovati svojim čitateljima. Ovakvim pristupom ih samo vrijeđaš. Lijepo im sve opiši, daj im što više informacija, navedi ih da kupe preko tebe tu knjigu ili šta već prodaješ.

Ovo su samo neki savjeti na osnovu bzog skeniranja bloga, nadam se da će pomoći.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
dobro, onda se ispričavam ako sam ispa nepristojan, nije mi bila namjera.

@dragon: onda cu maknut onaj subscribe image i ubacit tekstualni form, stvarno je preveliko sad kad opet gledam. što se tiče svijetlo-tamno, možda ću još sa strane dodat onu sivkastu nijansu da popuni dojam, neka bude malo svjetlije ipak.

@i.m.warrior ta tri teksta sto si vidio su onako malo sugaviji. Ne prodajem ništa, zasad je sve još besplatno, no ipak se trudim da ne bude posljednji junk. Imam postova šta budu dobri (barem prema komentarima i posjetima), a onda neki mi ne ispadnu baš, jebiga, nisam pro niti to tvrdim.

Pitam za savjet zato što smatram da mi je pametnije pitat. Ipak vas nekoliko na kraju zarađuje nešto "opipljivo" preko neta, pa onda je sasvim logično (barem se meni tako čini) da vas i pitam za savjet.

Nisam pita kako nešto napravit niti nekakav "spoon feed", nego samo mišljenja koja ću ja onda uklopit u nekakvu svoju sliku opet. Evo recimo sad si mi zada muke sa tim Adsense-om ispod naslova, jer sam i sam to već tražija danas, ali nisan uspija to napravit da mi automatski postuje, jer je blogger platforma... ali nema veze, neću ni pitat, nego samo pitam općenito mišljenje.

Eto, na kraju fala na svemu i sorry još jednom ako sam nepristojno nastupija.

Peace

EDIT: problem mi je kod Adsense-a ispod naslova sto kad recimo kliknem na Various Niche Ebooks desno gore (na mom blogu), prva 3 posta imaju oglase, dok ovi ostali (njih jos 7 ili 8) imaju rupetinu veličine Adsense oglasa između naslova i teksta, zato što ne smiju bit više od 3 oglasa, pa mi je onda rupa tu.

Stvarno ne znam kako da ovo namjestim, zna neko možda?

i.m.warrior

Iskusan lik
Tu od
20 Tra 2009
Stvatno ti tu ne mogu pomoći, ja koristim Quick adsense plugin u WP-u i to riješim pomoću 2 klika. Po meni, izuzetno je bitno tu staviti blok jer generalo, ekipa najviše klika baš na tako postavljene adsense oglase (izetci uvijek postoje).

Ovo sve shvati kao dobronamjerne savjete, ne kao uvredu.

m4ster

Dobro znana faca
Tu od
5 Tra 2009
rovad kaže:

fala unaprijed

Zanimljiva promjena. Procitao sam par clanaka na tvom blogu jos prije tako da znam kako je izgledalo. Ovo je u svakom slucaju ugodna promjena. Izgleda puno preglednije i korak je u pravom smjeru.

Savjetujem ti da sto prije skupis par dolara za neki hosting + domenu. Sve ove poteskoce koje imas s oglasima se u wordpressu rjesavaju s par klikova.

Vidim da pises puno recenzija razlicitih knjiga. Probaj prosirit podrucje pa pisati svoje misljenje i kratak osvrt na postove nekih popularnih bloggera. Cilj ti je iznijeti neki totalno drugaciji pogled koji ce zainteresirati citatelje (mozda cak i malo provokativno) i pozvati na daljnju diskusiju. Onda mozes napisati kratak komentar na tom clanku i stavit link prema svom blogu. Eventualno ces dobit trackback.

Jos jedan odlican nacin za dobit puno posjete je pisanje press releasea. Googlaj malo 'free press release' i trebao bi naci nesto. Napises press release 2-4 puta mjesecno i to bi trebalo biti dovoljno...

To ti je par savjeta. Promjena templatea je odlican potez jer je meni, kao citatelju, olaksano snalazenje na blogu.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
fala

@warrior: sve u redu, nisan se uvridija :waving neman zašto

Kako vam se čine one boje na vrhu, Home, Affiliate Marketing... oni plavi linkovi? To su u biti kategorije, ilitiga labels. Osim boja, jel mislite da bi triba maknit kategorije od tu i stavit samo home, about *whatever* linkove, a kategorije stavit u sidebar?

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
Kako vam se čine one boje na vrhu, Home, Affiliate Marketing... oni plavi linkovi? To su u biti kategorije, ilitiga labels. Osim boja, jel mislite da bi triba maknit kategorije od tu i stavit samo home, about *whatever* linkove, a kategorije stavit u sidebar?

Pozz, sorry za ono malopre.
Gledam ovaj blog i iskreno osecam da mi nedostaje header ili bar neki tvoj logo na vrhu strane iznad menija. I licno bih stavio Kategorije u Sidebar [navika valjda] a gore bih ostavio samo Home, Privacy policy koji moras da imas ako stavljas Adsense, Contact i About me ili us, svejedno. Ako se setim jos neceg javljam.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
rigor04 kaže:

Pozz, sorry za ono malopre.
Gledam ovaj blog i iskreno osecam da mi nedostaje header ili bar neki tvoj logo na vrhu strane iznad menija. I licno bih stavio Kategorije u Sidebar [navika valjda] a gore bih ostavio samo Home, Privacy policy koji moras da imas ako stavljas Adsense, Contact i About me ili us, svejedno. Ako se setim jos neceg javljam.

e jeli ovaj sajt dobar za taj Adsense Privacy Policy? http://serprank.com/privacy-policy-generator/index.php

Na vrh