• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Affiliate pet web shop u Hrvatskoj?

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Pozdrav ekipa,

malo sam istraživao o affiliate načinima zarade pa me sada zanima kako je moguce, i je li uopce moguce, pronaci neki pet web shop čije bi ja artikle mogao prodavati preko svoje stranice?

Nekada sam išao kupovati neke jeftine stvari preko amazona, ali baš svaki put bi mi bilo da ne dostavljaju taj artikl u "moju" državu i naravno, ne bi to mogao kupiti.

Postoje li u Hrvatskoj Affiliate programi na ovu temu? (osobno ih nisam uspio pronaći)

Apple90

Novi član
Tu od
1 Ožu 2022
Pozdrav ekipa,

malo sam istraživao o affiliate načinima zarade pa me sada zanima kako je moguce, i je li uopce moguce, pronaci neki pet web shop čije bi ja artikle mogao prodavati preko svoje stranice?

Nekada sam išao kupovati neke jeftine stvari preko amazona, ali baš svaki put bi mi bilo da ne dostavljaju taj artikl u "moju" državu i naravno, ne bi to mogao kupiti.

Postoje li u Hrvatskoj Affiliate programi na ovu temu? (osobno ih nisam uspio pronaći)
Ako ti je ovo još uvijek zanimljivo, pogledaj Dognet Affiliate mrežu - dognet.hr

Na vrh