• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AdSense UPIT!

sportbh.stream

Novi član
Tu od
7 Velj 2018
Pozdrav svima , zanima me da li sa 2 adsense računa mogu da isplatim novac na 1 bankovni račun . Da li će biti tu nekog problema ili .? Hvala.

blumen

Član
Tu od
19 Stu 2012
Dva adsense računa ako se vodi na isto ime ne možeš da imaš! Google veoma lako može da ti se desi da ti ukine nalog .Verovatno i ako imaš dva različita imena na google adsense može se desiti da ti gogle ukine account jer dolaze sa iste IP adrese

citajuci

Član
Tu od
9 Sij 2016
blumen kaže:
Dva adsense računa ako se vodi na isto ime ne možeš da imaš! Google veoma lako može da ti se desi da ti ukine nalog .Verovatno i ako imaš dva različita imena na google adsense može se desiti da ti gogle ukine account jer dolaze sa iste IP adrese

nije tacno dovoljno je da su razlicita imena moze da loguje kolko hoce ja i moj cimer ista
ip adresa i plus drug, bez probleme druzimo se i radimo godinama nikakav problem, sve je ok dok postujes pravila...

Na vrh