• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

adsense racun

haris026

Član
Tu od
26 Ruj 2015
odobrili su mi racun za adsense preko youtuba, da li ja mogu sad taj racun koristiti i na web sajtu, ako mogu, da li mi neko moze reci kako da prebacim reklame na sajt

oblacno

Član
Tu od
29 Lis 2013
mozes koristiti isti account adsense, ali moraju ti odobriti isto i za web sajt, zna gogle sta radi hehe :) Napravi sajt da ima bar 10tak unikatnih clanaka malo slika u njima i posaljes da ti i to odobre.

noob

Član
Tu od
22 Lip 2016
Ja moram da te upozorim, posto se meni to desilo... Moze da se desi da kada te odbiju za sajt, da ti bude blokirano i za youtube... meni se sredila situacija posle 5+ meseci...

oblacno

Član
Tu od
29 Lis 2013
Da ne otvaram novu temu. Imam oko 300 unikatnih posjeta dnevno veciom je balkan al budu mi dnevno samo 2-3 klika na reklama :S zar tako malo imam ono postavljeno ispod naslova posta na kraju teksta i tu ima najvise klikova al ovo 2-3 klika dnevno me bas iritira na 300 unikatnih posjeta dnevno.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
oblacno kaže:
Da ne otvaram novu temu. Imam oko 300 unikatnih posjeta dnevno veciom je balkan al budu mi dnevno samo 2-3 klika na reklama :S zar tako malo imam ono postavljeno ispod naslova posta na kraju teksta i tu ima najvise klikova al ovo 2-3 klika dnevno me bas iritira na 300 unikatnih posjeta dnevno.

Verujem da si u poslednjih mesec dana posetio 300 sajtova. Na koliko njih si kliknuo adsense reklamu, a da nije baš slučajno?

Na vrh