• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense PIN

pandapanda

Član
Tu od
25 Srp 2017
Pozdrav, imao sam dilemu oko toga da li da napisem svoje informacija sa kukicama ili bez kukica (čćšž)...Napisao sam adresu i prezime sa kukicama i jel bi trebao da mi stigne pin bez obzira na to da li su informacije napisane sa ili bez kukica?
Drugo pitanje: uneo sam punu adresu bez PAK-a, samo postanski kod i adresa, da li bi to pravilo neki problem? Pise da su poslali pin i da bi trebao da stigne u roku od 2-4 nedelje.
edit: kad dodajem wire transfer da li da napisem svoje prezime sa kukicama ili bez, onde gde stoji "Name on bank account"?

Na vrh