• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Adsense ne prikazuje placanja

Balkanski Trezor

Novi član
Tu od
27 Tra 2017
Pozdrav svima, imam mali problem sa adsense placanjima. Pre 5 godina sam krenuo sa radom na youtube-u i zarada je bila skroz normalna i uvek je bilo identicno kako na youtube-u tako i na adsensu u izvestajima. Dosao sam do nekih 15 eura i prestao sam da pravim klipove i sad posle 2,3 meseca sam se opet vratio na youtube i na Youtube Analitics mi pokazuje nekih 4 dolara u poslednjih 28 dana, ali na adsensu ne prikazuje nikakvu promenu, nigde mi ne prikazuje bilo kakvu zaradu jel moze pomoc? Hvala :sigh

hasim22

Član
Tu od
14 Velj 2017
Balkanski Trezor kaže:
Pozdrav svima, imam mali problem sa adsense placanjima. Pre 5 godina sam krenuo sa radom na youtube-u i zarada je bila skroz normalna i uvek je bilo identicno kako na youtube-u tako i na adsensu u izvestajima. Dosao sam do nekih 15 eura i prestao sam da pravim klipove i sad posle 2,3 meseca sam se opet vratio na youtube i na Youtube Analitics mi pokazuje nekih 4 dolara u poslednjih 28 dana, ali na adsensu ne prikazuje nikakvu promenu, nigde mi ne prikazuje bilo kakvu zaradu jel moze pomoc? Hvala :sigh

Youtube zarada za prethodni mjesec prikazuje se na adsense tek 12. narednog mjeseca,Znaci zarada za ovaj mjesec (April) bice prikazana na adsense 12. Maja

Balkanski Trezor

Novi član
Tu od
27 Tra 2017
hasim22 kaže:
Balkanski Trezor kaže:

Youtube zarada za prethodni mjesec prikazuje se na adsense tek 12. narednog mjeseca,Znaci zarada za ovaj mjesec (April) bice prikazana na adsense 12. Maja

hvala lepo :)

Na vrh