• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Adsense mala pomoc .

Pak11

Novi član
Tu od
1 Pro 2015
IMG_201512335_030844.jpg

adsz.jpg

Kako vam se cini ovo i kad mogu odprilike dobiti adsene i da li ga uopste mogu dobiti?Koliko je pregleda potrebno da bi se odobrio ads i sta je jos potrebno? Blogger sam napravio pre 15 dana i na srpskom je jezku?
Ko se razume ovo nek mi odgovori
bilo bi mi od pomoci hvala.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Sačekaj 6 meseci, pa onda konkuriši. Do tada redovno radi na blogu.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Ja sam dobio adsense account na blogeru za cca 7-10 dana. Stavio sam par galerija, malo opisao slike, nakon par dana tražio nalog, nakon još par dobio. Sve zajedno od otvaranja bloga trajalo je max 10 dana.

Pak11

Novi član
Tu od
1 Pro 2015
Ma ko ce cekati 6meseci :/ msm to je mnogo dugo samo da dobijem taj adsense lako cu za klikove preglede...

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Jokja kaže:
Slikaj na latinici i pošalji link bloga.

Ne moze na latinici ako je stavio Srbija jer googl samo daje cirilicu.To za adsense nema pravila nekom daju adsense i posle 10 dana sa tri posta a nekome ne daju ni posle par meseci sa brdo postova.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
@ Pak11

Pa ti pošalji zahtev odmah ako ti se neda čekati, ali kao što ti je još napisano, neko dobije odobrenje naloga odmah, a neko ni nakon par meseci.

Na vrh