• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense & Instant Article

pucur

Novi član
Tu od
6 Kol 2018
Pozdrav ljudi,
nov sam u svemu ovome, molim vas za par saveta, citao sam forum ali imam neke svoje nedoumice.
Imam FB stranicu koja ima 12k pratilaca i u nekom proseku 6000 pregleda po objavi, sto naravno ne znaci da ce toliko biti i kada okacim link sajta.
Da li iz iskustva mozete reci da li mogu od ovoga imati neku pristojnu zaradu i sta bih trebao da uradim da je imam, tj koliko moram deliti sadrzaja sa sajta u toku jednog dana.
Ako nema rezultata odma, da li ce ih biti kasnije i kakvi bi bili pri slicnom broju pregleda?

Da li da batalim i ne gubim vreme il se necemu nadam?

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
pucur kaže:
Pozdrav ljudi,
nov sam u svemu ovome, molim vas za par saveta, citao sam forum ali imam neke svoje nedoumice.
Imam FB stranicu koja ima 12k pratilaca i u nekom proseku 6000 pregleda po objavi, sto naravno ne znaci da ce toliko biti i kada okacim link sajta.
Da li iz iskustva mozete reci da li mogu od ovoga imati neku pristojnu zaradu i sta bih trebao da uradim da je imam, tj koliko moram deliti sadrzaja sa sajta u toku jednog dana.
Ako nema rezultata odma, da li ce ih biti kasnije i kakvi bi bili pri slicnom broju pregleda?

Da li da batalim i ne gubim vreme il se necemu nadam?

S tim brojem pratioca mjesecno mozes zaradit orbit zvake, iskreno, ne ljuti se

Na vrh