• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito AdSense for Search

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
AdSense for Search

Jel ga koristi neko, kako se pokazao kod vas koji ste ga koristili? Kontam da ga stavim na neku stranicu,ali ne znam kako placaju,da li kad neko ukuca nesto i stisne search ili kad klikne na rezultat te pretrage?

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Srdjan87 kaže:
AdSense for Search

Jel ga koristi neko, kako se pokazao kod vas koji ste ga koristili? Kontam da ga stavim na neku stranicu,ali ne znam kako placaju,da li kad neko ukuca nesto i stisne search ili kad klikne na rezultat te pretrage?

Kad klikne na sponzorisani rezultat pretrage.

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
adsenseamater kaže:
Srdjan87 kaže:
AdSense for Search

Znaci bas se i ne isplati? Drzacu se ja adsense reklama.

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Srdjan87 kaže:
adsenseamater kaže:
Srdjan87 kaže:
AdSense for Search

Znaci bas se i ne isplati? Drzacu se ja adsense reklama.

Da li je isplativo zavisi od dosta faktora.

Na vrh