• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adpop (Adnow)

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
jesam ja i jako sam zbunjen, što se tiče zarade odlična je, jača nego kod popads recimo ... ali

dva mjeseca mi je sajt radio kako treba, nisam nijednu isplatu dobio a prešao sam minimum ... zatim su mi blokirali sajt kao da krši njihove uslove korištenja a dva mjeseca je radio kako treba (od kad su me odobrili nisam mijenjao koncept sajta) ... poslao sam im tiket i pitao ih ok blokirali ste me šta će biti sa para kaže uskoro ćemo vam isplatiti dugovanja ... otprilike još mjesec dana sam čekao isplatu

vidi se da je ista ekipa kao i adnow ... mjesec dana se isplata čeka a piše da je sedmično

sage

Član
Tu od
5 Kol 2009
liquid kaže:
jesam ja i jako sam zbunjen, što se tiče zarade odlična je, jača nego kod popads recimo ... ali

dva mjeseca mi je sajt radio kako treba, nisam nijednu isplatu dobio a prešao sam minimum ... zatim su mi blokirali sajt kao da krši njihove uslove korištenja a dva mjeseca je radio kako treba (od kad su me odobrili nisam mijenjao koncept sajta) ... poslao sam im tiket i pitao ih ok blokirali ste me šta će biti sa para kaže uskoro ćemo vam isplatiti dugovanja ... otprilike još mjesec dana sam čekao isplatu

vidi se da je ista ekipa kao i adnow ... mjesec dana se isplata čeka a piše da je sedmično
Meni je pre adnow placao redovno ali su posle rekli preko paypala ce biti kasnjenja, a wire ide brze. Koliko je zarada veća od popup u odnosu na adnow cpc?

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Pretpostavljam da se ove reklame protive AdSense pravilima i da ih se ne moze imati kombinirano na sajtu?

sage

Član
Tu od
5 Kol 2009
Perky kaže:
Pretpostavljam da se ove reklame protive AdSense pravilima i da ih se ne moze imati kombinirano na sajtu?
I mene to zanima?

sage

Član
Tu od
5 Kol 2009
Ima li neko iskustva opet sam primio mejl od njih da probam?

Raketni

Novi član
Tu od
10 Lip 2017
Zanima me moguli se novci sa adnow isplatiti na bankovni racun nisam do sada radio sa njima pa ne znam imam za isplatu 140 dollara i vec me drugi put odbija na paypal kao racun nije uredan cesto imam problema sa paypalom jer nesto steka za BiH...

Ako ima neko da je iz BiH i da isplacuje od anow na bankovni racun neka mi se javi...

Svaka pomoc mi je dobro dosla.

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
Raketni kaže:
Zanima me moguli se novci sa adnow isplatiti na bankovni racun nisam do sada radio sa njima pa ne znam imam za isplatu 140 dollara i vec me drugi put odbija na paypal kao racun nije uredan cesto imam problema sa paypalom jer nesto steka za BiH...

Ako ima neko da je iz BiH i da isplacuje od anow na bankovni racun neka mi se javi...

Ovo koristi na AdNow:

Payment method: tipalti

Uplate ce ti dolaziti na bankovni racun, naravno uz tipalti proviziju...

Raketni

Novi član
Tu od
10 Lip 2017
Q_Line kaže:
Raketni kaže:

Ovo koristi na AdNow:

Od nacina isplate imam samo paypal,wire,webmoney i e-payments :/

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
Raketni kaže:
Q_Line kaže:
Ovo koristi na AdNow:

Pa IZABERI "wire" i pojavice ti se formular za "tipalti" ... nisi ni probao!? :busted

Raketni

Novi član
Tu od
10 Lip 2017
Q_Line kaže:
Raketni kaže:

Pa IZABERI "wire" i pojavice ti se formular za "tipalti" ... nisi ni probao!? :busted

hvala ti puno skontao sam i postavio sam sada na bankovni racun to jeste karticu na kojoj mi i plata lijeze samo sam otisao u banku i dobi IBAN cod i SWIFT e sada otprilike koja bi bila provizija tipaltija na 200 dolara isplate ??

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
Raketni kaže:
Q_Line kaže:

hvala ti puno skontao sam i postavio sam sada na bankovni racun to jeste karticu na kojoj mi i plata lijeze samo sam otisao u banku i dobi IBAN cod i SWIFT e sada otprilike koja bi bila provizija tipaltija na 200 dolara isplate ??

Pise ti tamo koliko uzima tipalti, a ti ces recimo uzeti na ruke cca. 175$... nazalost

Na vrh