• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adnow [zvanična tema]

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
blumen kaže:
flex202 kaže:
Meni zarada nikad bolja do sad ali je problem što izgubim puno na provizijama kada šalju na devizni račun. Npr zadnja uplata je bila oko 496 dolara a meni na račun na kraju leglo 448 dolara, znači manje za 48 dolara što je stvarno puno. Uglavnom redovno plaćaju, trenutno nemam nikakvih problema...
Gde postavi adnow oglase čoveče kad imaš toliko klikova na stranici ? Živo me interesuje kakve vrste je tvoj sajt ako se sme znati.? Gledam i prosto ne verujem koliko klikova ima i pregleda stranice :busted hoću reči osto sam bez texta

Oglasi stoje na kraju teksta, 8 onih sličica. Ima i u sidebaru 2 bloka po 4 sličice al od njih ima nešto jako sitno klikova tako da ću ukloniti i ostaviti samo reklame nakon članka. Velik broj impresija je iz razloga što imaju tri bloka oglasa na stranici, jedan sa 8 i dva po 4 reklame tako da se taj broj impresija dobije na 50-60 hiljada pregleda dnevno na sajtu.

Sajt je tipa novosti, vijesti, zanimljivosti itd..

blumen

Član
Tu od
19 Stu 2012
flex202 kaže:
blumen kaže:
Gde postavi adnow oglase čoveče kad imaš toliko klikova na stranici ? Živo me interesuje kakve vrste je tvoj sajt ako se sme znati.? Gledam i prosto ne verujem koliko klikova ima i pregleda stranice :busted hoću reči osto sam bez texta

Oglasi stoje na kraju teksta, 8 onih sličica. Ima i u sidebaru 2 bloka po 4 sličice al od njih ima nešto jako sitno klikova tako da ću ukloniti i ostaviti samo reklame nakon članka. Velik broj impresija je iz razloga što imaju tri bloka oglasa na stranici, jedan sa 8 i dva po 4 reklame tako da se taj broj impresija dobije na 50-60 hiljada pregleda dnevno na sajtu.

Sajt je tipa novosti, vijesti, zanimljivosti itd..

flex202 hvala ti na odogovoru sada mi je jasnije :)

boka003

Novi član
Tu od
18 Velj 2016
Pozdrav,

Vidim da cpc cesto varira, kolki vam je trenutni cpc za nase balkanse zemlje ?

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Ljudi, kolika vam je cena klika u zadnje vreme? Meni su nedavno na jednom sajtu zabavne tematike smanjili na 1 cent, a od pre neki dan samnjeno mi je na 1,5 cent i na dva sajta sa ženskom publikom. Na ostalim sajtovima uklonio sam njihove reklame još ranije.

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Jokja kaže:
Ljudi, kolika vam je cena klika u zadnje vreme? Meni su nedavno na jednom sajtu zabavne tematike smanjili na 1 cent, a od pre neki dan samnjeno mi je na 1,5 cent i na dva sajta sa ženskom publikom. Na ostalim sajtovima uklonio sam njihove reklame još ranije.

Pa ti si i dobar, meni je na ultra ciljanim i ultra kvalitetnim sajtovima za njihove oglase već odavno oko 1,2 centa. :D

Mada iskreno da ti kažem s obzirom da je sad to pomalo zasićeno već, nisam siguran ni da im se isplati više od toga, zavisno od sajtova i konverzije možda oko 2 centa bi moglo da im se isplati, ali što da daju toliko kad može i manje :D

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
IMEmperor kaže:
Jokja kaže:

Pa ti si i dobar, meni je na ultra ciljanim i ultra kvalitetnim sajtovima za njihove oglase već odavno oko 1,2 centa. :D

Mada iskreno da ti kažem s obzirom da je sad to pomalo zasićeno već, nisam siguran ni da im se isplati više od toga, zavisno od sajtova i konverzije možda oko 2 centa bi moglo da im se isplati, ali što da daju toliko kad može i manje :D
Auuu...dobre zarade :D Pitaj ih da ti povećaju, kao ja što sam ih pitao, pa će ti smanjiti na 0,9 centi :D

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Meni je zadnja isplata bila za period od 16.05.2016 - 29.05.2016. Za period od 30.05.2016 - 12.06.2016 piše da je u procesu plaćanja.

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Meni rekli bice do kraja sedmice, znaci juce zadnji dan ali nisu nista uplatili. Nesto u zadnje vrijeme kasne, jos samo fali da ne plate...

blumen

Član
Tu od
19 Stu 2012
Izgleda da ćemo čekati uplate/isplate na pay pal račun i po 2 nedelje :( za ostale vrste transakcija nema čekanja.Zbog čega nije mi jasno? Inače isplatu čekam još od 19.6 (oftopic jel iko issprobao ovaj marketing program

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
blumen kaže:
Izgleda da ćemo čekati uplate/isplate na pay pal račun i po 2 nedelje :( za ostale vrste transakcija nema čekanja.Zbog čega nije mi jasno? Inače isplatu čekam još od 19.6 (oftopic jel iko issprobao ovaj marketing program

To je od adnow nešto novo... Ja sam primao uplate na devizni račun redovno, međutim npr poslednja uplata je bila oko 70 eura manja, to je otišlo na proviziju tako da sam se prebacio ponovo na PayPal zbog manje provizije. Ali se čeka duže...

blumen

Član
Tu od
19 Stu 2012
flex202 kaže:
blumen kaže:

To je od adnow nešto novo... Ja sam primao uplate na devizni račun redovno, međutim npr poslednja uplata je bila oko 70 eura manja, to je otišlo na proviziju tako da sam se prebacio ponovo na PayPal zbog manje provizije. Ali se čeka duže...

jedno ne razumem što nam ne daju isplate svake sedmice. Jer mi mi plaćamo pay pal fee oni ništa ne gube prilikom transakcija .Elem nije bitno toliko, da ne dramim previše.Bitno je samo da isplacuju redovno i dobro;)

Usput ako neko isproba ovaj njihov adpop neka nam javi kakvi su rezultati

Adnow

Član
Tu od
5 Lis 2015
Takmičenje webmastera od Adnow.com

Adnow Native ads poziva webmastere da učestvuju u referalnom takmičenju. Webmasteri, koji dovedu najviše aktivnih partnera za period od 11.07. do 31.08.2016., postaće zlatni partneri Adnow, pa će dobiti Apple nagrade.

Svako može da učestvuje!

Potrebno je:
Od 11.07. do 31.08
• registrovati se na www.adnow.com;
• dobiti referalni link ;
•podeliti link sa svojim prijateljima I kolegama. Kao gratis vi ćete stalno dobijati 5% njihove zarade ;-)
• pratiti svoju poziciju u rejtingu webastera. Prvih 10 će dobiti nagrade!

Referal, kojeg ste doveli, mora ne samo da se registruje, nego još i da doda svoje sajtove i postavi Adnow vidžet na stranicu. Vidžet se aktivira u toku jednog dana, a mi ćemo vas obavestiti o tome.

1. mesto – Adnow Diamond partner i MacBook Air 11
2. mesto - Adnow Platinum partner i iPhone 6
3. mesto - Adnow Gold partner i iPad mini
4.-5. mesto - Adnow Silver partner i Apple watch
6.-10. mesta - Adnow Bronze partner i iPod Shuffle

Pobednici će biti predstavljeni na stranici takmićenja i na www.facebook.com/adnow.com

Možete saznati tehničke detalje i druge informacije u vezi procedure takmičenja na sledećoj stranici

Želite učestvovati, ali imate pitanja?
Postavite ih na contest@adnow.com

haris026

Član
Tu od
26 Ruj 2015
ljudi odobrili su mi sajt dodao sam widgete, ali sad ne znam kako i gdje da ove kodove postavim na stranicu
stranica je u Wordpresu pa ako moze neko da pomogne
pozdrav

Gradimir

Član
Tu od
11 Sij 2010
Kreirao sam sajt da testiram ovo. Blok oglasa postavljen ispod viralnog članka.
Prvi dan odlicno, ctr čak 9.8%. Ja odusevljen, spreman da kupujem dosta vise prometa. Drugi dan, ctr duplo manji, 4.4%. Okej, to je neka realna cifra. Treci dan nastavlja da pada, i to na 2.55%.. I tako vec pada nekoliko dana, da bi dosao do 0.33%, sto je ogromna razlika od prvog dana, pogotovo kada se uzme u obzir da je traffic source stalno isti, fb ads.

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Koliko gubite na isplatama od adnow preko deviznog računa kada primate zaradu? Mislim na onaj fee 25$ plus što uzme posrednička banka?

haris026

Član
Tu od
26 Ruj 2015
Kako stupiti u kontakt sa njima i dogovoriti filsno placanje za dnevno 55k pregleda, mjesecno oko 1,6 miliona pregleda?

kornjaca

Novi član
Tu od
10 Pro 2015
haris026 kaže:
Kako stupiti u kontakt sa njima i dogovoriti filsno placanje za dnevno 55k pregleda, mjesecno oko 1,6 miliona pregleda?

Javi im na mejl ili na privatnu poruku ovde. Ali mislim da ti se vise isplati ako nije fiksno.

Na vrh