• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ADF.LY i slicni sajtovi problemi sa FACEBOOK

Republikanac

Član
Tu od
11 Lip 2011
Pozdrav svima

Imam jedno jako tesko pitanje

Na koji nacin se adf.ly linkovi i linkovi sa slicnih servisa (adult.xyz) i sl mogu objavlnivati na Facebooku imam 2 profila i 1 stranicu sa cca 5 000 clanova pa bi pokusao ubiti par eura onako iz zajebancije.

Ili bi bilo bolje da napravim blog pa da sa bloga vodim dalje za pocetak a ako bude odaziva da se prebacim na neki ozbiljniji sistem zarade

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Ovih dana skoro nikako. Mislim da vise ni 301 redirect ne prolazi, a ako i prodje, nece ti domen dugo potrajati. Treba ti dobra cloaking skripta za fejsbuk, a do toga ces tesko doci. Ne isplati se za adfly raditi tako nesto, pogotovo za samo 2 profila i stranicu od 5k clanova.

Republikanac

Član
Tu od
11 Lip 2011
weblinks kaže:
Ovih dana skoro nikako. Mislim da vise ni 301 redirect ne prolazi, a ako i prodje, nece ti domen dugo potrajati. Treba ti dobra cloaking skripta za fejsbuk, a do toga ces tesko doci. Ne isplati se za adfly raditi tako nesto, pogotovo za samo 2 profila i stranicu od 5k clanova.

Objave zajedno imaju oko 2000 pregleda mislim da se isplati pokusati iz zabave ali FB me zeza jedan dan mi je dozvolio objavu ali sljedeci dan vec nije

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Republikanac kaže:
Objave zajedno imaju oko 2000 pregleda mislim da se isplati pokusati iz zabave ali FB me zeza jedan dan mi je dozvolio objavu ali sljedeci dan vec nije

Cloaking skripta te nece jeftino izaci. Ne isplati se za adfly. Probaj 301 redirect i druge nacine da zamaskiras link, ali iskreno mislim da je to kratkog veka. Facebook se aktivno bori protiv tih linkova i ima algoritme za prepoznavanje maskiranja + rizikujes da izgubis i profile i stranicu.

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
ukoliko imate baš dobru i provjerenu metodu da cloakerom brzo zgrnete pare preko fejsbuka onda ok ... u suprotnom, odustanite, kako god okreneš izgubit ćeš i profil i stranicu

Na vrh