• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

24 sata kupili gastro.hr

Raymond

Dobro znana faca
Tu od
14 Tra 2010
Prije svega, nisam siguran jel ovo uopće ide u ovo rubriku tj. koja bi bila prikladna.

Uglavnom:

http://www.netokracija.com/gastro-hr-36181

Baš me zanima cijena transakcije. A i zanima me tehnička strana s obzirom da se .hr domenama ne smije trgovati. Jel to znači da je 24sata doo u stvari kupio cijelu tvrtku koja je stajala iza gastro.hr? I tko je uopće stajao iza njih, čiji je to portal bio? Nisam u toj niši pa pojma nemam.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Ovo da se ne može trgovati hr domenima za mene deluje nadrealno, ipa ono što postoji na ovim prostorima je bruka i sramota. Naižao sam na tekst Kako promijeniti vlasnika postojeće hr domene?, koji opisuje način kako bi se to moglo odraditi, ali i sami kažu da je klimavo i da se treba biti pažljivo.

Na ovoj stranici ima pitanje .hr domene - Pitanja i odgovori Smijem li preprodati svoju domenu nekoj drugoj osobi?

a na to ide odgovor
Nikako to ne smijete napraviti. Preprodavanje domena trećim osobama smatra se strogim kršenjem CARNetovog Pravilnika i rezultirat će trenutnim brisanjem domene iz registra.

Nisam se bavio daljnim čitanjem pravilnika, mada na osnovu ovog što sam video deluje mi nekako, da budem blag kao inkvizicija. :rtfm

Na vrh