• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook 1200 Peple Reached

nesim

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2011
Pozdrav,

Imam samo oko 300 ljudi u jednoj facebook stranici. Posto se radi o wallpapers, nemam nikakvog sadrzaja nego samo postavljam slike - i to po jednu svake sedmice.

Po statistici, pise mi da imam oko 1000-1300 pregleda dnevno, pa mi bas nije logicno :D

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
Zašto te to čudi? Mnogi otvore sliku koju im je prijatelj komentirao, ali ne žele lajkat stranicu jer im sadržaj stranice nije dovoljno zanimljiv da riskiraju newsfeed bombing... Ako želiš da stranica raste, preporučio bih ti da slikama dodaš i neku lijepu misao ili pitanje zatovrenog tipa (fanovi ne vole "domaće zadaće" i pitanja tipa "što mislite o ovome?" ali pitanje tipa "je li vam ljepša lijeva ili desna haljina?" će imati dobar efekt...) . Osim toga, probaj češće objavljivati. Barem, jednom dnevno.

Sretno. :)

Iron Man

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Slažem se sa dubbblin-om.Fanovi ne vole kad je sve isto,te pogotovo kad objavljuješ slike tako rijetko.Ja,iskreno,ne bih lajkola tu str. jer mi nije zanimljiva.Npr,kad bi uveo inovacije na str,kad bi stavljao više slika i bio aktivnije,onda bih.Mnogi ljudi vole slike,ali ako ne stavljaš redovno,napustit će stranicu.Pa tako,malo više stavljaj slike i češće ,i to je to :)

Na vrh