• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

06.10.2016. - BiH Federalno min. financija blokiralo uplate i isplate sa Skrilla

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Dobar dan, danas sam razgovarao sa djelatnicom BiH Raiffaisen banke koja mi je rekla da je od 06.10. odlukom Federalnog ministarstva financija onemogućeno uplaćivanje novca na online kladionice i na skrill sa BiH banaka.
Po njezinoj priči onemogućeno je i uplata i povlačenje novca sa Skrilla na karticu jer Skrill služi i za uplaćivanje i za isplaćivanje novca sa online kladionica(bez obzira na koji način je taj novac zarađen). E sad me zanima da li je itko iz BIH od 06.10. radio povlačenje na karticu i da mu je došao novac?

Ako je ovo istina onda ovo ima samo u BiH. Da zabrane isplatu sa skrilla na banku i da ne najave ti ni dan prije, svaka čast. Banke kažu da ništa tu nisu mogle jer su im iz ministarstva naložili da isti dan blokiraju sve uplate i isplate sa online kladionica i sa skrilla.

p.s. Ovo je veoma bitna informacija za sve nas iz BIH, da znamo možemo li teško zarađeni novac povući sa Skrilla.

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
a čekaj to valjda vazi za banke u federaciji, ja sam u rs, drugo je ministarstvo ovdje u pitanju ... mada je kod mene isto raiffeisen banka dd sarajevo moguce je da ni ovdje nece prolazit zato sto je banka registrovana u sarajevu .. jao sranja

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Ma nitko nema potpune informacije što se tiče povlačenja novca sa skrilla na banku.
Pazi odgovor raiffaisen podrške: RBBH PODRŠKA
"ako je prilikom povlacenja neophodno unijeti broja kartice, necete moci".
Koji je ovo idiotski odgovor :)
Dok se ne proba nećemo znati. No ako si korisnik Raiffaisen banke iz Sarajeva onda si u istom košu kao i ja :)

Definitivno znam da ne može deposit na skrill, to sam ja probao.

A kod withdrawa bi trebalo provjeriti da li se može povući novac na karticu i da li se može povući novac na žiro račun.
Nekako imam osjećaj da bi se mogao novac povući na žiro račun ako ne može na visa karticu.

grasshopper

Član
Tu od
25 Sij 2016
Na kraju krajeva,ako zapnete,uvijek mozete naruciti skrillovu visu ili mastercard i preko nje isplatiti lovu na bilo kom bankomatu :)

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Naravno da bih uzeo skrill karticu kada bih mogao, pitao sam ja ove na skrillu prije koji mjesec u vezi kartice. Ne izdaju karticu za nas iz BiH. Jedino da se nešto nije promijenilo u zadnjih par mjeseci u vezi toga, ali čisto sumnjam.

edit- Ne, i dalje ništa u vezi toga. Trebala bi biti opcija unutar skrill accounta - SKRILL CARD. No toga tamo nema :(.
Pa stvarno, mi iz BiH smo totalno gurnuti u zapećak, dno dna.

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Netko kaže:
Naravno da bih uzeo skrill karticu kada bih mogao, pitao sam ja ove na skrillu prije koji mjesec u vezi kartice. Ne izdaju karticu za nas iz BiH. Jedino da se nešto nije promijenilo u zadnjih par mjeseci u vezi toga, ali čisto sumnjam.

edit- Ne, i dalje ništa u vezi toga. Trebala bi biti opcija unutar skrill accounta - SKRILL CARD. No toga tamo nema :(.

Ako imaš nekoga vani, neka naruči na svoje ime karticu pa ti je pošalje :)

Tu od
8 Velj 2013
Netko kaže:

Ja sam iz HR, no nisam je ni ja imao. Kontaktiraj ih preko Twittera (https://twitter.com/skrill) i sredit će ti problem. Tako sam ja svoju dobio.

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
flex202 kaže:
Ako imaš nekoga vani, neka naruči na svoje ime karticu pa ti je pošalje :)
Naravno da ta opcija uvijek postoji, isto tako mogu poslati lovu sa svog skrilla na prijateljev u HR i onda on podigne lovu i da meni kada budem u prolazu. Nije problem to što se tiče jednokratnog podizanja, no to je kratkoročno rješenje. Mene zanima dugoročno,
zanima hoću li moći koristiti skrill ubuduće što se tiče povlačenja na bankuili je to gotova priča. Ubrzo ću povući neki keš na skrill pa ću probati povući na bankovni račun, javim rezultate.

killfatgetfit kaže:
Ja sam iz HR, no nisam je ni ja imao. Kontaktiraj ih preko Twittera (https://twitter.com/skrill) i sredit će ti problem. Tako sam ja svoju dobio.
Tebi su izašli u susret jer vi iz HR odavno imate mogućnost za dobivanje skrill kartice :)
Meni sigurno neće izaći u susret, jer bi inače za nas iz BIH postojala opcija u sklopu accounta (kao što postoji npr. kod tebe) da možemo podnijeti zahtjev za dobivanje kartice.
Inače, prije par mjeseci sam ih i osobno pitao preko maila da li postoji mogućnost da dobijem karticu. Odgovorili su mi da trenutno ne postoji mogućnost za stanovnike BiH da dobiju skrill karticu, tako da nažalost još ništa od toga. :(

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Evo danas sam opet pričao sa ovima iz Raiffaisen banke, očito je da svaki službenik na telefonu ima drukčiju priču. Ova danas veli da je samo onemogućena uplata putem kartica na skrill (postoji mogućnost da se može uplatiti opcijom Manuel Bank transfer, gdje dobijete sve podatke o skrill računu na koji trebate uplatiti novac direktno iz banke, to traje od 3-5, to vrijedi probati), no kaže da se može povlačiti novac sa skrill na bankovni račun.
Doduše zvučala je neuvjerljivo, jer očito nagađa. No ipak ja mislim da je bankovna visa kartica blokirana za sve vrste trasakcija (čitam na drugim BiH forumima da ljudi ne mogu povući novac sa online kladionica na visa karticu), i što se tiče isplata i što se tiče uplata. No postoji mogućnost da se isplatiti može na devizni račun, tako da ako ne možete na karticu probajte isplatiti na devizni.

Netko

Član
Tu od
24 Velj 2010
Izgleda da može deposit na skrill ako izaberemo opciju da taj novac nije za gambling, za povlačenje love sa skrilla na bankovni račun još ne znam.

BenjooJutub

Član
Tu od
3 Ruj 2012
Zna li neko kako u BiH funkcioniše dizanje novca sa Skrillovom master card na bankomatima u BiH? Da li se na svim bankomatima može isplatiti, jeste li imali iskustva?
Imam Skrillovu master karticu, u EU bez problema isplaćujem na bankomatima pa me zanima da li ću i u BiH moći?

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
ja sam dizao sa payoneerovom .. isto je mastercard ... nikakvih problema nije bilo, provizija na raiffeisenovom bankomatu 5 km

BenjooJutub

Član
Tu od
3 Ruj 2012
liquid kaže:
ja sam dizao sa payoneerovom .. isto je mastercard ... nikakvih problema nije bilo, provizija na raiffeisenovom bankomatu 5 km

Na bilo koji iznos provizija 5km ili je to provizija na konvertovanje valute? Jer Skrill ima proviziju od 1,7% na bankomatu kada dižeš..

microstocker

Novi član
Tu od
18 Srp 2017
Bavim se stock fotografijom, i Unicredit banka mi je blokirala povlacenje novca sa Skrill na bankovni racun. Eto u kakvoj drzavi zivimo. Nisu cak ni veliki iznosi bili oko 100 eur mjesecno....

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
zanimljivo meni su blokirali karticu kada sam preko skrilla uplatio 200 km ... zovem kazem covjek nesigurna transakcija nikad niste tamo placali prvi put pa im bilo sumnjivo i blokirali hahahaha

Na vrh