Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrill card vs. Payoneer
11-02-2015, 08:15 PM (This post was last modified: 11-02-2015 08:17 PM by sunbeach.)
RE: Skrill card vs. Payoneer
Pise da je stigla iz Velike Britanije, sestri je stiglo posle vise od 20 dana jer zakacili je praznici a i mislio sam da treba 20 dana jer i pisalo je da ce stici od 20 do cak 26 dana a da li znas ti ili ko god zna odgovoriti na ovu temu sto sam postavio:

http://www.internetzarada.org/showthread...#pid102095
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-02-2015, 08:23 PM
Odgovorio sam ti.

http://www.internetzarada.org/showthread...#pid102100
Thanks given by (1): sunbeach
22-04-2015, 11:40 PM
Pozdrav,
Imam jedno pitanje vise matematicke prirode, jer neko od Vas prebacivao pare sa skrill-a na payoneer? posto planiram da pocnem da radim i na crowd-u pored 99 a ne mogu payoneer da povezem mora skrill Sorry, a imam vec payoneerovu karticu i netreba mi jos jedna Biggrin.
I jer znate kolika je provizija za odrzavanje racuna ili sta vec (troskovi) na Skrill-u?
Hvala unapred Winking.
23-04-2015, 12:26 AM
I jos jedno pitanje nije za ovu temu ali da neotvaram novu, jer bolje varijanta mozda na napravim paypal umesto skrilla, i onda paypal povezem sa payoneerom?
23-04-2015, 01:02 PM
Pare sa Skrilla na Payoneer ne mogu da se prebace, fee je kada skidas pare na bankomatu sa skrilla je oko 2.5 eura za bilo koji iznos, Takodje paypal moras da povezes sa VISA electron karticom da bi svlacio pare sa njega, ne mozes da svlacis pare na payoneer, jedino ako povezes US BANK SERVICE ali moras da vidis od kojih firma dozvoljavaju isplate, naprimer meni nisu dozvolili us payment service jer me isplacuje popads, takodje dodao bih da povezati us bank service i paypal nije uopste jednostavan posao, moras ih zvati na telefon i smarati ih, znaci ne mejlovi vec telefon,

Inace koristim i Skrill i Payoneer i Paypal preko godinu dana.
Moja pitanje je da li Skrill ulazi u porez? ili je isto kao Payoneer?
23-04-2015, 02:04 PM
Hvala, msm da je onda ipak najjednostavnije da napravim skril i uzmem njihovu karticu i cao Biggrin
04-05-2015, 03:54 PM (This post was last modified: 04-05-2015 03:55 PM by SeoSRB.)
Pozdrav svima. Pošto radim kao freelancer na odesku isplatu dobijam u dolarima. Otvorio sam skrill nalog, poručio njihovu debitnu karticu i izabrao evro kao valutu u kojoj ću čuvati novac.
Sa odeska sam poslao $74,60 dolara, skrill mi je konvertovao taj iznos na 65.24 evra, što je niže nego u Srbiji.
Nažalost, kao običan korisnik nemam mogućnost promene valute na nalogu.
Kakva su vaša iskustva povodom konverzije novca? Da li je još neko primetio nizak kurs kod Skrill-a?
04-05-2015, 04:12 PM (This post was last modified: 04-05-2015 04:12 PM by Lyu Creative.)
(04-05-2015 03:54 PM)SeoSRB Wrote:  Pozdrav svima. Pošto radim kao freelancer na odesku isplatu dobijam u dolarima. Otvorio sam skrill nalog, poručio njihovu debitnu karticu i izabrao evro kao valutu u kojoj ću čuvati novac.
Sa odeska sam poslao $74,60 dolara, skrill mi je konvertovao taj iznos na 65.24 evra, što je niže nego u Srbiji.
Nažalost, kao običan korisnik nemam mogućnost promene valute na nalogu.
Kakva su vaša iskustva povodom konverzije novca? Da li je još neko primetio nizak kurs kod Skrill-a?

Generalno Skrill ima losiju konverziju, najbolja je opcija da ako primas isplatu u dolarima, ti i nalog na Skrillu bude u dolarima da nemas dve konverzije nego da samo imas jednu iz dolara u dinare i koja ti zavisi od banke na kojoj podizes sto biras jelte sam. Meni je nalog automatski kad je Moneybookers presao na Skrill izabrao po lokaciji da mi valuta na nalogu bude RSD pa mi se dolari sa oDeska direkt pretvaraju u dinare po malo nepovoljnijem kursu od srednjeg, ali to mi je sto mi je Smile ne mogu zaista da otvaram novi nalog zbog toga.

https://www.behance.net/Ljubica
https://www.facebook.com/lyudesign?ref=aymt_homepage_panel
Visit this user's website Find all posts by this user
05-05-2015, 09:06 AM
(04-05-2015 03:54 PM)SeoSRB Wrote:  Sa odeska sam poslao $74,60 dolara, skrill mi je konvertovao taj iznos na 65.24 evra, što je niže nego u Srbiji.

Kako si uspeo da posaljes toliki novac sa Odesk-a zar nije minimalan isplata 100 dolara? Ili novac mozes da saljes nebitno koja je cifra kada imas minimalno 100 dolara na racunu ?
05-05-2015, 09:47 AM (This post was last modified: 05-05-2015 09:49 AM by SeoSRB.)
(04-05-2015 04:12 PM)Lyu Creative Wrote:  Generalno Skrill ima losiju konverziju, najbolja je opcija da ako primas isplatu u dolarima, ti i nalog na Skrillu bude u dolarima da nemas dve konverzije nego da samo imas jednu iz dolara u dinare i koja ti zavisi od banke na kojoj podizes sto biras jelte sam. Meni je nalog automatski kad je Moneybookers presao na Skrill izabrao po lokaciji da mi valuta na nalogu bude RSD pa mi se dolari sa oDeska direkt pretvaraju u dinare po malo nepovoljnijem kursu od srednjeg, ali to mi je sto mi je Smile ne mogu zaista da otvaram novi nalog zbog toga.

Upravo i mene mrzi da otvaram novi nalog, čekam novu karticu itd. Nažalost, moraću da se pomirim sa trenutnim stanjem.. Za buduće korisnike Skrill-a savet: pri otvaranju naloga izaberite onu valutu sa kojom ćete najviše raditi. Ako je to odesk ili elance, obavezno dolar kako bi izbegli gubitak novca kroz konverziju.

@Lyu Creative , još jedno pitanje Waving
Koliko sam do sada razumeo čitajući po netu, najpovoljniji način da pruzmem pare sa Skrill-a je da novac podižem na bankomatima (ATM). Mislim da je tu fiksni trošak od 1.8e pri svakom podizanju sa bankomata nevezano za sumu koju podižem. Možeš li mi preporučiti koji su to bankomati, tj. od kojih banaka? Pretpostavljam da mi iznos evro -> dinar zavisi od trenutnog kursa te banke gde podižem novac.
05-05-2015, 11:40 AM
Ima na forumu u jednom tread-u bas pisali ljudi koji bankomati gde su najbolji. To najbolje neki admin da da link posto ja ne mogu sad da nadjem na zalost. Ja sam podizala na Intesinom u Knez Mihajlovoj, mada ja Skrill karticu posto mi je racun u RSD najvise koristim za placanje u radnjama jer mi ne skida nikakvu provizuju nego skine samo onoliko koliko mi je racun bio. I samo treba paziti na bankomatima da se od jednom povuce suma koja je moguca i da se dobro sracuna u konverziji koliko treba odvojiti za tih 1.80 i cak i pregledavanje trenutnog stanja bez podizanja novca se racuna u transakciju i uzima 1.80, tako da sam ja dok sam pogodila sumu koja je dovoljna da ostane provizija tri puta proveravala i gresila i skinulo mi se 8-9e.

https://www.behance.net/Ljubica
https://www.facebook.com/lyudesign?ref=aymt_homepage_panel
Thanks given by (1): SeoSRB
05-05-2015, 03:59 PM
Jedno pitanje, imam payoner karticu i usd i eur samo znaci ko ima isto nalog moze novac da mi prebaci nikako drugacije? jer mi ono https://load.payoneer.com/ ne radi

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
05-05-2015, 07:24 PM
(05-05-2015 09:06 AM)greedylittlepig Wrote:  
(04-05-2015 03:54 PM)SeoSRB Wrote:  Sa odeska sam poslao $74,60 dolara, skrill mi je konvertovao taj iznos na 65.24 evra, što je niže nego u Srbiji.

Kako si uspeo da posaljes toliki novac sa Odesk-a zar nije minimalan isplata 100 dolara? Ili novac mozes da saljes nebitno koja je cifra kada imas minimalno 100 dolara na racunu ?

možeš bez problema da šalješ proizvoljnu sumu 100%. više puta proverio sa x<$100
03-07-2016, 12:15 PM
(23-04-2015 01:02 PM)Lakisa94 Wrote:  Pare sa Skrilla na Payoneer ne mogu da se prebace, fee je kada skidas pare na bankomatu sa skrilla je oko 2.5 eura za bilo koji iznos, Takodje paypal moras da povezes sa VISA electron karticom da bi svlacio pare sa njega, ne mozes da svlacis pare na payoneer, jedino ako povezes US BANK SERVICE ali moras da vidis od kojih firma dozvoljavaju isplate, naprimer meni nisu dozvolili us payment service jer me isplacuje popads, takodje dodao bih da povezati us bank service i paypal nije uopste jednostavan posao, moras ih zvati na telefon i smarati ih, znaci ne mejlovi vec telefon,

Inace koristim i Skrill i Payoneer i Paypal preko godinu dana.
Moja pitanje je da li Skrill ulazi u porez? ili je isto kao Payoneer?

Da li je moguce povezati bankovni racuna i sa skirll i payoneer nalogom, pa tako vrsiti razmenu novca sa jednog na drugog ( naloga )?
27-11-2016, 01:43 PM
Ovih dana u novembru nam je svima stiglo obavestenje da Skrilll Mastercard nece moći više da se koristi u Srbiji. Pa planiram da povežem svoj Skrill nalog sa mojom Visa electron karticom iz banke Inteze. Šta mislite koliko će onda da uzima za transakciju sa Skrilla na Intezinu karticu, npr. na iznos 50 evra?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  National ID Number - Payoneer palapapa 4 1,015 08-02-2018 07:31 PM
Last Post: weblinks
  Payoneer ili PayPal Exiibeat 41 13,970 14-10-2017 06:23 PM
Last Post: badpixel
Rolleyes PAYONEER PROBLEM Terminatorx 12 1,751 02-09-2017 12:31 PM
Last Post: Terminatorx
Rolleyes Payoneer u BiH - Bankomati (ATM) highpower 7 2,179 11-07-2017 06:12 PM
Last Post: Aleksandar92
Icon4 Payoneer POMOC HITNO guglastican 2 1,066 10-07-2017 09:13 PM
Last Post: guglastican
  Payoneer kartica ne radi izf 0 974 23-05-2017 09:44 PM
Last Post: izf
  Kako ubaciti pare na skrill varjaca 0 802 20-03-2017 06:52 PM
Last Post: varjaca
  Alternative Payoneer-u? Lazar023 4 1,504 07-03-2017 06:51 PM
Last Post: Lazar023

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)