Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrill card vs. Payoneer
24-10-2013, 04:00 AM
Skrill card vs. Payoneer
Pozdrav,
Uzeo bih jednu od ove dve kartice pa me zanimaju iskustva drugih. Da li neka od kartica ima prednosti, neke skrivene troskove, podrsku...
Vidim da je Payoneer dosta popularna ovde, a da je Skrill moguce tek od skora uzeti u Srbiji, pa me zanima sta vi mislite da je bolje uzeti.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-10-2013, 02:44 PM
RE: Skrill card vs. Payoneer
Najbolje ono sto provjereno radi.. Skrill kartica jos uvjek nije dostupan a kad ce bit ne znamo. Sto se mene licno tice jedva sam cekao da potrosim pare koje sam imao kod njih i vise nikad necu koristiti njihove usluge. Samo zato sto podrska gotovo da ne postoji. Vise od mjesec dana sam cekao na odgovor od njih. Payoner se ceka dosta dugo ali je je zaista odlicna stvar. Provizije koje uzimaju su mizerne u odnosu na ono sto dobijas. Ako mene pitas naruci payoner karticu tu nema greske..

http://dnevnikdizajnera.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
25-10-2013, 12:14 AM
ja bih svoj glas dao isto Payoneeru, eto koristim je već preko pola godine super zadovoljan. Nemaš skrivenih troškova, osim onih navedenih. Ono što mi je najbolje kod nje što ne uzimaju proviziju kada kupuješ nešto na karticu u dućanu.
Kada dižem novce, nebitno koji iznos uzme mi oko 3$ isto tako i za provjeru računa, radi na svim bankomatima, pošto mislim da svi podržavaju Mastercard. Prilikom dizanja love, banka uzima dio novca dok se pretvore dolari u kune pošto sam ja iz RH, ali to je stvarno sitnica koja se ne primjeti.
Sve u svemu, sve pohvale idu za Payoneer.
I ja je nisam čekao dugo, napravio sam račun, verificiran mi je bio u roku par sati, i kroz 24h stigla mi je obavijest da je kartica u izradi i da će mi doći na kućnu adresu kroz 2-4 tjedna, mislim da mi je kroz 20-22 dana došla. Prebacio sam lovu uzeli su mi odmah za godinu dana za vođenje računa i za izdavanje kartice i od onda je koristim normalno.

Od mene 5 zvjezdica =) Za sada nikakvih problema.
25-10-2013, 03:39 AM
Ja često prebacujem sa Skrill na Payoneer, ali razmatram da u budućnosti isprobam i tu Skrill karticu. Sve se svodi na to čime se baviš, šta ti treba i kako tebi odgovara neki servis. Mislim da ne postoji baš neki univerzalni odgovor.

Hello there young padawan :)
Thanks given by (1): Igor Tomić
23-11-2013, 12:56 AM
Samo zelim da kazem da sam posle duzeg razmisljanja uzeo Skrill i ni jednog momenta se nisam pokajao! Stvarno je fantastican, nema nikakvih dodatnih troskova, kada vam neko uplati novac on vam je iste sekunde dostupan da radite sa njim sta zelite, i imaju neverovatan kurs po kojem isplacuju dinare. Kada sam dizao novac prvi put izracunao sam da skidam sve, a ostalo je ipak jos 8e na racunu!

Svaka preporuka!
23-11-2013, 04:04 AM
Imam 2 pitanja:

1) Moze li se payoneer kartica dobiti, verifikovati i koristiti bez da sam u saradnji sa nekim partnerom ( kao samostalno fizicko lice )?

2) Da li je moguce da se uplacuju sredstva na nju od strane pravnih lica u smislu wire transfera ( IBAN i SWIFT )?

Posluzila bi mi i Skrill ali mi je problem limit od 2000$ na racunu i to sto moze samo 250 dnevno da se digne na bankomatu, koliko znam Payoneer ima daleko veci limit.
23-11-2013, 01:33 PM
1) Ne
2) Ne

--------------
23-11-2013, 09:39 PM
(23-11-2013 04:04 AM)Davor Wrote:  Imam 2 pitanja:

1) Moze li se payoneer kartica dobiti, verifikovati i koristiti bez da sam u saradnji sa nekim partnerom ( kao samostalno fizicko lice )?

2) Da li je moguce da se uplacuju sredstva na nju od strane pravnih lica u smislu wire transfera ( IBAN i SWIFT )?

Posluzila bi mi i Skrill ali mi je problem limit od 2000$ na racunu i to sto moze samo 250 dnevno da se digne na bankomatu, koliko znam Payoneer ima daleko veci limit.

Ranije je moglo,ne vidim zasto sad ne bi moglo. Razlika je samo sto placas vecu taksu prilikom podizanja novca.. Sto se mene tice to se ne osjeti..

Mozes da trazis da ti otvore racun u banci koji je povezan sa karticom, na koji mozes da primas uplate..

http://dnevnikdizajnera.com
28-11-2013, 12:41 PM (This post was last modified: 28-11-2013 12:42 PM by LeonMak.)
(23-11-2013 04:04 AM)Davor Wrote:  Imam 2 pitanja:

1. Da, već dugo možeš.
2. Da, ovo je novo... moguća je uplata, nisam siguran da li je to wire ili neki drugi način, bito je to da ti firma iz SAD od sada može uplatiti na tvoj broj računa (US Payment Service tj. virtualni bank account povezan s Payoneerom). Baš danas mi stigla obavijest na mail: "We are excited to let you know that you can now receive payments from any US company"
Više detalja: http://community.payoneer.com/index.php?...ce-update/

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

12-01-2014, 10:39 AM (This post was last modified: 12-01-2014 10:44 AM by nidzic.)
Koristio sam Skrill (bez kartice) nekih šest meseci i sve je bilo OK. Ali onda mi je jednom prilikom transakcije nestalo nešto više od 20$ (ne računajući fee koji je tada bio 4$ iz nekog razloga). Kada sam im se obratio rekli su da će odgovoriti za 24h. E pa nisu, čak ni kada sam im ponovo poslao mail. Mislim da bi pre nego što koristite Skrill uslugu trebalo proveriti njihovu Facebook stranicu

[url= https://www.facebook.com/Skrillpayments
]Skrill Facebook[/url]

I onda sam uzeo Payoneer karticu (preko Elance-a) koja je stigla vrlo brzo i besplatna je osim jednokratne aktivacije od 5$ i mesečnog održavanja od 3$. Toliko je fee za svaku transakciju na Skrill-u. Naravno novac se gubi pri konverziji, ali mislim da se Payoneer isplati kada se sve sabere.
08-04-2014, 01:59 AM
Da li je neko probao da otvori PayPal nalog sa bilo kojom od ove dve kartice, verifikuje ga i uspe da prima payment ?

E sad problem je oko withdraw tih fund, mozda...

Je l ima neko iskustva sa ovim ?

Best PTC Sites
08-04-2014, 02:52 PM
(08-04-2014 01:59 AM)Marko86 Wrote:  Da li je neko probao da otvori PayPal nalog sa bilo kojom od ove dve kartice, verifikuje ga i uspe da prima payment ?

E sad problem je oko withdraw tih fund, mozda...

Je l ima neko iskustva sa ovim ?

Payoneer sa US Payment Service na račun registrovan na Sloveniju radi, ali je limit povlačenja novca 3300$ godišnje.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
16-07-2014, 07:21 AM
Pozdrav svima, narucio sam skoro Skrill Card i stigla je u roku od 7 dana. Povezao, aktivirao, sve super proslo. Nemam zamerki.

Sada imam problem kada sam povezao Skrill mastercard sa PayPal nalogom i kada mi je PP skinuo 1evro dok ne aktiviram karticu. (Morao sam da povezem zbog ebay-a)

da li neko zna gde bi trebao da mi stigne taj PP code na Skrillu ? Postou transakcijama jos uvek nema. Hvala na odgovoru.
20-09-2014, 12:14 AM (This post was last modified: 20-09-2014 12:16 AM by sunbeach.)
(12-01-2014 10:39 AM)nidzic Wrote:  Koristio sam Skrill (bez kartice) nekih šest meseci i sve je bilo OK. Ali onda mi je jednom prilikom transakcije nestalo nešto više od 20$ (ne računajući fee koji je tada bio 4$ iz nekog razloga). Kada sam im se obratio rekli su da će odgovoriti za 24h. E pa nisu, čak ni kada sam im ponovo poslao mail. Mislim da bi pre nego što koristite Skrill uslugu trebalo proveriti njihovu Facebook stranicu

[url= https://www.facebook.com/Skrillpayments
]Skrill Facebook[/url]

I onda sam uzeo Payoneer karticu (preko Elance-a) koja je stigla vrlo brzo i besplatna je osim jednokratne aktivacije od 5$ i mesečnog održavanja od 3$. Toliko je fee za svaku transakciju na Skrill-u. Naravno novac se gubi pri konverziji, ali mislim da se Payoneer isplati kada se sve sabere.

A sta ako mesecima nemam uplate,da li im onda dugujem 3$ npr.5 meseci nemam uplate,da li im dugujem 15$ ili zaboravim na nju 10 godina pa onda dugujem 360$ da li ugase karticu posle odredjenog vremena...ili sta urade.
26-09-2014, 07:24 PM
Skrill je sranje
customer service 0 bodova
bacaju povremeno greske kod uploada
bacaju greske kod slanja novca

prema mom iskustvu preporucio bi da ga zaobidjete

costanza, ponosan član Internet zarada foruma od Sep 2009.
Thanks given by (1): Kimi
27-09-2014, 10:01 AM
Koristim Skrill nekoliko meseci vec, i nikakav problem nisam imao s njima. Nikad nisu zakinuli, fee je kao sto su i naveli, mizerna provizija na bankomatu (Eurobanka, kazu najbolja za ovu vrstu podizanja novca), i sve preporuke onima koji ce se odluciti za Skrill.
06-10-2014, 10:16 PM
Pozdrav svima Smile

Kao i neki koji su dolazili na ovu temu i ja sam u dilemu koju od ove 2 kartice da izaberem,pa bih se posavetovala sa vama.

Pošto nameravam da se bavim online poslom,gde zarada nije fixna ne znam koliko bi dobro rešenje bilo da se odlučim za payoneer karticu jer sam našla da ukoliko ne primim uplatu od nekih njihovi partnera makar jednom u 6 meseci oni blokiraju karticu.E sad,mislim da Skrill nema takva ograničenja.
Takođe sa internetu našla da je izrada obe kartice besplatna i da se plaća samo skidanje transakcije i godišnje održavanje,pa mi je jedna poznanica rekla da se izrada payoneer kartice ipak naplaćuje(ona je koristi).

Volela bih da mi neko posavetuje i kaže kako stvari realno stoje po pitanju korišćenja i troškova ovih katica.
Izvinjavam se ako sam konfuzna ali prvi put se susrećem sa ovom tematikom.
Hvala unapred Smile
16-10-2014, 03:13 PM
(06-10-2014 10:16 PM)badpixel Wrote:  Pozdrav svima Smile

Kao i neki koji su dolazili na ovu temu i ja sam u dilemu koju od ove 2 kartice da izaberem,pa bih se posavetovala sa vama.

Pošto nameravam da se bavim online poslom,gde zarada nije fixna ne znam koliko bi dobro rešenje bilo da se odlučim za payoneer karticu jer sam našla da ukoliko ne primim uplatu od nekih njihovi partnera makar jednom u 6 meseci oni blokiraju karticu.E sad,mislim da Skrill nema takva ograničenja.
Takođe sa internetu našla da je izrada obe kartice besplatna i da se plaća samo skidanje transakcije i godišnje održavanje,pa mi je jedna poznanica rekla da se izrada payoneer kartice ipak naplaćuje(ona je koristi).

Volela bih da mi neko posavetuje i kaže kako stvari realno stoje po pitanju korišćenja i troškova ovih katica.
Izvinjavam se ako sam konfuzna ali prvi put se susrećem sa ovom tematikom.
Hvala unapred Smile

Ja koristim i Skrill i Payoneer, prednost bih dao Payoneeru zbog mnogo bolje podrske. Skril zna da ti ne odgovori i po nekoliko nedelja na pitanje. Jako neozbiljno.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
25-10-2014, 10:29 AM (This post was last modified: 25-10-2014 10:30 AM by Borissss.)
Dobar dan svima. Hteo bih da postavim jedno pitanje u vezi Skrill kartice...
Ovako, inace imam vec Skrill master karticu vec neko vreme. Pre mozda 15-20 dana sam kupovao nesto preko nje, i nije bilo nikakvih problema. Inace, na kartici uvek imam novca. Juce sam takodje dobio jednu uplatu na Skrill racun, i otisao sam do prodavnice da nesto kupim. Kada sam dosao na kasu, karica ne radi.. Platio sam gotovim novcem. Kasnije sam otisao u drugu radnju, da vidim jel tamo radi kartica, i opet nista... "Transakcija neuspesna"
Jutros sam otisao do Ideje da tamo probam, i opet nista.. Ne znam sta da radim, na racunu imam novca, juce mi je bas leglo. Sta vi mislite, zasto se to dogadja, i da li to mogu nekako da resim?
25-10-2014, 06:50 PM
(16-10-2014 03:13 PM)harnemo7007 Wrote:  Ja koristim i Skrill i Payoneer, prednost bih dao Payoneeru zbog mnogo bolje podrske. Skril zna da ti ne odgovori i po nekoliko nedelja na pitanje. Jako neozbiljno.
Više sam naklonjena skrilu jer je izrada kartice jeftija(ona je 10e, payoneer je 29.25$ ) koliko sam uspela da pročitam tuđa iskustva izgleda da zavisi odakle se poručuje payoneer kartica jer npr. ako se poruči sa nekog sajta provizija je 2,5$ dok ako se naruči sa njihovog valjda je nešto preko 3$ ali payoneer je i dalje popularnija od skrila...nikako da prelomim.

Borissss, skril par dana u nazad ima nekih tehničkih problema i svima je kasnila uplata, mojoj rođaci je legla danas posle 5-6 dana kašnjenja.Nadam se da će ti se javiti neko sa detaljnijim objšnjenjem. Winking
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  National ID Number - Payoneer palapapa 4 1,454 08-02-2018 07:31 PM
Last Post: weblinks
  Payoneer ili PayPal Exiibeat 41 14,848 14-10-2017 06:23 PM
Last Post: badpixel
Rolleyes PAYONEER PROBLEM Terminatorx 12 2,155 02-09-2017 12:31 PM
Last Post: Terminatorx
Rolleyes Payoneer u BiH - Bankomati (ATM) highpower 7 2,633 11-07-2017 06:12 PM
Last Post: Aleksandar92
Icon4 Payoneer POMOC HITNO guglastican 2 1,222 10-07-2017 09:13 PM
Last Post: guglastican
  Payoneer kartica ne radi izf 0 1,069 23-05-2017 09:44 PM
Last Post: izf
  Kako ubaciti pare na skrill varjaca 0 869 20-03-2017 06:52 PM
Last Post: varjaca
  Alternative Payoneer-u? Lazar023 4 1,722 07-03-2017 06:51 PM
Last Post: Lazar023

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)