Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako se to radi na fb-u
17-10-2013, 08:48 PM
Smil4332b7ad99d21 Kako se to radi na fb-u
slika govori 1000 riječi..

[Image: 2m46a8m.jpg]

Exdizajn

Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): vandanic
17-10-2013, 09:15 PM (This post was last modified: 17-10-2013 09:22 PM by Deni.)
RE: Kako se to radi na fb-u
Evo iste dve osobe taj brka i ovaj vise njega. Samo su sad iz drugih gradova... Ovo je reklama za sloveniju pa moraju biti iz slo Smile

Ovde se vidi isti decko Boris na dva jezika iz dva mesta (2 i 3 slika).

Attached File(s) Image(s)

Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): vandanic
17-10-2013, 11:06 PM (This post was last modified: 17-10-2013 11:08 PM by Igor Tomić.)
Afiliate sajt sa fake testimonials (tj. 99% su ili fake ili sa Fiverr) koji ne dobija sadržaj preko Google-a nego preko FB oglasa. Ne kapiram šta je pitanje? Smile

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): freemind
18-10-2013, 01:04 AM
Nema pitanja, ovo je rubrika Zanimljivosti. Smile

Free Classfieds Biz | Nije teško biti pismen | Citati o uspehu
18-10-2013, 09:15 AM
(17-10-2013 11:06 PM)Igor Tomić Wrote:  Afiliate sajt sa fake testimonials (tj. 99% su ili fake ili sa Fiverr) koji ne dobija sadržaj preko Google-a nego preko FB oglasa. Ne kapiram šta je pitanje? Smile

po čemu si zakljuio da je affilate?

Exdizajn

18-10-2013, 06:47 PM (This post was last modified: 18-10-2013 06:51 PM by Igor Tomić.)
(18-10-2013 09:15 AM)Exdizajn Wrote:  
(17-10-2013 11:06 PM)Igor Tomić Wrote:  Afiliate sajt sa fake testimonials (tj. 99% su ili fake ili sa Fiverr) koji ne dobija sadržaj preko Google-a nego preko FB oglasa. Ne kapiram šta je pitanje? Smile

po čemu si zakljuio da je affilate?

U pravu si, možda je i njihov proizvod. Nisam hteo da ispunjavam anketu kako bih bio 100% siguran. U svakom slučaju to ne menja suštinu. Winking

Sajt je dosta kvalitetan jer izgleda kao da mu se može verovati. Tako po meni treba da izgleda affiliate sajt kada reklamirate CPA offere, PPD i slično. Siguran sam da ima solidan conversion rate. Naravno,sajt je kvalitetan kada se poredi sa masom sličnih stranica (landing pages) kojima je cilj da prikupe podatke korisnika (model koji furaju CPA mreže).

18-10-2013, 06:52 PM
slažem se... ionako malo ljudi na prvu može skužit da se radi o "prevari"...

Exdizajn

18-10-2013, 06:59 PM (This post was last modified: 18-10-2013 07:07 PM by Igor Tomić.)
(18-10-2013 06:52 PM)Exdizajn Wrote:  slažem se... ionako malo ljudi na prvu može skužit da se radi o "prevari"...

Ne mora čak biti ni prevara.

Npr. gaming guide koji sam pre koju godinu reklamirao preko Yahoo Answers nije nudio ništa što se na netu ne može naći, ali je sakupio informacije i servirao ih na lep način i tako da je lako naći ono što tražiš. Nekima je za to vredno dati 30$ - 50$.

Ostaje pitanje da li su te informacije iz zaista kvalitetnih izvora, ili ih je neki Indijac složio za jedno popodne i 20$. Smile

Na primer na Fiverr sam prodavao gig u kome sam nudio listu linkova ka besplatnim resursima - ka besplatnim ebooks o internet marketingu, pre svega CPA.

Pisao sam u gig description zašto sam ja kvalifikovan da sudim koji su resursi kvalitetni a koji ne, i napisao sam da im je bolje da plate 5$ za ovaj gig nego da troše masu para na hype i gluposti koje se prodaju preko Warrior Foruma i sličnih zavrzlama. I imao sam par prodaja. Ljudi su bili prezadovoljni jer im se to jednostavno isplati.

To je meni bukvalno bilo 20 minuta posla da lepo poslažem svoje bookmarke u jedan tekstualni fajl i napišem kratak opis, i posle po 2 min posla da pošaljem kupcu taj fajl, i eto po 4$ od svake narudžbe.

Većinu toga imate besplatno na forumu u jednom mom odgovoru, a i na mom blogu. Ako nekog zanima, iskopaću.

Suština - ne mora sve što je rehashed i što se prodaje da bude loše i prevara. Smile

Thanks given by (2): Drenova, optimista
18-10-2013, 10:19 PM
Zanima. Kopaj. Ako treba doneću i motiku. Smile

18-10-2013, 11:26 PM
(18-10-2013 10:19 PM)zeraprinc Wrote:  Zanima. Kopaj. Ako treba doneću i motiku. Smile

Mrsko mi je da tražim po forumu kada ovaj post sadrži sve što sam i na forumu napisao:

http://igortomic.net/cpa-i-affiliate-mar...pocetnike/

19-10-2013, 01:01 AM
Još bolje. Sve na jednom mestu. Blagodarim.

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)