Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prijava korisnika
14-10-2013, 08:17 PM
prijava korisnika
Korisnik pod imenom mucacos mi je poslao poruku reklamirajuci svoj sajt netraja.net Naravno to nije sve, u zadnjih tjedan dana mi je poslao mail na nekoliko mojih stranica, ja neznam odakle ovome covjeku zivot kad samo spama tude mailove sa jednim te istim mailom. Isto tako nudi reklamu na njegovom sajtu, a sajt mu najvise ima posjeta iz švedske, i na fb ima preko 45k lajkova koji su kupljeni.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Igor Tomić
14-10-2013, 09:33 PM (This post was last modified: 14-10-2013 09:35 PM by Kapetan Bačvica.)
Icon4 RE: prijava korisnika
Da da, vidim i ja, ide "reklamna kampanja" u svih 16. Smile
Svi dobijamo obavijesti redovito. Drinking

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Igor Tomić
14-10-2013, 10:25 PM
RE: prijava korisnika
(14-10-2013 08:17 PM)ZeroNoob Wrote:  Korisnik pod imenom mucacos mi je poslao poruku reklamirajuci svoj sajt netraja.net Naravno to nije sve, u zadnjih tjedan dana mi je poslao mail na nekoliko mojih stranica, ja neznam odakle ovome covjeku zivot kad samo spama tude mailove sa jednim te istim mailom. Isto tako nudi reklamu na njegovom sajtu, a sajt mu najvise ima posjeta iz švedske, i na fb ima preko 45k lajkova koji su kupljeni.

Imaš opciju da prijaviš njegovu poruku. Prijavi je i MOD ekipa će pregledati. Smile

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
14-10-2013, 10:27 PM (This post was last modified: 14-10-2013 10:27 PM by Igor Tomić.)
RE: prijava korisnika
Prijavljen je PM, i mucacos je dobio ban. Hvala na obaveštenju, samo molim da naredni put ne otvarate teme. Nema potrebe, dovoljno je da prijavite njegovu poruku.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): VWolf
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)