Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stručnjak za štikle
» koji sam ja sprčkaroš ili kako sam izumio hyperseo
20-09-2013, 08:07 PM (This post was last modified: 20-09-2013 08:08 PM by adikcija.)
Smil42c642f95f382 Stručnjak za štikle
Priča je počela kada sam u potpis e-maila stavio "stručnjak za štikle" sa linkom na google.hr sa tim upitom. E, sad, neću ga ovdje staviti jer se gubi poanta. Počelo je kao fora, sada je već fenomen, možda ga netko može iskoristiti za nešto korisno. Jer ...

Pogledam ja danas u WMT i ima puno upita "stručnjak za štikle", malčice previše jer mi se fora malo izlizala. Dođe da ljudi koji nemaju veze samnom zaista ručno uguglaju "stručnjak za štikle". Suludo.

I, uglavnom, ustanovi se da je među 4 autocomplete rezultata i taj upit, dovoljno je da netko upiše "stručnj".

[Image: srucnjakzastikle.png]

Ispada da je to postala profesija, rangirana odmah iza "stručnjaka za zaštitu na radu". Očito ljudi (žene?) ne mogu odloljeti da ne pogledaju.

Mislite da bih trebao zatražiti NKZ broj?

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-09-2013, 08:29 PM
RE: Stručnjak za štikle
Ništa, napravit biznis od toga Smile

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
20-09-2013, 08:30 PM
To ti je personalizovani autocomplete , kod mene nije ni probližno slično.
Stručnjak za vino , upravljanje kvalitetom , rukopis itd...
20-09-2013, 08:37 PM
^ Kod mene je isto.. Strucnjak za vino,torte..

http://dnevnikdizajnera.com
20-09-2013, 08:53 PM (This post was last modified: 20-09-2013 08:53 PM by djetlic.)
Kod mene je ovako.. (google.com)

Money can't buy happiness... But somehow it's more comfortable to cry in a BMW than on a bicycle....
Send this user an email Find all posts by this user
20-09-2013, 09:02 PM (This post was last modified: 20-09-2013 09:12 PM by adikcija.)
(20-09-2013 08:30 PM)joker123 Wrote:  To ti je personalizovani autocomplete

Fenomen je za sada vezan, čini se, za Hrvatsku. Naravno da sve screenshotove radim u incognito browseru, nema personalizacije, cachea, preferencija i ostaloga.
(20-09-2013 08:29 PM)InFlames20 Wrote:  Ništa, napravit biznis od toga Smile

Ne znam baš, mislim da je ideja bolja za revoluciju. Evo, baš pišem "manifest", a mogu dio (radna verzija) objavit:

Lako je izračunati da će potpuna ravnopravnost biti ostvarena kada štikle dosegnu visinu od 27 cm. Zli jezici će reći da je to nemoguće, ali to su govorili i za probijanje zvučnog zida ili let na mjesec.

U strahu od ostvarivanja ovog ideala, reakcionarne snage su se odlučile onemogućiti razvoj struke koja bi bila u stanju riješiti ovaj problem. Dakle, činjenica da ovo zanimanje nije klasificirano je samo posljedica puno dubiljeg pozadinskog problema vezanog za štikle.

jako.sexy
Thanks given by (2): JelenaM, Igor Tomić
20-09-2013, 09:19 PM
Na hr mi odmah izbacuje sručnjaka za štikle.
20-09-2013, 09:36 PM (This post was last modified: 20-09-2013 09:41 PM by Igor Tomić.)
(20-09-2013 09:02 PM)adikcija Wrote:  Lako je izračunati da će potpuna ravnopravnost biti ostvarena kada štikle dosegnu visinu od 27 cm. Zli jezici će reći da je to nemoguće, ali to su govorili i za probijanje zvučnog zida ili let na mjesec.

U strahu od ostvarivanja ovog ideala, reakcionarne snage su se odlučile onemogućiti razvoj struke koja bi bila u stanju riješiti ovaj problem. Dakle, činjenica da ovo zanimanje nije klasificirano je samo posljedica puno dubiljeg pozadinskog problema vezanog za štikle.

Sviđa mi se copy, nasmejao me. Smile

Što se tiče fenomena, ja sam pogledao i google.hr i google.rs i google.com

Kada pišete "strucnjak" termin "stručnjak za štikle" nećete naći u Google autocomplete. Međutim, kada ukucate stručnjak, tada je druga priča i dobijam rezultate već prikazane u screen shotovima.

Dakle, razlika je u slovu c i č. Ne zamerite što me mrzelo da uzimam screen shots. Proguglajte i sami. Smile

http://igortomic.net
20-09-2013, 09:59 PM (This post was last modified: 20-09-2013 10:00 PM by Daria77.)
Kod mene autocomplete isto pokazuje "stručnjak za štikle". Kad odlučiš ući u biznis i odmetnut se u modne mačiće (ili umetni neku zvijer po izboru), zovi. Smile

Pišem članke na hrvatskom i engleskom jeziku
20-09-2013, 10:24 PM (This post was last modified: 20-09-2013 10:30 PM by adikcija.)
(20-09-2013 09:59 PM)Daria77 Wrote:  Kod mene autocomplete isto pokazuje "stručnjak za štikle". Kad odlučiš ući u biznis i odmetnut se u modne mačiće (ili umetni neku zvijer po izboru), zovi. Smile

Laf?
(20-09-2013 08:53 PM)djetlic Wrote:  Kod mene je ovako.. (google.com)

Ovo "stručnjak za cipele" je inicijalno pisalo u mom potpisu, poslije sam primijenio u štikle. Fascinantno.

HyperSEO - optimirajte Google prema vašim stranicama

Mrak.

jako.sexy
21-09-2013, 09:24 PM
I kod mene je drugi kad upišem stručnj, a nikad prije nisam tražio stručnjaka za štikle Biggrin

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
22-09-2013, 12:33 AM
ja sam strucnjak za stikle i sva ova galama na par foruma i blogova je progurala moj sajt na drugu stranu gugla

nadam se da si zadovoljan, unistio si jedan porodicni biznis

Entj Compatibility | ISTP profile - traits | Vitalnost
22-09-2013, 09:13 AM
(22-09-2013 12:33 AM)Ace_ Wrote:  ja sam strucnjak za stikle i sva ova galama na par foruma i blogova je progurala moj sajt na drugu stranu gugla

Da bar znam kako si zarađivao pare na tome Winking

jako.sexy
22-09-2013, 03:42 PM (This post was last modified: 22-09-2013 03:53 PM by adikcija.)
(22-09-2013 09:13 AM)adikcija Wrote:  
(22-09-2013 12:33 AM)Ace_ Wrote:  ja sam strucnjak za stikle i sva ova galama na par foruma i blogova je progurala moj sajt na drugu stranu gugla

Da bar znam kako si zarađivao pare na tome Winking

E, da, i GOOGLE je shvatio foru i sada je i GOOGLE.HR stručnjak za štikle.
Mrak.
[Image: sponzori.png]

jako.sexy
20-10-2013, 11:39 AM
Hoće li, može li blogger ugurati se među serp ovaj pojam stručnjak za štikle ostaje za vidjeti..

Exdizajn

Find all posts by this user
Thanks given by (2): adikcija, vandanic
20-10-2013, 02:30 PM
(20-10-2013 11:39 AM)Exdizajn Wrote:  Hoće li, može li blogger ugurati se među serp ovaj pojam stručnjak za štikle ostaje za vidjeti..

I mene zanima što će se dogoditi. Molim te da na OVOM forumu vodimo razgovor, onaj drugi mi ide na živce, pogotovo nakon redizajna.

Neću ništa raditi po pitanju ovog upita (a i manje blogam ove jeseni), s obzirom da konkurencije nemamo, bit će fakat dobar eksperiment i vjerujem da će zaključci biti zanimljivi.

jako.sexy
20-10-2013, 10:47 PM
za taj pojam možeš s bilo kakvom web stranicom doći na prvo mjesto...
22-10-2013, 06:27 AM
(20-10-2013 11:39 AM)Exdizajn Wrote:  Hoće li, može li blogger ugurati se među serp ovaj pojam stručnjak za štikle ostaje za vidjeti..
Već si na pozicijama 5-7 Smile Thumbs_up

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

22-10-2013, 10:37 AM
Malo sam eksperimentirao za jedan poprilično traženi pojam. Napravio sam dva jednaka affiliate bloga (naravno, oba sa unique sadržajem). Jednog sam kroz mjesec dana napunio sa postovima i radio mu guest blogganje sa 10ak različitih blogova koji nisu baš kvalitetni ali je sve prolazilo za objavu, na drugome sam objavio samo dva članka, napravio samo jedan forum postpis na profilu starome preko 5 godina koji je aktivan na jednom velikom forumu. Ispočetka je prvi sajt vodio, ali nakon 2 mjeseca, drugi ga je debelo preskočio sa samo jednim backlinkom i dva članka.

Money can't buy happiness... But somehow it's more comfortable to cry in a BMW than on a bicycle....
22-10-2013, 01:51 PM
(22-10-2013 06:27 AM)LeonMak Wrote:  
Već si na pozicijama 5-7 Smile Thumbs_up

u top 10 sam Smile)

Exdizajn

Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nisam strucnjak pa pomozite milan93 4 7,695 11-06-2011 11:14 PM
Last Post: milan93

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)