Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40/50 evra za mesec dana
29-08-2013, 07:58 AM
40/50 evra za mesec dana
Zdravo svima Smile

Evo posto me mrzi sada da pisem mnogo kratko cu.

Citam o internet zaradi oko 2 godine i za sada sam zaradion 0.00$ Hysterical

Koristion sam razne nacine do sada ali sve neuspesne i ako mozete da preporucite kako bi mogao da zaradim 40 do 50 e za mesec dana ali sigurno.

Znam php, html, css ali nemogu na freelancer sajtove posto nisam siguran da cu uspeti da uradim neki posao na vreme.

I sta mislite dali bi moga da zaradim na fiverr-u prodajom skripti (kontakt form-a, login/register, chat i slicno)
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-08-2013, 08:28 AM
RE: 40/50 evra za mesec dana
Imaš li nekakv portfolio ili reference? Skockaj neku finu prezentaciju i okači na ovom forumu neki fin oglas, verujem da će ti se ljudi javiti.

Ukoliko imaš skripte koje sam pišeš i misliš da su kvalitetne preporučujem da ih staviš na prodaju na Code Canyon. Kriterijumi su im poprilično strogi, ali ukoliko uspeš makar jednu dobru skriptu da ubaciš tamo verujem da ćeš kroz par meseci unovčiti lep džeparac.

U suštini dok nam ne pokažeš šta možeš/znaš teško je konkretno odgovoriti na tvoje pitanje možemo samo ovako generalno da zavlačimo priču. Na fiverru konkretno bi mogao možda da ponudiš usluge tipa I will make a HTML/CSS website from your PSD ili tako nešto, ukoliko ti to leži.

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
29-08-2013, 11:30 AM (This post was last modified: 29-08-2013 11:34 AM by Jokja.)
Ne može ti niko pomoći ako ne uzmeš i ne kreneš temeljno da učiš i radiš. Za bilo koji vid internet zarade da si se odluči, pa i za neki najmizerniji, da si se angažovao zaradio bi neki dolar. Odluči se za jednu oblast, koju najbolje znaš da radiš, i videćeš rezultate za kratko vreme. Ako se uozbiljiš, bilo koji posao da radiš na netu, zaradićeš 50$.

Nemoj ovo da shvatiš kao uveredu, već kao dobronamerni savet, jer i sam sam bio u odredjenom periodu u sličnoj fazi. Dok se nisam angažovao, i krenuo temeljno da učim, ništa nisam postigao.

Savetujem ti da prvo proučiš metode reklamiranja na netu. Prouči SEO optimizaciju, social media marketing (facebook, twitter, youtube..) i promociju na forumima. Kad skontaš metode promocije, odluči se za neki vid zarade.

Ako te mrzi da se bakćeš oko marketinga, onda pogledaj neke poslove na freenlace sajtovima. Imaš veliku ponudu poslova, pa sigurno ima nešto što će ti odgovarati. Ako nisi dovoljno dobar u odredjenom oblasti, onda prvo sedi i uči. Dakle, pokreni se malo, ne može ti niko pomoći ako se ne angažuješ i ne naučiš nešto da radiš.

Što se fiverra tiče, ne verujem da možeš od toga da zaradiš. Možeš probati, pa ćeš i sam videti. Na fiverru najbolje prolaze poslovi oko marketinga.
Thanks given by (1): i.m.warrior
29-08-2013, 11:40 AM
Moj brat ima 14 godina, sakuplja pare za akvarijum. Ja mu rekao da skupi bar 10.000 fanova na facebook stranicu, mali se mucio 7 dana i skupio oko 9500 fanova ( uglavnom iz US ).

Ja mu na teespring.com napravio majicu, objavljivao je 3 dana za redom na toj stranici i kad sam usao kroz 5 dana da vidim jel neko kupio, bum 11 majica prodato i mali zaradio $85

Sad se mali navuko na to, samo me zapitkuje kako ovo, kako ono, em kolko ja zaradjujem em vazda nesto. Eto ti prijedlog, pa ako imas vremena, podizi stranicu na facebooku ( ako klinac od 14 godina za 7 dana moze skupit 9500 fanova, mozes i ti ), ako nista barem je iskoristi pa na njoj reklamiraj sajt na kojem imas adsense, siguran sam da ces zaradit najmanje tih 50€ mjesecno..

sretno Drinking

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
Thanks given by (2): anarchox, user999
29-08-2013, 11:40 AM
(29-08-2013 07:58 AM)TheSimke Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Zdravo svima Smile

Evo posto me mrzi sada da pisem mnogo kratko cu.

Citam o internet zaradi oko 2 godine i za sada sam zaradion 0.00$ Hysterical

Koristion sam razne nacine do sada ali sve neuspesne i ako mozete da preporucite kako bi mogao da zaradim 40 do 50 e za mesec dana ali sigurno.

Znam php, html, css ali nemogu na freelancer sajtove posto nisam siguran da cu uspeti da uradim neki posao na vreme.

I sta mislite dali bi moga da zaradim na fiverr-u prodajom skripti (kontakt form-a, login/register, chat i slicno)

A sad se fino uozbilji i pravac na Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. i Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Sa svojim znanjem imaš potencijala da zaradiš 200€ mjesečno , ali ti treba rad. Nema tu nisi siguran , ima da uradiš.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Dzokanica
29-08-2013, 12:36 PM
Hvala svima za savete, vec imam profile na odesk, elace, freelancer samo cu da ih sredim pacu da redovno gledam neke php poslove i planiram da pocnem da ucim photoshop pa da radim i logoe a pokuscu i to sa facebook stranicom. Smile
29-08-2013, 01:15 PM
a usput mozes i video montazu, after effects recimo Smile

Salim se naravno, ne znam sto bi kupusario, kazes da poznajes php, sto se ne bi specijalizovao samo za recimo wordpress, ljudima stalno treba neki update, izmena, tu uvek ima posla, trenutno ima desetine miliona sajtova na wordpresu, a svaki dan novih ima 10.000.
Svako zeli novi biznis da pravi, misli da ce bas to uspeti, i stalno je ljudima potrebna podrska. Lepo skines wordpress u lokal, uzmes neki server tipa wamp, i izucis ga , i budes expert za wordpress . Posle mozes i plugine ili cak i teme razvijati . Ako si bar pocetnik u php, za mesec dana izucavanja wordpresa, mozes tu zactranu cifru preci nekoliko puta samo na podrsci za wp.
Thanks given by (2): Igor Tomić, vandanic
29-08-2013, 02:04 PM
(29-08-2013 12:36 PM)TheSimke Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hvala svima za savete, vec imam profile na odesk, elace, freelancer samo cu da ih sredim pacu da redovno gledam neke php poslove i planiram da pocnem da ucim photoshop pa da radim i logoe a pokuscu i to sa facebook stranicom. Smile

Vec si dobio odlicne odgovore, iskoristi ih. freemind ti je dao dobar savjet. Svaki dan naletim na ko zna koliko oglasa vezano za WordPress. Ja cu samo da ti skrenem paznju da se logotipi ne rade u fotosopu i da je jako mali broj onih koji znaju sve da rade. Posveti se necemu i budi dobar u tome. Ako bilo sta znas da radis, $50 je relativno lako zaraditi. Ali,mora da se radi kao i svuda tako i na netu. Ako si mislio da samo klikces na nesto i da zaradjujes..zaboravi to. Moj ti je savjet da krenes da ucis to sto vec znas i tek kad dobro naucis da se prijavljes za poslove. Cisto da se ne bi odma u startu razocarao.. Ako si mogao 2 godine da citas o zaradi,mozes jos godinu posvetiti ucenju..

http://dnevnikdizajnera.com
29-08-2013, 03:10 PM
To za ptc sajtove znam da nema sanse pre kada sam imao 11-12 godina mislio sam da mogu da se obogatim od njih xD

php, html i css sam ucio godinu ili dve a WordPress me nije zanimao a nisam ni koristio ali cu da skinem danas/sutra pa da vidim kako se snalazim sa njime Smile
31-08-2013, 09:15 PM
(29-08-2013 11:40 AM)hajro2 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Moj brat ima 14 godina, sakuplja pare za akvarijum. Ja mu rekao da skupi bar 10.000 fanova na facebook stranicu, mali se mucio 7 dana i skupio oko 9500 fanova ( uglavnom iz US ).

( ako klinac od 14 godina za 7 dana moze skupit 9500 fanova, mozes i ti )

Toliki broj fanova na FB u tako kratko vrijeme može skupiti samo muljažom, a koliko je pametno $5 vrijednih 10.000 lajkova usmjeriti na stranicu na kojoj imaš teško stečeni adsense, sa kojim netko zarađuje 10ak godina, to je drugo pitanje ..

Opet, ako je samo za prodaju nečega, majica, i ako djeluje, samo naprijed.

Poslovi na kruzerima
29-09-2013, 01:14 AM
(29-08-2013 11:40 AM)hajro2 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Moj brat ima 14 godina, sakuplja pare za akvarijum. Ja mu rekao da skupi bar 10.000 fanova na facebook stranicu, mali se mucio 7 dana i skupio oko 9500 fanova ( uglavnom iz US ).

Ja mu na teespring.com napravio majicu, objavljivao je 3 dana za redom na toj stranici i kad sam usao kroz 5 dana da vidim jel neko kupio, bum 11 majica prodato i mali zaradio $85

Sad se mali navuko na to, samo me zapitkuje kako ovo, kako ono, em kolko ja zaradjujem em vazda nesto. Eto ti prijedlog, pa ako imas vremena, podizi stranicu na facebooku ( ako klinac od 14 godina za 7 dana moze skupit 9500 fanova, mozes i ti ), ako nista barem je iskoristi pa na njoj reklamiraj sajt na kojem imas adsense, siguran sam da ces zaradit najmanje tih 50€ mjesecno..

sretno Drinking

Sve je to ok, ali KAKO sakupiti 10k fanova za tako kratko vrijeme? Smile Meni je to malo nemoguće...pored svih ovih FB inspektora...

Svaka čast klincu ako je uspio, ali...
12-10-2013, 02:06 PM

Kako je tvoj brat uopste uspeo da sakupi skoro 10k fanova za 7 dana, kojom metodom?
12-10-2013, 05:20 PM (This post was last modified: 12-10-2013 05:21 PM by Sceko.)
Evo ja sam bas zaradio 50e pre neki dan odradio jedan sajt jednom clanu sa ovog foruma. Sve se moze kad se hoce, on je postavio oglas ja sam se javio odradio sta je trazio i to je to. Mada cisto iz dosade inace nemam ni kad sa time da se bakcem ali eto da znas da mozes i da nije tesko kad vec znas osnove.

12-10-2013, 11:28 PM (This post was last modified: 12-10-2013 11:30 PM by 0tr0v.)
Nisam čitao prethodne odgovore na temu, na tome se izvinjavam, samo ću na osnovu naslova napisati: Grohotom se smijem, grohotom Biggrin Simke kralju imaš članova na ovom forumu koji zarade 50 evra dok ja tebi napišem ovde da si ušao u rudnik zlata (ovaj forum) i pitaš "je li moguće". Ovo nije ni u kakvom negativnom kontekstu, nemoj me shvatiti pogrešno, ali toliko mnogo načina, toliko kvalitetnih objava ovde, čitaj malo roki Winking

If you're not making someone else's life better, you're wasting your time.
13-10-2013, 12:51 AM
(31-08-2013 09:15 PM)user999 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

( ako klinac od 14 godina za 7 dana moze skupit 9500 fanova, mozes i ti )

Toliki broj fanova na FB u tako kratko vrijeme može skupiti samo muljažom, a koliko je pametno $5 vrijednih 10.000 lajkova usmjeriti na stranicu na kojoj imaš teško stečeni adsense, sa kojim netko zarađuje 10ak godina, to je drugo pitanje ..

Opet, ako je samo za prodaju nečega, majica, i ako djeluje, samo naprijed.
Care ne znam o kakvih $5 i muljazi pricas, evo da te malo prosvijetlim:
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Svi su fanovi pravi ljudi, nikakvi botovi. Stranica trenutno ima 26.000 fanova i dao sam contenta nekoj amerikanki pa ona vodi stranicu, ja i zaboravim ponekad da ta stranica postoji, ne namjeravam da je koristim u svrhe zarade dok ne dosegne 100.000 fanova Smile
(29-09-2013 01:14 AM)El Mero Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

sretno Drinking

Sve je to ok, ali KAKO sakupiti 10k fanova za tako kratko vrijeme? Smile Meni je to malo nemoguće...pored svih ovih FB inspektora...

Svaka čast klincu ako je uspio, ali...
Kakvi su sad inspektori? Sto se tice fanova, ja sam znao skupiti i po 70k u roku 2-3 sata nekim black-hat metodama, ali sam batalio to davno jer fb uvijek pronadje i obrise stranicu.
(12-10-2013 02:06 PM)Skyglider Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Kako je tvoj brat uopste uspeo da sakupi skoro 10k fanova za 7 dana, kojom metodom?

Metode bi radije presutio King

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
13-10-2013, 09:51 AM
Hajde, gukni metodu. To nas zanima. Biggrin

Free Classfieds Biz | Parfemi SRB | Citati o uspehu
Visit this user's website Find all posts by this user
13-10-2013, 01:49 PM
a ako vec mozes tako brzo skupit toliko fanova ja sam ti voljan platiti pa da imas neku extra zaradu (legalno).
Normalno posao vrijedi ako su fanovi ispravni....

Duže se bavim "skupljanjem" fanova, a za tako ratko vrijeme samo sam uspio dobiti toliko fanova od indijaca i sve su bili botovi....

Uglavnom, prosvijetli nas da i mi nešto naučimo...

Izreke i citati
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Star Kriptovalutni milijunaš u 365 dana erik 4 372 26-01-2018 06:33 PM
Last Post: erik

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)