Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogorsanje pozicija na google.rs
01-08-2013, 09:09 PM
Pogorsanje pozicija na google.rs
Primetio sam da su za 2 sajta znatno pogorsanje pozicije na google rs, dok je na google com ostalo isto ili su sajtovi nesto skocili.
U cemu je fora?

Smeštaj
Oglasi Srbije, CG, HR i BIH
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-08-2013, 01:31 PM
RE: Pogorsanje pozicija na google.rs
Glavna fora su podzemne vode ispod kuce ti. Moras naci dobrog rasljara i tarot majstora da te uputi, ne moras Milana Tarota jer ce te oderat.

Salu na stranu, pa pobogu, nisu ljudi vidoviti da znaju u cemu je fora. Moras podijeliti vise informacija da bi neko i mogao da pomisli da daje odgovor na pitanje.

Koji je sajt, kako je promovisan, jel se radi ista na njemu, koliko je pao pozicija, imal kakvih upozorenja na GWT...
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): mishop
02-08-2013, 01:48 PM
Verovatno je hteo da pita, zasto je sada razlika izmedju lokalnog google pretrazivaca i internacionalnog i da li se nesto desilo sa lokalnim u vezi update-a .

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Send this user an email Find all posts by this user
02-08-2013, 03:44 PM
Vidi bez kolačića i sa proksijem

Dodoseek - PPC za sav traffic
02-08-2013, 08:57 PM (This post was last modified: 02-08-2013 09:11 PM by asix.)
(02-08-2013 01:31 PM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Glavna fora su podzemne vode ispod kuce ti. Moras naci dobrog rasljara i tarot majstora da te uputi, ne moras Milana Tarota jer ce te oderat.

Salu na stranu, pa pobogu, nisu ljudi vidoviti da znaju u cemu je fora. Moras podijeliti vise informacija da bi neko i mogao da pomisli da daje odgovor na pitanje.

Koji je sajt, kako je promovisan, jel se radi ista na njemu, koliko je pao pozicija, imal kakvih upozorenja na GWT...
Hahah, nasmejao si me. Pomislih, mora da sam pogresio forum Smile.
Ma mislio sam da se to nekom od vas vec desavalo ranije, ili da ste sad, ovih dana primetili razliku. Nevezano za moje sajtove, samo sam uzeo moje kao primer jer sam na njima primetio. Nista posebno nije radjeno na linkovanju, samo po nesto sadrzaja dodavano, nekih novih sitnih funkcija.
Za neke klj. reci je pao par stranica, ali sam primetio da je poceo da se vraca, tako da se sad radi o 5, 6 pozicijama. Moze se desiti da ostane tu ili da se vrati.

(02-08-2013 03:44 PM)mango Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Vidi bez kolačića i sa proksijem

Koristim IE za te provere, on mi nekako najpreciznije pokazuje i kao ne pamti kolacice.
(02-08-2013 01:48 PM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Verovatno je hteo da pita, zasto je sada razlika izmedju lokalnog google pretrazivaca i internacionalnog i da li se nesto desilo sa lokalnim u vezi update-a .

Da, to sam hteo pitati Smile

Ono sto bih hteo pitati jos, kako najbolje da podkrepim linkovanje ka mom sajtu?
Na kakvim sajtovima da postavljam link ka mom sajtu a da ima pravu vrednost taj link. Konkretno moj sajt je turisticki.
Iz potpisa sajt, "apartmani beograd" za tu kljucnu rec mi je pao na google rs.
Taman je dosao na vrh druge stranice i odjednom bum.
Vidim da je konkurencija tu velika, da se svi guraju za tu kljucnu rec.
Koliko bi uvodjenje tekstova, o apartmanima u beogradu, pomoglo u podizanju pozicije linka iz potpisa za gore navedene kljucne reci? Sta je po vama najpametnije uraditi?

Smeštaj
Oglasi Srbije, CG, HR i BIH
Find all posts by this user
03-08-2013, 11:24 AM
To što koristiš IE nema značaj za Google jer on pamti tvoju IP adresu probaj ovaj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. podesi pretragu sa com na .rs .hr .ba i ne otvaraj ni jednu stranicu.
08-03-2014, 04:54 AM
Primjer
https://www.google.rs/#gl=cs&hl=sr&pws=0&q=internet+zarada
gl= (geo location) za Srbiju cs, Hrvatsku hr, ne mogu da nađem tačan link svih država
hl= Jezik
i najbitnije
pws=0 private search 0 isključen, 1 uključen

Napravio sam google docs koji prati rank za 50 ključnih riječi, ako kome treba poslaću, ako stignem napisaću članak o tome.

@mishomp | brz net | igrice-tigrice.com
11-03-2014, 06:43 AM
Evo i Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. što sam napravio

@mishomp | brz net | igrice-tigrice.com
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  SERP-pozicija anarchox 3 50,660 23-06-2012 09:59 AM
Last Post: renato100

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)