Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Besplatni servisi za dovodjenje posete
» Vrede li ista?
22-06-2013, 06:00 PM (This post was last modified: 22-06-2013 06:07 PM by DraganBr.)
Besplatni servisi za dovodjenje posete
Trazio sam po arhivi i nema nista o tome, mozda nisam dovoljno temeljno trazio posto je tema prilicno privlacna...
Servisi kao sto su 2leap, wahoha i slicno, isprobavam jedan i imam desetak klikova ka njima a oni meni ni jedan za sad. Ima li svrhe nastavljati.
Za one koji nisu upoznati sa tim, takvi servisi nude da postavite njihov kod na svoj sajt, kod generise slike koje linkuju ka drugim sajtovima i za svaki klik ka drugom sajtu dobijate jedan do dva ka svom sajtu.
Edit
Upravo sam nasao dva threada o tome pa neka modovi obrisu jer sam povampirio mrtvu temu
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-06-2013, 06:19 PM
RE: Besplatni servisi za dovodjenje posete
Nije problem može se i ovdje nastaviti rasprava.

"Svaki klik ka drugom sajtu generiše jedan do dva ka svom" ? Je li to matematički održivo?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
22-06-2013, 06:26 PM
Quote:Trazio sam po arhivi i nema nista o tome, mozda nisam dovoljno temeljno trazio posto je tema prilicno privlacna

http://www.internetzarada.org/strani-saj...-3350.html

Quote:"Svaki klik ka drugom sajtu generiše jedan do dva ka svom" ? Je li to matematički održivo?

Vec dugo postoje slicni servisi na bazi razmene sadrzaja,gde dobijas dosta vise posete nego sto saljes, . Korisnik kada dodje na index od sajta za razmenu, obicno otvara po nekoliko strana , kao i na sajtovima koji drze banere ne otvara samo jednu stranu vec klikce na njih vise .
22-06-2013, 08:30 PM
Upravo tako, ima jedan servis za nedozvoljene sadrzaje koji mi je slao po deset do dvadeset posetilaca na jednog mog. Uskoro ce napraviti i verziju za dozvoljene sadrzaje a cim se to desi javljam.
Problem je u mom slucaju kod wahohe sto mi uopste ne salje nikoga a ja imam vec desetak klikova, ko zna mozda postoji neki limit, njihov support je nepostojeci.
Takodje se postavlja pitanje kvaliteta posete, da li ljudi koji su dosli za slikama golih zena zele da kliknu na affiliate link za losion za rast kose a osim toga takve slike odvlace paznju i stvaraju utisak neozbiljnosti.
Kao sto ovi kazu.

Ja sam planirao da ih koristim za pomocne blogove, daleko od mog money sajta.
22-06-2013, 11:05 PM
Nasi, mene sada zanimaju nasi servisi. Smile Nemojte mi reci clanci.com, ne primaju sajtove sa SR sadrzajem.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-06-2013, 11:45 PM
(22-06-2013 08:30 PM)DraganBr Wrote:  Upravo tako, ima jedan servis za nedozvoljene sadrzaje koji mi je slao po deset do dvadeset posetilaca na jednog mog. Uskoro ce napraviti i verziju za dozvoljene sadrzaje a cim se to desi javljam.
Problem je u mom slucaju kod wahohe sto mi uopste ne salje nikoga a ja imam vec desetak klikova, ko zna mozda postoji neki limit, njihov support je nepostojeci.
Takodje se postavlja pitanje kvaliteta posete, da li ljudi koji su dosli za slikama golih zena zele da kliknu na affiliate link za losion za rast kose a osim toga takve slike odvlace paznju i stvaraju utisak neozbiljnosti.
Kao sto ovi kazu.

Ja sam planirao da ih koristim za pomocne blogove, daleko od mog money sajta.

Ne znam za wahoohu ali za 2leep si trebao koliko se secam da posaljes 100 klikova pre nego sto pocnu da ti vracaju posete. Pa ne vidim razlog zasto bi neko kliknuo na aff. link za losion, taj traffic uopste nije targertovan i naravno da se nece konvertovati ako neko dolazi sa slike gole zene. Ne koristim odavno te servise ali koliko se secam ti mozes da biras kategoriju sajtova sa kojih zelis da dobijas posetu. Tako da nece niko dolaziti na tvoj sajt ko je kliknuo na sliku gole zene osim ako ti ne stavis tako.

Uglavnom dosta sajtova funell-uje taj traffic na specifican post na sajtu a svuda okolo pretrapaju sa widzetima, pa kako posetilac dodje tako i ode, naravno da se takvom taktikom nece nista konvertovati, takodje takvi sajtovi uglavnom drze oglase CPM kompanija pa im i odgovara sto vise impresija.

Licno sam nalazio mnogo dobre sajtove kroz taj sistem razmene traffica. Ovaj lik sto prica da ces zeznes reputaciju svog sajta, da odvracaju paznju i stvaraju utisak neozbiljnosti je tacno samo ako pretrpas sajt sa widzetima i jos stavis 2 pop undera sa tim tickerima. Ako stavis normalno 3-4 tickera ispod posta recimo i napises cool articles on another blogs delovaces mnogo ozbiljnije, kao sto neki rade. Sad opet gledajuci iz mog ugla kao nekoga ko je kliktao na tickere, sistem mi svidja jer na taj nacin ako imas bas zanimljiv sajt, mozes da dodjes do posetilaca koji ce se cesto i vracati, kao sto se ja vracam na dosta sajtova koje sam otkio putem njih. Ali cinjenica je da ima mnogo krsa od sajtova.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

Find all posts by this user
23-06-2013, 12:39 AM
Problem je što sva posjeta koju dobiješ neće bit tvoja posjeta, nego čitatelji waho-e i neće se zadržati dulje od minute na tvome sajtu i rijetki će kliknuti na reklamu... Već sam davno isprovao sve, od 2leep-a do MGID-a pa do linkera, članaka i slično i najbolji rezultati su bili kad sam stavio svoje widgete koji vode na moje ostale postove... A ako već namjeravaš staviti preporučujem MGID, najbolji je od svih, sjećam se da sam ja njima slao većinom naše ex yu posjete a oni su mi vraćali sve moguće pa tako najviše usa i uk..
23-06-2013, 11:25 AM
A da li treba za MGID nesto posebno tipa odredjeni broj poseta, klikova, bilo sta...
Quote: Ovaj lik sto prica da ces zeznes reputaciju svog sajta, da odvracaju paznju i stvaraju utisak neozbiljnosti je tacno samo ako pretrpas sajt sa widzetima i jos stavis 2 pop undera sa tim tickerima.
Upravo tako, ako radis sve umereno ne mozes da pogresis.
23-06-2013, 11:31 AM
Znam da je bilo nešto kao oko 1 000 posjeta na dan, strogi su što se tiče toga ali daleko najkvalitetniji, mgid i 2 leep kao nebo i zemlja...
Thanks given by (1): DraganBr
24-06-2013, 02:15 AM
Znaci posle linkera, za Srbiju nema vise ovih servisa? Steta, neka neko otvori Smile

24-06-2013, 10:37 AM
zasto je linker zatvoren?
24-06-2013, 11:25 AM (This post was last modified: 24-06-2013 03:42 PM by VWolf.)
oba servisa su zatvorena mod uklonio link ne znam zašto poslao sam email pa cekam odgovor

[url=goo.gl/6h7Ha]
Velicina mog potpisa je smanjena. Ipak je lepše kada potpis nema više reči od mojih postova.

25-06-2013, 01:43 PM
Nasao sam ovaj sajt:
http://www.linkoteka.rs/
Jel ima neko iskustva?

26-06-2013, 08:49 PM
vjerojatno su novi jer imaju adsense jos uvijek... nikad cuo za njih..
26-06-2013, 11:21 PM
Ja sam se registrovao, javicu vam utiske.

02-08-2013, 11:28 AM
Sta se dogadja sa adsense ako se odlucim na ovaj korak razmjene posjete? Ban kad te skontaju ili??? Mislim malo sam surfao po ovim clancima i vidim da dosta stranica koje su uljucene u ovaj vid razmjene posjete imaju adsense reklame.
05-08-2013, 01:06 PM
Ne banuju zbog ovoga, samo iskljuci da ti stizu 18+ vesti i mislim da neces imati problema.

21-08-2013, 02:56 PM
Da li je sigurno da adsense ne banuje ovakav sadrzaj !?
07-09-2013, 01:59 AM
Zasto bi neko dao nesto dzabe? Pa posete se danas prodaju zar ne... Da bi neki sajt dosao do dosta poseta treba mi dosta rada i truda i da ih onda deli dzabe... Nece bas...

Ima servisa koji nude za 2 klika 1, ima cak i koji nude za 1 klik 1 klik. Ali oprez ja sam kod par klijenata testirao te servise... I obicno mi vecina koji dodju samo otvore naslovnu budu 10 sekundi i odu... Dok sa Google kad neko dodje otvara stranice i gleda...

Verovatno su to vestacke posete i nisu realni ljudi... Neko se lepo doseti za 1 realan klik da ti jedan vestacki koji nista ne vredi...

Zamislite dobijem 1000 poseta na sajt i svih 1000 otvore samo po jednu stranicu. To je nemoguce da se radi o realnim ljudima...

Bilo je servisa i gde na 1000 njih 900 samo otvori jednu stranicu...

Tako da po meni to se ne isplati...
09-11-2020, 11:16 PM (This post was last modified: 09-11-2020 11:16 PM by Predradnik.)
Poštovani prijatelji, svi mi znamo koliko je važan promet na našim stranicama. Jedan od načina su Traffic Exchange sustavi. Dozvolite da vam predstavim moj TE. Uključite se, surfajte, promovirajte...

Navy Traffic

--
Davor R. Bergam
http://zarada.125mb.com
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Star Korisni besplatni alati M00nlander 57 57,398 21-08-2018 07:08 PM
Last Post: anastssill
  Alternativan način dovođenja posete: Yahoo Answers Igor Tomić 26 26,478 19-04-2016 02:48 PM
Last Post: CapY
Smil42c642f95f382 Besplatni google kod CyberxGamer 0 2,385 04-11-2012 06:07 PM
Last Post: CyberxGamer
Smil4332b7ad99d21 Konfuzne posete BlackSwan 0 1,683 15-06-2012 02:38 AM
Last Post: BlackSwan
  Besplatni auto-blogovi Black Dragon 3 4,455 23-03-2010 03:16 AM
Last Post: Tref

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)