Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dajem Hostgatorov srednji/6mesecni paket za dz! Procitajte temu!
14-06-2013, 06:17 PM
Icon4 Dajem Hostgatorov srednji/6mesecni paket za dz! Procitajte temu!
Odma na pocetku da kazem da Vam je ovo prava prilika da zapocnete sa svojom Internet Zaradom, ako do sad vec niste poceli.

Posto radim Affiliate prodaju sa Hostgatorom, a ovaj mesec su mi dali bonus na prodaju pa sam se setio ove ideje (bez lazi i bez prevare, admin/moderatori foruma mogu da garantuju za mene)... Pa da pocnemo Drinking

Odlucio sam da Vam svima koji ste zainteresovani uplatim sestomesecni hosting bilo kome ko hoce da kupi ovog meseca i to za svega 0$! U cemu je fazon? Fazon je u tome sto cu vam ja poslati 42$ na vas Payoneer/PayPal nalog, a vi cete da kupite Hosting preko mog affiliate linka. Jeste Affiliate prodaja je, ali zato cete platiti hosting od 6 meseci i to jos na Hostgatoru za svega 0$, posto je sestomesecni paket sa kuponom ovog meseca (30% popusta) 42$, a ja cu Vam poslati upravo taj iznos nakon kupovine.

Evo primer:
http://img824.imageshack.us/img824/7263/pgp.png

Memberima ovog foruma koje poznajem mogu i da izadjem u susret i posaljem 42$ i pre nego kupe paket, ali onima koje ne poznajem, zao mi je, dobicete 42$ tek nakon sto kupite paket.

I jos jedna bitna stvar, nakon kupovine paketa morate da spojite Nameservere od Hostgatora sa vasom domenom jer inace necu dobiti commission. Tako da je to jedina stavka koja vam fali, da kupite domenu i spojite je (ako to ne znate, sa tim vam mogu pomoci preko Skype-a).

Eto toliko pa sad ako hocete javite mi Smile Drinking

$$ HUSTLING ALWAYS $$
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (4): Asgardian, Hypnotick, goran89, Aleksandar92
14-06-2013, 06:20 PM
RE: Dajem Hostgatorov srednji/6mesecni paket za dz! Procitajte temu!
Da je meni ovo neko ponudio tamo 2006. godine kada sam počinjao ja bi pevao. Bravo Darko, ovo je super za početnike.

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): wizard
14-06-2013, 06:24 PM
(14-06-2013 06:20 PM)aleksej Wrote:  Da je meni ovo neko ponudio tamo 2006. godine kada sam počinjao ja bi pevao. Bravo Darko, ovo je super za početnike.

Odlicno, puna podrska. Na obostranu korist svima kojima je taj pocetni kapital bio trn u oku sad imaju priliku da to rijese! Odvijite jos 5$ na domen i imate sajt, a za 6 mjeseci citajuci na ovom forumu i primienjujuci sigurno cete zaraditi da nastavite koristiti hosting a vjerovatno i mnogo vise.

Najbolje i najjeftinije usluge u Dexterovoj SEO Laboratoriji

14-06-2013, 07:31 PM
(14-06-2013 06:17 PM)wizard Wrote:  Posto radim Affiliate prodaju sa Hostgatorom, a ovaj mesec su mi dali bonus na prodaju pa sam se setio ove ideje (bez lazi i bez prevare, admin/moderatori foruma mogu da garantuju za mene)... Pa da pocnemo Drinking
Admini/moderatori ne garantuju ni za jednog člana već mogu da imaju samo pozizivna iskustva sa dotičnim Smile
U svakom slučaju podržavam ideju i neki srećnik ima odličnu priliku da krene sa poslom. Tamak dok mu traje taj besplatni hosting ima dovoljno vremena da razradi ceo projekat Smile

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
14-06-2013, 07:35 PM
Surađivao sam do sada sa Wizardom i imam samo riječi hvale i podrške, pa ovo preporučujem svima. Ja ću sigurno da ovo iskoristim. (Usput, preko Wizardovog affilate linka sam naručio i payoneer karticu i jučer mi je došla i to isto također preporučujem svima).
Wizarde, očekujem te na skype-u. Smile

Znaš li šta je najljepše u životu ? - Želja, prijatelju.
14-06-2013, 08:01 PM
(14-06-2013 07:31 PM)Skipper Wrote:  
(14-06-2013 06:17 PM)wizard Wrote:  Posto radim Affiliate prodaju sa Hostgatorom, a ovaj mesec su mi dali bonus na prodaju pa sam se setio ove ideje (bez lazi i bez prevare, admin/moderatori foruma mogu da garantuju za mene)... Pa da pocnemo Drinking
Admini/moderatori ne garantuju ni za jednog člana već mogu da imaju samo pozizivna iskustva sa dotičnim Smile
U svakom slučaju podržavam ideju i neki srećnik ima odličnu priliku da krene sa poslom. Tamak dok mu traje taj besplatni hosting ima dovoljno vremena da razradi ceo projekat Smile

Pa dobro, onda sam se lose izrazio, malo sam zbrzao text. Hvala u svakom slucaju.

(14-06-2013 07:35 PM)student_zarada Wrote:  Surađivao sam do sada sa Wizardom i imam samo riječi hvale i podrške, pa ovo preporučujem svima. Ja ću sigurno da ovo iskoristim. (Usput, preko Wizardovog affilate linka sam naručio i payoneer karticu i jučer mi je došla i to isto također preporučujem svima).
Wizarde, očekujem te na skype-u. Smile
Evo upravo stigoh. Cujemo se tamo, hvala takodje i tebi!

$$ HUSTLING ALWAYS $$
14-06-2013, 08:05 PM
Incentivized commissions, and offering any form of incentive to obtain a sale is forbidden, unless prior approval is given and cleared by HostGator Staff. To inquire on whether your incentive is acceptable, please e-mail affiliates [@] hostgator.com [dot] com
14-06-2013, 08:13 PM
(14-06-2013 08:05 PM)mango Wrote:  Incentivized commissions, and offering any form of incentive to obtain a sale is forbidden, unless prior approval is given and cleared by HostGator Staff. To inquire on whether your incentive is acceptable, please e-mail affiliates [@] hostgator.com [dot] com

mango naravno da sam svestan toga. Ali ne razumem zasto si to postovao? Ovo je bio prijateljski akt, obostrana korist, zar i to ne valja po tebi?

$$ HUSTLING ALWAYS $$
14-06-2013, 08:16 PM
(14-06-2013 08:13 PM)wizard Wrote:  
(14-06-2013 08:05 PM)mango Wrote:  Incentivized commissions, and offering any form of incentive to obtain a sale is forbidden, unless prior approval is given and cleared by HostGator Staff. To inquire on whether your incentive is acceptable, please e-mail affiliates [@] hostgator.com [dot] com

mango naravno da sam svestan toga. Ali ne razumem zasto si to postovao? Ovo je bio prijateljski akt, obostrana korist, zar i to ne valja po tebi?

valja za sve osim za tebe ili ako ih promovišeš preko cj,ako ih promovišeš direktno onda će da te isključe iz programa jer vjerovatno niko neće produžiti hosting plan tako sam i ja radio
14-06-2013, 08:38 PM
Onda nisi dobro radio.. Ja sam ovo vec radio i sve je oke proslo.. Fora je u tome sto ja dajem 6 meseci hostinga, a ne mesec dana. A ti moras minimalno da uzmes kod njih 3 meseca da bi dobio commission. I znam Adam-a koji je iz Affiliate Support-a, i pitao sam ga za ovako nesto, i sve je oke proslo. Ne znam kako si ti radio, moguce da nisi proveravao svoje klijente kojima si prodao da li su povezali nameservere, da li su nabacili neki content, i da li su uzeli vise od 3 meseca hostinga.. I plus na sve to cisto da ti kazem, njihov affiliate login page se baguje, posle svakog commissiona moras da cimas njihov support na ticketima da bi ti prosao commission kako treba. Eto sad znas Smile

$$ HUSTLING ALWAYS $$
Thanks given by (1): Asgardian
15-06-2013, 12:36 AM
Ljudima ne valja ni kada im neko čini uslugu i štedi im pare... Hmmmm.
Find all posts by this user
16-06-2013, 02:22 PM
E taman mozes i meni da sredis! Hvala unapred. Smile
Find all posts by this user
16-06-2013, 04:17 PM
Odlicna ponuda, svakako treba uzeti svako ko startuje sa nekim IM biznisom, sta ces bolje kada ne moras da ulazes kao pocetnik u neke alate koji ti trebaju za dalji rad.. I to kvalitetan hosting kao sto je HostGatorov Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dajem domen + hosting lxGuru 4 2,359 23-01-2013 09:53 PM
Last Post: VWolf
  Dajem Ća Svoj Hosting Zyxzed 12 3,214 25-07-2011 02:44 AM
Last Post: Zyxzed

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)