Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freelance.hr
» Hrvatski servis za "slobodnjake"
20-02-2013, 07:29 PM
Freelance.hr
Napokon smo dobili i lokalnu mrežu gdje će svi domaći freelanceri dobiti mogućnost da zaposle ili budu zapošljeni od strane domaćih klijenata. Iako ova stranica ima HR domenu i u prvom redu namjenjena je hrvatskim građanima, ne sumljam da će se brzo proširiti i na sve susjedne zemlje. Zanimljiva stranica koja puno obećava.

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-02-2013, 09:48 PM
RE: Freelance.hr
I http://www.honorarac.org/ se očekuje uskoro.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
20-02-2013, 09:55 PM
Ja imam šta da ponudim tu. Update nas kad izađe ovaj portal. Smile

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
20-02-2013, 10:38 PM
Freelance.hr kako najavljuju krenut će s radom sredinom ožujka, a već sada se možeš prijaviti pa vjerujem da ćeš dobiti na e-mail obavjest kad krene punom snagom.

(20-02-2013 09:55 PM)Vatra Wolf Wrote:  Ja imam šta da ponudim tu. Update nas kad izađe ovaj portal. Smile

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
20-02-2013, 11:38 PM
Predpostavljam da ce ljudi iz Srbije i Bosne moci da rade, ali me zanima kako ce oni biti isplacivani >?

Are You lookng for experienced graphic designer ? Look Design Brain !
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): VWolf, cfire
21-02-2013, 01:00 AM
PayPal, skrill , Payza?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
22-02-2013, 12:46 PM
Kontaktirao sam ih i dobio ovaj odgovor koji vam prenosim u cijelosti:

Code:
We will make all this information available after we launch for public in March. Register and stay tuned. You will receive all info.

Dakle svi koji imaju šta za ponuditi neka se prijave i pričekaju do 3. mjeseca kad će biti obavješteni šta i kako, nije to toliko daleko Smile

22-02-2013, 02:49 PM
Quote: Zanimljiva stranica koja puno obećava.

Gledam tu stranicu, i pokusavam da shvatim zasto " puno" obecava, ali zaista ne mogu da nadjem nijedan valjani razlog. Kada budemo videli, 50-100 poslodavaca koji su zainteresovani da postave posao, onda moze da se kaze da " puno " obecava , ovako mi deluje kao jedan od milion start-up-ova koji jos nije ni krenuo .
23-02-2013, 06:52 PM
Mislim da je ideja dobra, ali da barem prvih godinu dana neće biti neke velike koristi. Pretpostavljam da će poslodavci nuditi slabo plaćene poslove i da će klinci doći na svoje jer će zaraditi nešto više nego ispunjavanjem anketa i klikanjem po reklamama. Povremeno će se možda pojaviti neki bolje plaćeni posao tipa izrada neke aplikacije, ali ne vjerujem da će biti puno takvih poslova, a vjerujem da će biti velika konkurencija za takve poslove.

Prilično sam siguran da će biti puno poslodavaca koji će tražiti izradu solidnog weba i ponuditi $100 za taj posao.

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-02-2013, 07:48 PM
Jedini način da projekat zaživi je da se uloži dosta novaca u njega, posebno u marketing. I da ne kontaš uopće da će ti se za godinu dana barem ili više ni približno vratiti ti novci. Slično kao i otvoranje informativnog portala sa opštim vijestima.

Znaš li šta je najljepše u životu ? - Želja, prijatelju.
23-02-2013, 07:57 PM
Po meni bit će fail jer smo premalo tržište za tako nešto a i do sada svaki takav sličan projekt je propao ...

Kvalitetniji freelanceri će ionako posao tražit vani gdje su adekvatno plačeni a danas realno svatko može komunicirat na Engleskom pa makar i preko google prevoditelja.
23-02-2013, 08:07 PM (This post was last modified: 23-02-2013 08:09 PM by lxGuru.)
Ne vidim veliki uspeh ovde, zato što će honorarci biti relativno mali u odnosu na freelancer.com Smile

|| KnownSRV - Kvalitetni VPS serveri
|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
27-02-2013, 11:03 PM
Ja sam se prijavio za Writing Smile
28-02-2013, 01:07 AM
Gde ovo moze da funkcionise su poslovi na domacem jeziku, koji ne mogu da se nadju na odesk, freelancer i sl. Na primer, pisanje clanaka, prevod sa domaceg na strani i obrnuto, aplikacije, videos itd. Uglavnom, samo ono sto je vezano za nas jezik a cega nema na drugim sajtovima tog tipa.

Sad, pitanje je kolika je ponuda i traznja za takvim poslovima, to bi trebalo osnivaci da istraze.
Find all posts by this user
28-02-2013, 01:13 AM
Tko kaze da nema prevodjenja s naseg na Eng i obratno na stranim freelancer sajtovima. Na Odesku bude takvih poslova, pa bude i preko 20-30 prijavljenih za posao.
28-02-2013, 09:26 PM
Ja se nadam da će naš freelance uspjeti Smile bilo bi lijepo !
01-03-2013, 01:59 AM
S obzirom da na svijetskoj razini nailazim na jedne od najboljih radova baš iz naših krajeva vjerujem da će stranica zaživiti , samo se nadam da se neće natrpati klincima koji će raditi za džabe , kao oni "indjanci" na Odesku i Freelancu Smile.
Također sam se prijavio i radujem se da vidim kako će izgledati i funkcionirati.
Find all posts by this user
02-03-2013, 12:06 AM
heheh na svakom takvom sajtu postoji ekipa koja radi za siću, na to se treba naviknut, i ja isto nestrpljivo čekam da vidim kako će naš site izgledati i raditi Smile
13-03-2013, 11:31 PM (This post was last modified: 13-03-2013 11:31 PM by VIC.)
http://www.freelance.hr je online, da li ste se prijavili, ja jesam.
14-03-2013, 01:24 AM
Krenuo je još jedan sličan servis na našim prostorima, a to je http://www.rentaj.me

(13-03-2013 11:31 PM)VIC Wrote:  http://www.freelance.hr je online, da li ste se prijavili, ja jesam.

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  freelance pocetnik ytjamesbond 1 282 26-09-2018 08:45 PM
Last Post: Loxo
  Freelance - isplativost exer 0 897 05-11-2017 04:57 PM
Last Post: exer
  Zasto sve Freelance sajtove traze jedno isto? pr0digy 2 765 22-10-2014 01:45 PM
Last Post: VWolf
Rolleyes Freelance klijenti i njihovi nadobudni oglasi za posao InFlames20 21 7,188 31-01-2014 04:46 AM
Last Post: Kimi
Smil42c3e9b74e235 Freelance.hr izbagy2903 0 1,261 22-07-2013 06:38 PM
Last Post: izbagy2903
  Vaš Freelance Profil djdesign 11 2,636 03-05-2013 02:25 PM
Last Post: djdesign

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)