Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook ADS Upozorenje
» Upozorenje za fb ads
09-02-2013, 07:46 PM
Facebook ADS Upozorenje
Evo samo da podijelim sa Vama svoje iskustvo sa FB reklamama, stavio sam neku "bzvz" reklamu da mi ide cisto da vidim kako, po 10$ dnevno, i putim ja to, da kazem skroz zaboravim na to. Par dana poslije odem na fb ads i pogledam 164$ spent on ads, a to je bilo mozda 7,8 dana poslije, limit je bio na 10$ dnevno, oni su znaci imali moje dopustenje u tih 7,8 dana da doguraju najvise do 70,80$, ali naravno tu granicu su presli za dvostruko, pare su skinute sa moje kartice i to je to ?
Pa me zanima da li sam jedini kojem se ovo desilo ili ih ima jos takvih ?
Za velikana kao sto je Facebook ovo je naprosto sramota!! Popisam im se na taj visak para, ali ako sam stavio limit, cemu onda ovo !?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-02-2013, 08:06 PM
RE: Facebook ADS Upozorenje
Tesko mi poverovati da bi tako velika firma dozvolila sebi to i kaljala reputaciju za 80e jel moguce da ti nisi nesto dobro uradio?
09-02-2013, 08:48 PM
Pa to i mene cudi, ma pise dnevni limit 10$, zato me i cudi kako je to moguce, a prije sam cuo od dosta ljudi da im se to desavalo, samo nikad nisam vjerovao u to.
09-02-2013, 09:26 PM
A zna im se to dogodit...
Al negdje su i napisali da je moguće odstupanje...

Sačuvajmo naše običaje
Korisne stvari za podstanare
Reklame
09-02-2013, 09:52 PM
A vjeruj mi da im to nije slucajnost sigurno, gledaj da imaju milijune oglasivaca, samo od 100 000 neka dignu po 7$ denvno, to je u 10 dana 7,000,000$ pa to vise nije bas mala stvar.
09-02-2013, 11:39 PM
Meni se gadi Facebook. Em što sam prilično siguran da ga je CIA smislila, em što su privatni profili gubljenje vremena i zatupljivanje ljudi. Užasno mi je odbojna i sama ta riječ.

Ipak, nekad ga koristim jer se prilagođavam današnjem vremenu, ali mi se gadi. Ja sam nedavno pokrenuo kampanju oglasa, i javio je neku grešku i još uvijek mi stoji "greška Ad managera", a naravno da je bilo novaca na kartici i nisam malouman da ne bih znao podesiti oglas. Kontaktirao sam support, ali od tamo mi je odgovorio netko tko stvarno je malouman. I sada stoji tako i nemam namjeru istraživat u čemu je problem.

Uopće me ne čudi da skidaju više nego što je dnevni limit

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Kapetan Bačvica
10-02-2013, 01:22 AM
@Like jesi li možda u kvadratić gdje piše ukupno novaca (lifetime budget) stavio 70 tj 80 € ?
Ako tu nisi ništa upisao onda reklame idu i dalje bez obzira što ti kampanja traje npr par dana i sl., a da tako skidaju novce i sl digla bi se tu ako ništa drugo bar medijska prašina

@nickname-zg to s CIA-om je teorija zavjere ali ništa nije dokazano (koliko sam upoznat s tim) Biggrin isto smatram da privatni profili nisu gubljenje vremena, a i ostale opcije koje fb nudi su po meni vrlo korisne budući da je fb jedna od rijetkih tvrtki (tw g+ itd) koja može pomoći onim malim tvrtkama da se reklamiraju i narastu uz malo svakodnevnog truda i rada

Izreke i citati
10-02-2013, 04:34 AM
(10-02-2013 01:22 AM)nibs Wrote:  @Like jesi li možda u kvadratić gdje piše ukupno novaca (lifetime budget) stavio 70 tj 80 € ?
Ako tu nisi ništa upisao onda reklame idu i dalje bez obzira što ti kampanja traje npr par dana i sl., a da tako skidaju novce i sl digla bi se tu ako ništa drugo bar medijska prašina

@nickname-zg to s CIA-om je teorija zavjere ali ništa nije dokazano (koliko sam upoznat s tim) Biggrin isto smatram da privatni profili nisu gubljenje vremena, a i ostale opcije koje fb nudi su po meni vrlo korisne budući da je fb jedna od rijetkih tvrtki (tw g+ itd) koja može pomoći onim malim tvrtkama da se reklamiraju i narastu uz malo svakodnevnog truda i rada

Ma slažem se, ali ja ipak imam odbojan stav prema FB Smile Može koristiti, posebno za posao, ali ga ipak ne volim Smile

Vjerojatno zato što ne razumijem potrebu mnogih ljudi da na FB objave cijelom svijetu u kojem kafiću trenutno piju kavu i da li im je fina. Mnogima FB služi upravo za takve gluposti, pa ga zato i negativno percipiram.

Uglavnom što se teme tiće, ne bi me čudilo da uzimaju više od dnevnog limita. Meni su naplatili kampanju koja nije niti pokrenuta jer je pisalo da je neka greška Ad managera. Vratio se novac nakon nekih tjedan dana, ali su mi se dodatno zgadili

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
10-02-2013, 05:39 AM
Iz moje perspektive FB je USA kompanija koja ima privatne podatke o jednoj milijardi ljudi na ovoj planeti. Ako FB i nije pokrenula CIA zašto ne bi koristila te podatke sa FB ?

@autor teme, pogledaj kako si postavio kampanju, stavi screen shot i riješit ćemo probleme. Isto također smatram da taj mentalitet "Daj da ja zakinem 1000 ljudi za 1$ i 'zaradio' sam 1000$ " je više balkanski nego zapadni.

Ok bez dalje rasprave o CIA, FB, Teorije Zavjere.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
10-02-2013, 10:03 AM
Jednom sam samo koristio FB advertising i to pre možda 3 godine, imao sam kupon od $100 koji sam ubacio na moj nalog i aktivirao kampanju. Oni su prešli $36 dolara preko tih $100 zadatih, i to preko noći bukvalno jer sam uveče gledao i reicmo bilo je još $10 dolara neiskorićšenih a kampanja je trošila 7-8 dolara dnevno, kad sam ustao ujutro video sam da sam još u minusu 36 dolara. Nikada im to nisam platio, jer sam tad dodao VCC a ne moju karticu, pa nisu imali odakle da skinu, blokiran mi je advertising tamo ali moram platiti jer planiram da ih koristim u budućnosti za neku aff prodaju.

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
10-02-2013, 03:29 PM
I ja sam takođe otišao u minus od nekih 30$.
Dobio sam kupon preko jednog hostinga od 50$ i odoh u minus, kad sam sve potrošio.
Moraš da upišeš br.kartice da bi iskoristio taj kupon za fb ads.
I kad ti iscuri sva lova sa kupona, fb ti automatski skida sa kartice.
Verovatno, može da se negde i podesi da ti stopira kad potrošiš svu kintu od kupona, ali pošto mi je to bio prvi susret sa fb ads, nisam znao.
Sva sreća pa sam naveo Intesinu Visa Internet karticu koju više i ne koristim od kad sam izvadio Visa Electron Tonuge2
10-02-2013, 03:33 PM
Evo ovo sada, zaboravio sam, niti sam primjetio na svom profilu isto da sam postavio reklame, evo pogledajte sad sa zadanih 1$ koliko su mi skinuli:

[Image: Screen_Shot_2013_02_10_at_2_28_15_PM.png]
image hosting sites

0.01$ po kliku !! hh ali nesto im ne valja po statistici ovdje, ja ovdje stvarno vise nista ne razumijem, da li sam ja lud, da li su oni ili sta je ovo.
Sretno njima, ja prekidam sve reklame sa njima i zivjeli oni meni Biggrin
25-10-2013, 11:53 PM
Ovo je istina... Skoro neđe sam pokrenuo kampanju i nisam postavio oglašavanje po danu, nego samo lifetime budžet... Juče sam htio da pokrenem novu kampanju, kad mi kaže da sam u minusu 9 i nešto eura... Mooolim?
Find all posts by this user
26-10-2013, 10:49 AM
Nisam do nedavno koristio FB za jer ga ne volim i mislim da je bezveze.
Baš sam planirao da pokrenem FB kampanju prvi put al posle čitanja ovakvih iskustava malo sam se pokolebao.
Da li neko ima pozitivna iskustava ?
26-10-2013, 12:29 PM (This post was last modified: 26-10-2013 12:29 PM by Sceko.)
Ma ja ga obozavam napravio sam stranicu platio sam reklame prvo su mi skinuli preko 150 dolara i posle su mi izbrisali stranicu to su kraljevi i banovali me da 12h ne mogu da pisem.

30-10-2013, 03:07 PM
A šta mislite o tome da prikačim karticu koju ne koristim i na koju nema novaca? I kad se završi kampanja, djavola će skinuti novac Lol
Find all posts by this user
21-11-2013, 10:27 AM
Dužiće te za taj novac. I stalno će pokušavati to da naplati . Dok ti banka to nebude skinula sa nekog drugog računa ..

Za nekoga sve, za svakoga ponešto....
adsteam, partizantkd, sk-trofej, Seo ali i internetmarketing ...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook marketing haris026 7 876 17-04-2017 02:34 PM
Last Post: haris026
  Facebook reklama SpawneR 18 3,242 23-07-2016 03:28 PM
Last Post: camel
  Facebook ads ? gringo 9 3,087 22-01-2016 05:08 PM
Last Post: Perky
  Facebook ads i geotargeting 1kvota1 7 2,259 07-04-2014 06:12 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Facebook poruke Spartanac 1 1,246 20-12-2013 09:39 PM
Last Post: El Mero
  Facebook Ad kasper90 2 1,454 18-12-2012 02:24 AM
Last Post: optimista
  RSS FACEBOOK Vendetta 1 1,765 11-01-2012 08:16 PM
Last Post: sax

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)