Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treba mi hosting za 1000 ljudi
» Krivo izrazen naslov -.-
08-02-2013, 09:25 PM
RE: Treba mi hosting za 1000 ljudi
(08-02-2013 04:15 PM)9lajk Wrote:  @sax e to mi i treba, meni naime nece biti sigurno 2000 ljudi non stop online (barem ne sad, a ja se nadam da ce i to biti jednog dana)
ali bitno mi je samo da stranica radi bez ikakvih problema kada je veca kolicina ljudi na njoj. Ma adsense mi ne dolazi u obzir, za svaku vecu isplatu sam dobio ban od njih, najvise sta sam mogao isplatiti je bilo 1,023 Eura, preko je sve bilo rizicno. Ugl. Affiliate bannere za upoznavanje sa geo targeted ponudama je za mene najbolja opcija Smile

Pa onda znaci da nisi radio po JUSU sto bi rekli, nesto si radio protiv pravila ja sam vise cekova isplatio po 1000 i kusur e i nikad nikakvih problema nije bilo a najveci na 3400 e i dan danas mi je nalog aktivan i funkcionise. Dok na ovaj drugi nalog sam stavljao tako neke stvari gde su mi blokirali i domene i 100 djavola, al uglavnom sve zbog gluposti nekih kao ona strelica sto sam neveo za napred i nazad postove...

(08-02-2013 07:37 PM)freemind Wrote:  Ne pricam o 100 $, vec konkretno o 20-30$, ako je to ovaj vps:
http://www.knownsrv.com/vps.php od 60$ o kome pricate, na hetzneru dobijas zver koja leti i sa 40.000 poseta dnevno za 25$ dolara vise, svoj si gazda, i sto se tice bezbednosti skripti. Ako vec imam posetu od 20.000 dnevno,znaci da imam i kesha koji mogu da ulazem, i planiram da uvecam posetu, ja licno ne zelim da razmisljam da li ce se server raspasti, ako pokrenem neku kampanju.

Mmmmm da, knownsrv-ov NLVPS-V3 paket mi je drzao na dan 250 000 hiljada poseta bez problema ! Na jako jako jako jako ne optimizovanom sajtu. Evo zna lxGuru da ne bude zavlaci nas ovaj i maze...

(08-02-2013 08:05 PM)Kapetan Bačvica Wrote:  Vjerujem da nisam samo ja znatiželjan, pa da nam i kažeš; o kojem je siteu riječ? Fever
Ovo je samo dobronamjerni prijedlog, nećemo ništa komentirati niti ako pretpostavimo da su 2000, 200 posjetitelja istovremeno tu, ili samo dvojica. Smile

Toliko je prosto pronaci njegov sajt da to moze dete od 12 godina da shvati sve imas u niku, sad on je sam rekao da ne zeli da kaze, al je prosto naci samo tako...

(08-02-2013 08:39 PM)freemind Wrote:  U sustini, zavisi koliko se zaradjuje, ako postoji lufta, ja sam uvek za dedicated, na duze staze je bolje, ako neko tek krece sa poslom i nema stabilnih prihoda, verujem da je vps bolje resenje na pocetku.

Ne mogu se sloziti sa ovim, al opet moje neko misljenje. Zna se ko uzima dedicated servere i kome su oni potrebni, sajtovi sa ogromnim posetama na dan koji prelaze po 100 k + svaki dan i jedu dosta protoka, a da baca neko pare za dedi server sa 20 k + poseta na dan jedino ako ima da se rasipa ono ne treba mu pa oce iz fore da ima dedi server...

Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-02-2013, 10:38 PM (This post was last modified: 08-02-2013 10:39 PM by freemind.)
RE: Treba mi hosting za 1000 ljudi
Quote: knownsrv-ov NLVPS-V3 paket mi je drzao na dan 250 000 hiljada poseta bez problema

To je sjajno, i svaka cast na hrabrosti, ja jednostavno da znam i da ocekujem toliku posetu makar na jedan dan ne bi se usudio biti na vps-u , bilo kom .

Ok, mozemo razglabati temu vps VS dedicated, o resursima, potrebama, i svemu, ali mislim da ipak dedicated server nije stvar prestiza imati, cak i da sa postojecom posetom vps radi posao, vec opcija sa vise sigurnosti, pogotovo ako se ocekuje veca poseta.
To mi je slicno kao recimo da si taxista, i birati izmedju skode, ili mercedes karavana, gde i sa skodom radis posao .
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sto je to vps hosting? VPS hosting - prednosti, mane, mogucnosti ? ps3 4 5,104 24-01-2011 10:52 PM
Last Post: flex202
  Moj hosting vs free hosting m4ster 10 4,868 17-06-2009 07:25 PM
Last Post: octavia77

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)